Uragán vášně? Tak ať to lítá! přehled

Uragán vášně? Tak ať to lítá! https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349039/bmid_uragan-vasne-tak-at-to-lita-u2Z-349039.jpg 2 1 1

Erotika a sentimentální představy versus komická realita. Kniha pro ženy i muže, plná lásky, portského vína a domácích spotřebičů (to pro ženy) a milenek, sexu a závrtných šroubů (to pro ty muže). Dozvíte se, co společného má limetkově zelený kufr a vanilkový pudink, což by se vám někdy v budoucnu mohlo hodit, a seznámíte se jednou odvážnou krasavicí s brýlemi, pěti kily nadváhy a manželem, o jehož předloktí se úplnou náhodou otře poprsí profesionálky v oblasti má dáti dal.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Uragán vášně? Tak ať to lítá!. Přihlašte se a napište ho.

Ren95
08.01.2022 2 z 5

No.. tak k této knize upřímně nevím, co říct.. nemůžu se vnitřně rozhodnout, jestli mě pobavila nebo vytáčela.. Od autorky jsem četla knihu “já jsem výborná řidička” a ta byla opravdu vtipná a bavila měl což o této říct nemohu. Nejsem si jistá, že ještě někdy v budoucnu sáhnu po nějakém autorčině díle.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Uragán vášně? Tak ať to lítá! v seznamech