Ren95 Ren95 komentáře u knih

Rozhodně ne on Rozhodně ne on Whitney G. (p)

Myslím si, ze tato autorka to umí i lip, ale na odreaagováni posloužila kniha dobře.

09.03.2024 4 z 5

Touha Touha Vi Keeland

Příjemné oddechové čtení, taková milá víkendovka!

09.03.2024 5 z 5

Opouštím ostrov Opouštím ostrov Tomáš Zástěra

Velmi příjemná knížka, která místy přiměje člověka i k zamyšlení. Tomášovi byl můj velký favorit i v Survivoru, takže přečíst tuhle knihu bylo téměř povinností.

15.02.2023 5 z 5

Poslední let Poslední let Lacie Waldon

Skvělá letní romantická knížka, která se čte sama. Moc milý příběh a já byla nadšena z letecké tématiky!

11.08.2022 5 z 5

Alex, léto a já Alex, léto a já Emily Henry

Knížka pro mě byla příjemným překvapením, po dlouhé době kniha, která nebyla jen přecpaná kapitolami o sexu. A zároveň bylo milé, jak si k sobě postupně Alex a Poppy našly cestu.

17.07.2022 5 z 5

Jednoduché pravdy, jsem zvědavá, co si o knize bude myslet, když si ji přečtu třeba za 10-20 let..

08.07.2022 4 z 5

Blb na zahrádce Blb na zahrádce René Melichar

Za mě je to nejslabší kniha autora, ale i tak jsem se pobavila a budu se těšit na nějakou další!

18.06.2022 4 z 5

Pilotkou Boeingu 737 Pilotkou Boeingu 737 Kristýna Jupová

Moc hezky napsaná kniha, která se čte sama. Bylo super nakouknout pod pokličku letectví zase z jiné perspektivy. Autorce bych prala, aby se brzy vrátila zase do vzduchu!

10.06.2022 5 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Elle Kennedy je skvělá, ale tahle kniha je trošku zklamání. 160 rychlých stránek, které jsou v podstatě o ničem, sotva příběh začne, už je zase u konce. Jediné + je, že to má happy end.

22.02.2022 3 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

(SPOILER) Svým počtem stran je to ideální kniha, kterou přečtěte během jednoho odpoledne. Název bezchybní velmi vystihuje oba hlavní hrdiny, neboť oba jsou opravdu téměř bezchybní a žijí naprosto ideální životy. Musím říct, že mě velmi zklamalo, jak rychle Liam odsoudil Zoe… tam u něj vidím obrovskou chybu, i přesto že kniha měla samozřejmě happy end. Oceňuji, že kniha měla zajímavou dějovou linku týkající se vývoje aplikace, ale za mě byla kniha sama o sobě taková hodně rychlá a uspěchaná, pár stránek navíc by ji určitě neuškodilo.

20.01.2022 4 z 5

Uragán vášně? Tak ať to lítá! Uragán vášně? Tak ať to lítá! Lenka Macháčková

No.. tak k této knize upřímně nevím, co říct.. nemůžu se vnitřně rozhodnout, jestli mě pobavila nebo vytáčela.. Od autorky jsem četla knihu “já jsem výborná řidička” a ta byla opravdu vtipná a bavila měl což o této říct nemohu. Nejsem si jistá, že ještě někdy v budoucnu sáhnu po nějakém autorčině díle.

08.01.2022 2 z 5

Na Vánoce o den více Na Vánoce o den více Christina Lauren

Trošku jinak napsaná kniha od těchto dvou autorek, nápad s časovou smyčkou byl zajímavý, ale trochu mi to k nim nejde.
Celý příběh byl jemnější, než na co jsme od autorek zvyklé. Ale něco jsem v tom postrádala.

23.12.2021 4 z 5

Pilot playboy Pilot playboy Vi Keeland

Příjemný oddechový příběh, který nezklame, ale žádný zázrak se čekat nedá.

28.11.2021 4 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Prima oddechové čtení z prostředí MMA, přitažlivost mezi hlavními hrdiny byla boží, těším se na další díl.

28.11.2021 5 z 5

Dr. Máma: Zpověď pediatričky prvorodičky Dr. Máma: Zpověď pediatričky prvorodičky Klára Sekyrová

Stručná knížka, která nabízí pohled pediatričky a prvorodičky v jednom. Líbí se mi, ze v ní člověk najde nějaké rady, které by se mohly hodit a zároveň i stručné a přehledné vysvětlivky. Mne se kniha jako prvorodičce s čerstvým miminkem moc líbila!

14.01.2023 5 z 5

Nasraná Máma - Nekorektní Průvodce Prvním Rokem Mateřství Nasraná Máma - Nekorektní Průvodce Prvním Rokem Mateřství Tereza Maroušková

Dekuji za tuto knihu! Moc mě mrzí, ze jsem si ji neprecetla před porodem a nebo během sestinedeli, myslím si, ze by mi dala velkou víru v to, že je to vlastně normální a důležité je se z toho nepo**** :-D
Přečetla jsem ji ještě rychleji než její první díl a darovala bych jí každé prvorodičce!

11.01.2023 5 z 5

Nasraná máma - Nekorektní průvodce těhotenstvím od početí k porodu Nasraná máma - Nekorektní průvodce těhotenstvím od početí k porodu Tereza Maroušková

Skvělá knížka! Hodně mě pobavila a bylo milé si přečíst, že ne každé těhotenství je zalité sluncem. Díky za autentický přístup a já se jdu s radostí pustit do druhého dílu!

07.01.2023 5 z 5

Stará, tlustá, blbá aneb STB zasahuje Stará, tlustá, blbá aneb STB zasahuje Linda Finková

Ke knize jsem se dostala v podstatě náhodou, i přes poměrně velký smysl pro humor mi knížka přišla poměrně nijaká. Hvězdičku navíc dávám za grafické zpracování a ilustrace.

29.07.2022 3 z 5

Deník psa Aragorna Deník psa Aragorna Lucie Nachtigallová

Vtipná knížka plná příhod jedné obyčejné rodiny, nikdy nezklame a je ideálním parťákem na letní odpoledne.

12.06.2022 5 z 5

Dubajka – příběh letušky Dubajka – příběh letušky Tereza Vichtereyová

Uff.. konečně dotčeno. Musím říct, ze miluji všechny knihy, které se týkají létání, ale tahle pro mě byla trosku utrpením. Těšila jsem se, jak se o Emirates a vůbec celkově o této profesi člověk dozví něco víc. Bohužel se tak nestalo.. kniha je jen plná popisů víceméně nic neříkajících zastávek na “sňídaňky a papu”. Upřímně je za mě kniha poměrně velkým zklamáním a byla jsem ráda, že jsem ji neodložila.

31.12.2021 3 z 5