schvomis schvomis komentáře u knih

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Super kniha. Líbí se mi, jak autorka píše. Doporučuji.

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Skvělá kniha, opravdu doporučuji. Četlo se mi to dobře. Je to má první kniha od autora a jsem nadšená.

16.01.2024 5 z 5

Jiné místo Jiné místo Kateřina Karolová

Opravdu mě to bavilo. Jen trochu nedotažený konec.
Mrazivá atmosféra, mlha a mlha..
Souhlasím v Mariarachel že "Bylo tu sice popsáno každé zapraskání větvičky, ale na úkor postav."

24.03.2024 4 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Knihu jsem četla s očekáváním kvalitního zážitku. Bohužel, kniha je rozvláčná, pak je naopak nahuštěná dějem. Ke konci zápletka až příliš zamotaná. Je tam dost těžko uvěřitelných situací... Je to něco jiného, než jsem čekala. Ostatní Bryndzovi knihy jsou pro mě osobně mnohem lepší čtení.

06.11.2023 3 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

30.01.2024 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Je to už dlouho, co jsem ji četla, ale dodnes přesně vím, o čem kniha je. Nechala ve mě hluboký dojem. Některé pasáže (třeba z dovolené) mi přišly přehnané. Ale jinak skvělá kniha. Doporučuji.

06.01.2024 4 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

Přečteno již před delší dobou. A dodnes si pamatuji, o čem je. Bavilo mě to.

13.03.2024 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

30.01.2024 5 z 5

Zázračný úklid: Pořádek jednou provždy Zázračný úklid: Pořádek jednou provždy Marie Kondo

Marie Kondo mi opravdu pomohla zbavit se nepotřebných věcí.
Ona to tedy bere dost drasticky, ala vyhoďte co nejvíc věcí. Já tak drastická nejsem, ale pomohlo nastolit cestu k protřídění domova a následně k tomu, že již dlouhodobě neskladuji nepotřebné věci.
Jediné, co mě na autorce fakt mrzí je to, že naprosto vše nacpe do pytlů a hurá na skládku. Já to tak nedělám, snažím se věci rozdat, něco prodat, darovat potřebným. A to, co fakt nikdo nechce, nebo nemá využití, to vyhodím.

06.01.2024 4 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Někde od středu knihy jsem tušila, jak to dopadne a nemýlila jsem se. I přes to mě kniha bavila, asi hlavně proto, že Bryndza je můj oblíbený autor a dobře se mi čte.

06.11.2023

Upálené Upálené C. J. Tudor

Tato kniha mě bavila od začátku do konce..

24.04.2024 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Bavilo mě to, i když je tam dost postav, trochu se to plete. Chystám se na další díl.

06.03.2024 4 z 5

Dokonalé městečko Dokonalé městečko Kateřina Karolová

Četla jsem od Karolové Jiné místo, Odbočka v lesích i Zítřek ti nikdo neslíbil.
Kniha je stejně jako ostatní díla autorky velmi poutavá a čtivá.
Ale musím ubrat hvězdu za ten závěr. Žádná z knih nedopadla dle mých představ a tady je závěr vcelku useknutý. Asi to byl záměr. Ale i tak bych uvítala více informací k rozuzlení příběhu..

25.04.2024 4 z 5

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Bavilo mě to, kniha nešla odložit. Chystám se na další díl.

19.03.2024 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Ostrov šedých mnichů Ostrov šedých mnichů Michaela Klevisová

Zmizela v mlze Zmizela v mlze Michaela Klevisová

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Moje první kniha od autorky. Líbila se mi. Autorka dokonale popisuje jednotlivé situace. Doporučuji.

30.01.2024 4 z 5