Až budu bez tebe

Až budu bez tebe

Příběh o lásce, která láme srdce, a pak je zahojí. – Před rokem jsem potkal ženu svého života. Ani jeden z nás nevěřil na lásku na první pohled, a přesto se nám to přihodilo. Jmenovala se Lila a byla krásná, rázná, tvrdohlavá a úžasná způsobem, jaký slova nedovedou vyjádřit. Naučila mě, jak znovu žít. Moje Lila mi dala tolik, a přesto přede mnou měla tajemství, které mě nakonec zlomilo. Jmenuju se Callum Roberts a tohle je náš příběh. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/33_/337641/az-budu-bez-tebe-l3H-337641.jpg 4.217

Me Without You (2014)

Vydáno:, Ikar (ČR)

Jaruce

Tato kniha byla pěkná, ano trochu připomínala knihu Než jsem Tě poznala, jen je to z pohledu muže. Mě osobně to nevadilo a s chutí jsem četla dál, na konci se určitě nevyhnete slzám.

jluky

Jedna z tých nádherných kníh, na ktoré sa nezabúda.... Silný príbeh napísaný srdcom.

kneslova

Výborně napsáno, skvěle se čte , ale s knihou Než jsem tě poznala je o třídu níž - pro mne

Ans

odporúčam ! :)

Šánka

Tak, to byla síla! Název napovídá o čem kniha bude, přirovnání ke knize ,,Než jsem tě poznala" je více než výstižné a anotace tentokrát naprosto sedí. Věděla jsem, do čeho jdu, i tak mě příběh úplně rozsekal a posledních asi 100 stránek jsem chvílemi neviděla na písmenka.....
Nádherně napsaný příběh jedné lásky se zanechaným odkazem.....život se musí žít, ne jej přežívat, a že i po velké ztrátě, až se srdce částečně zahojí, je třeba jít dál a užívat si ho.

Kelly Rimmer

Kelly Rimmer