Šajler Šajler komentáře u knih

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Krásný příběh, který je zároveň velice smutný, hlavně je v něm tolik pravdy. Kolik pejsků lidem důvěřuje,miluje je a pak z ničeho nic někde skončí uvázaný nebo v útulku.

13.02.2022 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Pěkný příběh, který někomu může pomoct, vidět věci jinak. Občas máme všichni podobné myšlenky jako hlavní postava příběhu. Protože,, Otázka není, na co se díváš,nýbrž co vidíš,,

13.02.2024 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Příběh se četl jedním dechem, jiný styl vyprávění než jsem zvyklá. Myslím,že díky tomu je příběh opravdu silný, až mi z toho bylo smutno. Vypraví příběh dívenky, kdy ji život přináší radostné i smutné chvilky.

02.04.2021 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Svižná, vtipná oddychovka, která se hodí od úniku z reality. Než jsem si to uvědomila byl konec, který byl samozřejmě předvídatelný. Nenáročný příběh nad kterým nemusíte přemýšlet a jen si ho užíváte, zasmějete se ;)

14.01.2022 5 z 5

Až na kost Až na kost Ellison Cooper

přečteno tzv jedním dechem. Prostě skvělá série co se čte sama..A ten konec jako vážně??!! Kde je jako další díl??! To fakt nesnáším :D ;)

13.12.2021 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

velice čtivé, napjaté,nedalo se odtrhnout. Těším se na odhalení subjektu 037 a tajemství ohledně smrti Jakea.

21.11.2021 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

pěkné a svižné čtení.Bavil mě hlavně začátek vztahu hlavních postav, který mě pohltil. Nenáročné čtení na odpoledne u kterého člověk vypne.

10.04.2022 4 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Silný příběh, plný emocí, které vás nenechají chladné. Smutné, zároveň krásné. Tohle jsem nečekala,po dlouhé době příběh, který v mém vnitru zanechal pocity,dojmy apod.

10.05.2022 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Čte se dobře, příběh plyne rychle a čtenáře vtáhne do děje. Já se nemohla odtrhnout a musela jsem číst dál. Vše se odkrývá pěkně postupně. :) Po čase si člověk nemůže byt jistý kdo je vrahem

16.10.2021 4 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Sice jsem podobných příběhů četla už hodně ale přesto to byla příjemná, jednoduchá a svižná oddechovka. Velké plus je, že kniha je tenká a autorka příběh zbytečně nenafukovala.

25.05.2021 3 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Knihu jsme dočetla jen abych zjistila,kdo je vrahem. U Harriet jsem po čase závěr tušila. Ale celkově mi kniha moc nesedla, některé části byly zdlouhavé, měla jsem chuť je přeskočit. Bohužel nemám chuť číst další díly.

18.05.2021 2 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Dějově to pro mě bylo slabé, v podstatě vás hned hodí tzv do vody. Popisy zpracování lidí, lovy apod. Je to šokující téma ale zpracování mi nesedělo.

23.11.2023 1 z 5

Sluha dvou pánů Sluha dvou pánů Carlo Goldoni

Klasika, kterou můžu číst či sledovat opakovaně a stále mě baví. Řetězec vtipných omylů sluhy jsou prostě skvělé.

20.02.2021 5 z 5

Knihkupectví poslední naděje Knihkupectví poslední naděje Emily Blaine

příjemná, vzrušující, nenáročná oddechovka,kterou jsem přečetla jedním dechem. I přesto, že jsem od začátku tušila jak to dopadne,jsem si příběh užila.

15.03.2022 5 z 5

Proměna Proměna Franz Kafka

Knihu jsem četla kdysi v rámci povinné četby k maturitě ale už tehdy mě příběh celkově zaujal. Je působivá a četla se mi tehdy dobře.

23.05.2021 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Knihu jsem přečetla během jednoho dne. Z počátku jsem měla obavy a říkala si další varianta známého příběhu. Ale autorka mě svým stylem zaujala a vtáhla do děje. Asi to bylo tím, že tam je víc než jsem čekala. Celé mě to milé překvapilo..

14.03.2021 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Pro mě nejlepší z celé série.Hlavní postavy mám nejraději.Je to pro mě odpočinkové čtení,kdy můžu vypnout.

04.01.2021 5 z 5

Miluj pouze jednou Miluj pouze jednou Johanna Lindsey

Skvělá odpočinková četba. K takovým příběhům se ráda vracím, nemusím nad dějem moc přemýšlet. A veškeré příběhy s rodinou Malory mě baví . To jejich popichování :D

27.01.2022 5 z 5

Podezřelý Podezřelý Paulina Świst

opět záležitost na jedno odpoledne :D všechny díly se četly velice dobře. Veškeré postavy mi sedly. A ráda se budu vracet k celé serii

26.10.2021 5 z 5

Květ železného stromu Květ železného stromu Laurie Forest

Příběh mě zcela pohltil a musela jsem číst, co to jen šlo. Je to pěkně napsané, celkově mě to bavilo,vztah hlavních postav člověka chytí za srdce. Krásné fantasy, plné zvratů a zajímavých postav.

17.07.2021 5 z 5