Ričí Ričí komentáře u knih

Vražedné struny Vražedné struny Oscar de Muriel

Na knížku jsem se po přečtení anotace velmi těšil a byl jsem celkem spokojen. Knížka se četla skoro sama a příjemně jsem si u ní odpočinul.

23.01.2016 4 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Knížka se mi četla opravdu hezky, řekl bych, že až skoro sama. Není to žádná námaha, spíše hezký odpočinek.

15.01.2016 5 z 5

Pokud jsem dal předchozím dvěma dílům pět hvězd, tomuhle bych musel dát alespoň o jednu víc. Jednoznačně je to daleko lepší díl, než první dva.

04.12.2015 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Jednoduše skvělé

30.11.2015 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Knížka je jako celek dost dobrá, má pár zábavných pasáži, ale spousta technických popisů mi příliš nesedla.

25.11.2015 4 z 5

(Ne)obyčejný kluk (Ne)obyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

Naprostá nádhera.

19.11.2015 5 z 5

Budoucnost Budoucnost Dmitry Glukhovsky

Výborně, čtivě a zábavně napsaný děj, celkem klasická, ale pořád dost dobrá zápletka a úžasné rozuzlení. Celkově velice zdařilé dílo.

15.11.2015 5 z 5

Nositelé dubového listu Nositelé dubového listu John Flanagan

O něco slabší než předchozí díl, ale pořád skvělé.

20.10.2015 4 z 5

Ledová země Ledová země John Flanagan

Za mne asi nejlepší ze čtyř knížek. Konečně došlo k nějakému zvratu, který nebyl tak očekávaný, narozdíl od konce knížky.

20.10.2015 5 z 5

Smrt ve Vratislavi Smrt ve Vratislavi Vlastimil Vondruška

Knížka s neskutečně čtivým obsahem, dobře napsanými postavami a dějem, který se zbytečně netáhne. Zkrátka velice dobrá kniha, kterou jsem přečetl jedním dechem.

20.10.2015 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Kniha mne naprosto vtáhla do děje, byla čtivá, děj hezky ubíhal. Bohužel, děj byl relativně předvídatelný. Nicméně i tak, čtyři z pěti.

14.09.2015 4 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Pět hvězdiček bez jakéhokoliv přemýšlení. Úžasná kniha, přečtena jedním dechem!

07.09.2015 5 z 5