Ronny97 Online Ronny97 komentáře u knih

S konečnou platností S konečnou platností Andreas Pflüger

I přesto, že jsem knihu četla poměrně dlouhou dobu, neovlivnilo to můj názor na ni. U posledních kapitol už jsem se nemohla od knihy odtrhnout. Neuvěřitelné, co všechno dokáže slepý člověk.

31.07.2019 5 z 5

Tři metry vášně Tři metry vášně Halina Pawlowská

Oddechová knížka, u které se občas zasmějete. Četla se dobře. Líbí se mi krátké kapitoly. Bohužel mě ale nezaujala natolik, abych se od ní nemohla odtrhnout.

03.04.2019 3 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Marina Chapman

To, čím vším si musela Marina projít, je strašné. Podle mě si nikdo z nás nedokáže představit, jaké to všechno muselo být. V knize mi vadily časté gramatické chyby, ale za ty autorka nemůže. Doporučuji :)

30.03.2019 5 z 5

Levandulový pokoj Levandulový pokoj Nina George

Kniha, která ukazuje, jak silná je láska a bolest, ale také to, že i to špatné jednou skončí :)

28.02.2019 4 z 5

Medvědí škola Medvědí škola Kajetán Kovič

Nemůžu říct, že by knížka byla špatná, ale zároveň nemůžu říct, že by mě nějakým způsobem uchvátila. Myslím, že je mnoho lepších dětských knih.

24.01.2019 3 z 5

Pošli to dál Pošli to dál Catherine Ryan Hyde

Jedna z nejlepších knih, které jsem četla. Smutná a nádherná zároveň :)

14.06.2018 5 z 5

Koncept kontinua Koncept kontinua Jean Liedloff

Myšlenka knihy je podle mě dobrá, zaujalo mě pár jejích myšlenek, ale občas pro mě byl problém vnímat, co čtu. Některé pasáže pro mě byly dost složité. Také si myslím, že autorka chvílemi přehání.

07.09.2017 4 z 5

Na Cypřišovém jezeře Na Cypřišovém jezeře Jane Roberts Wood

V téhle knize mi vadilo tolik věcí
Nijak nezlehčuju situaci a dobu, ve které se příběh odehrával, ale aby se celou knihu řešilo, jestli je Jeremiáš černý nebo bílý, a to, jak Josh Lucy neustále říkal holčičko. No myslím, že jednou mi to stačilo.

05.07.2023 2 z 5

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Ačkoli scifi žánr moc nečtu, tak se mi tato kniha četla moc dobře a bavila mě. Od začátku jsem věděla, jak celý příběh dopadne, ale o zážitek ze čtení jsem kvůli tomu nepřišla.

28.09.2022 5 z 5

Slovácké figurky pokračují... Slovácké figurky pokračují... Otto Strachota

Kniha byla napsaná jako humorná. Bohužel jsem se moc nepobavila. Jedna z povídek je navíc totožná s povídkou z knih Zdeňka Galušky.

05.01.2022 3 z 5

Pokořený svůdce Pokořený svůdce Suzanne Enoch

Ke knize jsem se dostala náhodou. Název se mi příliš nezamlouval, o přebalu ani nemluvím. Protože mi ale byla doporučena, rozhodla jsem se, že jí dám šanci a nelituji. Byla skvělá a trochu mi připomínala Pýchu a předsudek.

22.07.2020 5 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Námět knihy je dobrý, ale kniha mě nezaujala tak, abych se od ní nemohla odtrhnout, měla jsem problém se do knihy začíst, soustředit se na ni. Musím ale vyzdvihnout krásný závěr příběhu :)

09.03.2019 3 z 5

Birthday Girl Birthday Girl Haruki Murakami

Kniha mě nezaujala. Téma podle mě o ničem, alespoň konec mohl být delší.

01.07.2018 2 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Na knížku jsem se moc těšila, i když blog jsem předtím nečetla. Zpočátku mě kniha moc nebavila, ale postupně jsem se do toho dostávala a občas jsem se i smála. Kdyby to šlo, dám tři a půl hvězdičky :)

06.04.2018 3 z 5

Mnoho životů, mnoho mistrů Mnoho životů, mnoho mistrů Brian L. Weiss

Takto zaměřenou knihu jsem nikdy předtím nečetla a jsem ráda, že jsem se k ní dostala. Kniha je velmi zajímavá a čtivá. Doporučuju

10.02.2018 5 z 5