sarinkecka sarinkecka komentáře u knih

Ďábel a slečna Chantal Ďábel a slečna Chantal Paulo Coelho

Poučná :) jako každá knížka tohoto autora !

30.01.2013 4 z 5

Léto ve městě Léto ve městě Candace Bushnell

Přečteno ! A moc dobře se mi četla :) doporučuju všem co milují Carrie :)

30.01.2013 5 z 5

Veronika se rozhodla zemřít Veronika se rozhodla zemřít Paulo Coelho

K tomuhle snad není co dodat, zatím moje oblíbená kniha od pana Coelho. Přečetla bych si ji klidně ještě jednou..

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Kniha mně překvapila, ale jelikož to byla teprve druhá kniha co jsem od tohoto autora četla, přišla mi super. Později , když jsem přečetla více knih ,mi oproti ostatním nepřišla nijak zvlášť skvěla. Ale hlavně, kniha není pro všechny , jak už tady někdo zmoňoval. Málo kdo ji pochopí, jak by měla být chápána.

Jedenáct minut Jedenáct minut Paulo Coelho

Super kniha, skvělé čtení. Mrzí mě ,že byla knížka krátká , ale svůj účel si splnila :)

04.10.2012 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Bezva knížka, až jsem z toho měla husí kůži. Musela jsem ji pořád čist, ačkoliv jsem měla i jinné povinnosti, nemohla jsem se dočkat ,až si s knížkou ulehnu do postele a začtu se. S filmem se to nedá skoro porovnávat. Kniha je vždycky nejlepší !

Zlatokopky Zlatokopky Tasmina Perry

Kniha byla super, člověk se krásně vžil do děje :) I zápletky byly skvělé !!

Deníky Carrie B. Deníky Carrie B. Candace Bushnell

Dnes jsem právě dočetla tuto knihu, a celkem mě zaujalo pár neshod co se týče Carrie, jako ji znám ze sexu ve městě. Čtení bylo ale skvělé, a těšila jsem se na každou další kapitolu. Občas jsem se v ní viděla, když jsem byla mladší :) pro mě ,ačkoliv se to občas neshodovalo s Carrie jakou i znám , to bylo stejně super čtení a ted jdu pokračovet ve druhém dílu :))