schvomis schvomis komentáře u knih

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Moje první kniha od autorky. Líbila se mi. Autorka dokonale popisuje jednotlivé situace. Doporučuji.

30.01.2024 4 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Kniha se dobře četla, beru ji jako slibný začátek série. Je to tedy cca 320 stran malým písmem.
Hlavní hrdina mi byl sympatický, stejně tak jeho nová kolegyně.
Asi ve 3/4 jsem tipla správně vraha, ale nevadilo mi to.

06.01.2024 4 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Naprosto skvělý začátek detektivní série. Prečtený zatím první a druhý díl, a je to nářez. Druhý díl je ještě o něco lepší než první.
S chutí do toho, neváhejte.

08.05.2024 4 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Přečteno před delší dobou. Do dnešního dne si pamatuji, o čem kniha je. Bavilo mě to.

13.03.2024 4 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Mě to bavilo. Druhý díl, celkově mi přišla Lottie sympatičtější než v prvním díle.
Trochu problém se zápletkou, vyšetřuje se dlouho všechno a nic. Na konci si to jak takž sedlo. Takže celkový dojem dobrý. Pořád mi to přijde lepší než jiné mnou přečtené thrillery.
Chystám se na další díl.

10.03.2024 5 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Příběh Juli mě zaujal. Ale v podstatě někde u třetiny knihy mi došlo, jak to asi bude a nemýlila jsem se.
Dále nekonečné popisy, do detailů popsán každý krok na procházce... naprosto zbytečné, nepoutavé. Konec, cca posledních 50 stran mě zase chytl, i když jsem tak nějak věděla, jak to dopadne.
Po dalších knihách od autorky už pátrat raději nebudu.

13.03.2024 2 z 5

Na dně Na dně Jørn Lier Horst

Čtivá detektivka. Doporučuji

17.02.2024 5 z 5

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Povedená kniha. Četla se sama.

04.02.2024 5 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Opět super. Propracovaný příběh, který ale dává smysl.

30.01.2024 5 z 5

První, která zemře První, která zemře Victoria Jenkins

Moje první kniha od autorky. Bavila mě.

06.03.2024 5 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Bavilo mě to.

06.03.2024 4 z 5

Mrtvé od Tichého jezera Mrtvé od Tichého jezera Leslie Wolfe

Kniha se dobře četla.

16.02.2024 4 z 5

Podezření Podezření Brianna Labuskes

Kniha byla psaná zajímavě, z pohledu policejní konzultantky Gretchen, která je sociopatka.
Prvních 140 stran mi přišlo, že se nic neděje. Pak to bylo lepší. Zajímalo mě, jak příběh dopadne. Ale postavy mi sympatické nebyly.

10.02.2024 3 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

(SPOILER) Četlo se to dobře. Vcelku mě to bavilo. Ale...kniha má 370 stran a můžete hádat, kdo je vrah. V podstatě celou dobu jsou nějací podezřelí a pak BAF, dost ke konci vstupuje na scénu někdo úplně nový. To mě tam trochu nesedělo no. Taky se tam některé věci omílaly stále dokola.
Ale četla jsem předchozí díl a chystám se i na další, takže doporučuji.

10.01.2024 4 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Kniha mě bavila od začátku do konce. Bylo tam pár momentů, kdy jsem říkala, že to trochu nereálné. Ale celkově pro mě super čtení.

06.01.2024 4 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Kniha se mi líbila od začátku do konce. Děje tam bylo dost, vysvětlovaly se události z minulosti, které měly vliv na současnou vraždu.
Vraha jsem si tipla špatně. Pro mě skvělé čtení, dala bych tak 4.5 hvězdy.

15.11.2023

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Knihu jsem četla, hned jak vyšla. Hned po přečtení a i teď s odstupem můžu říct, že tenhle díl je jiný, než zbývajících 14. O co v knize jde, jsem odhalila brzo a pak mi to tím pádem nepřišlo tak zajímavé. Linka s Frostovou mě bavila. Závěr knihy mě nijak nepřekvapil.
I když celkově mě Kim stále baví, tak za mě nejslabší kniha ze série. I tak hodnotím na 80%.

16.05.2024

Mezi námi lháři Mezi námi lháři Caroline England

Zdlouhavé. Po zajímavém začátku se snad 200 stran nic moc nedělo
Poslední čtvrtina knihy trochu spravila celkový dojem..
I když mi byly postavy sympatické, kniha mi nesedla.

18.04.2024 2 z 5

Šťastně až do smrti Šťastně až do smrti Anna Ekberg

Po pár stránkách jsem zjistila, že jsem nedávno viděla film. Tím pro mě bohužel kniha ztratila na zajímavosti.
Ale začátek knihy i film mě dost bavil, třeba knihu někdy dočtu.

20.03.2024 4 z 5

Špinavá tajemství Špinavá tajemství Helen Cooper