Š.Ala Š.Ala komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Smutný příběh, skvěle a napínavě napsaný.

26.01.2020 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Super příběh o tom, že všichni jsme jen lidi. :-)

14.02.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Tak to teda byla síla.
Kniha, která mě naprosto dostala. Tuto knihu si musím přečíst rozhodně znovu. ❤

10.05.2019 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Klidně bych o těch dvou mohla číst dál :)
Pěkný příběh.

21.04.2020 5 z 5

Až budu bez tebe Až budu bez tebe Kelly Rimmer

Je těžké najít svoje slunce v životě a pak o něj přijít....
Je těžké se navždy rozloučit s milující osobou...
A nejtěžší je být v těch chvílích nesobecký...

Krásná kniha, od začátku až ... do konce.

23.01.2018 5 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Moc pěkná série. Nejvíce mě zaujal tento poslední díl. Bavil mě od začátku. Pěkně to mezi nimi jiskřilo a upoutalo čtenáře. Nemohla jsem být ani na jedné straně. Oba měli pro své činy svoje důvody.
Klidně bych o nich mohla číst dál.

17.11.2020 5 z 5

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Kniha se mi líbila. Příběh nebyl nudný. Bavilo mě vzájemné hašteření mezi hlavními hrdiny. Jen ten konec mi přišel nějaký moc rychlý.

01.06.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Musím dát 5 hvězd. Nejenže byl příběh velice čtivý, ale také jsem dost bavila. Dvojici jsem si zamilovala.
Určitě bych si ráda přečetla více příběhu od této autorky.

26.05.2020 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Už dlouho se mi nepodařilo přečíst knihu za tak krátkou dobu, ale od této se prostě nedalo odtrhnout.
Střídání minulosti s přítomností zvyšovalo napětí a snad od prvních stran jsem soucítila s Grace a nenáviděla jsem Jacka. Fandila jsem Ester a obdivovala odvahu Milli.
Asi nikdy nepochopím, jak někdo může být tak vyšinutý, že by takto dokázal ubližovat druhým. A dokázal tak jednoduše zmanipulovat druhé, aby věřili jeho lžím. Vůbec si nedokáži představit, jak zoufale se musela Grace cítit.
A nedělám si iluze, že se takové věci dějí pouze v knihách. Bohužel... Ne vždy musí být věci tak dokonalé a úžasné, jak se nám jeví.

24.05.2018 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Moc krásný příběh o nových šancích a o odpuštění.

18.02.2022 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Nemohu jinak, než dát plný počet hvězdiček. Celkový dojem z knihy je super. Moc mě oba dva bavili. Jack byl miláček. Až bych řekla, že byl dokonalej. Bylo tam pár míst, kde jsem se nudila, ale to mě od 5 hvězd neodradilo. :-)

23.10.2019 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Miluju romantické knížky u kterých se za břicho popadám :-D
Trošičku slabší konec, ale jinak super počteníčko.

13.04.2019 5 z 5

King King T. M. Frazier

Knihu jsem přečetla. Byl to příběh, který vás nutí stále číst. Se spoustou tajemství, které nás nenechají spát.
ALE a to ale je opravdu velké, protože opravdu zde máme hrdinu vraha? A je úplně jedno, že zabíjel "zlé" lidi!
Naše hrdinka se vlastně zamilovala do pobudy, kterého můžeme hodně často vidět kolem hlavních nádraží velkých měst. No nevím... asi bych si o ně neopřela ani kolo a bylo by jedno, jak "krásný a svalnatý" by byl.
Myslím, že byl nakonec příběh hodně přitažený za pačesy, proto nízké hodnocení. Ke kvalitě překladu se vyjadřovat nebudu.

16.01.2019 3 z 5

Vášnivý lhář Vášnivý lhář Christina Lauren

Pěkné počteníčko to bylo. Doufám, že se dočkáme i nějakého příběhu o Ne-Joyovi. To by totiž mohlo být opravdu zajímavé. :-D

14.02.2017 5 z 5

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

V poslední době si sama říkám, zda v tom jednom okamžiku, pokud bych se rozhodla jinak, tak jestli bych byla šťastnější. Každopádně bych neměla odvahu, pokud by mi někdo navrhl, že bych se mohla vrátit a změnit tehdejší rozhodnutí.
Kniha se mi moc líbila a nutila mě k zamyšlení, že když se prostě nějak rozhodnete (ať vám to rozhodnutí přijde sebeméně nepatrné) může vás to poslat úplně k někomu jinému.

22.03.2016 5 z 5

Matčino vyznání Matčino vyznání Kelly Rimmer

(SPOILER) Opět jsem se nemohla odtrhnout. Ale neodpustim si to, musím to napsat. Tolik vzteku ke knižní postavě jsem ještě necítila. Ta matka je neuvěřitelná mrcha a kdyby to nebyla knižní postava, tak bych ji přála všechnu bolest horoucích pekel!
Olivie byla neuvěřitelně silná knižní postava a nakonec vlastně je konec velmi šťastný. Přes veškerou bolest to dokázala.

30.10.2022 5 z 5

Smlouva na lásku Smlouva na lásku Alessandra Torre

(SPOILER) Za mě teda dost hustý. Napínavý. Do 60% knihy jsem opravdu věřila, že ji chce.... Však víte co :)
Pak se mi líbilo, jak k tomu Candace přistoupila s klidnou hlavou. A konec se šťastným koncem potěšil mou romantickou duši.

14.02.2022 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Zajímavý příběh... Asi jsem četla napínavější thrillery, ale i tento stál za přečtení.
Ať už byla, nebo nebyla autobiografie pravdivá, tak na posledním dopisu mi jedna podstatná věc nesedí, a proto dopisu nevěřím...

23.06.2020 4 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Zapata opět nezklamala. Super příběh, těším se na další.

10.05.2020 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover