rampapa rampapa komentáře u knih

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Na druhý díl jsem byla hodně zvědavá už z prvního dílu. A jsem jím nadšená. Miluji tuhle sérii. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

16.12.2021 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Na první díl od téhle série jsem byla hodně zvědavá a jsem jím nadšená. Moc se mi líbí styl autorčina psaní. Příběh se mi moc líbil a jsem jím nadšená. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

16.12.2021 5 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Tak tohle se mi moc líbilo. Konečně hezká knížka na oddechové čtení. Knížka přečtená ani ne za tři hodinky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od těchto autorek.

10.12.2021 5 z 5

Darker Darker E. L. James (p)

Tak tohle bylo super. Na druhý díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Pohled Christiana se čte samo. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu poslední díl.

25.11.2021 5 z 5

Ty nejsi můj Romeo Ty nejsi můj Romeo Ilsa Madden-Mills

Na tenhle příběh jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Hnedka jsem si zamilovala Elenu a Jacka. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

05.11.2021 5 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Na tuhle knížku jsem se hodně těšila už díky autorce. Příběh se mi moc líbil. Oblíbila jsem si Shelby a Liama. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

04.11.2021 5 z 5

Královna zlodějů Královna zlodějů Katherine O'Neal

Na tuhle knížku jsem byla hodně zvědavá. A byla jsem jí hodně překvapená. Tahle kniha měla všechno erotiku, nebezpečí a hlavně lásku. Knížku doporučuji všem co mají rádi romantiku.

19.05.2021 5 z 5

Osudový návrat Osudový návrat Eloisa James

Bože můj. Miluji knížky od této autorky.A tahle je nádherná. Alarica a Willu jsem si hnedka zamilovala. Příběh se čte moc krásně. Nutně potřebuju další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a Anglii.❤️❤️❤️

22.02.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Bože můj.To bylo něco. Těšila jsem se na knížku od této autorky, ale jak to napsala. Páni. Příběh mě úplně pohltil. Jen nejsem si jistá zda vydržím čekat na další díl.
Knížku hodně doporučuji.

23.01.2021 5 z 5

Zakázané noci Zakázané noci Liv Morris

Na tenhle příběh jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Tessu a Barclayho jsem si hnedka oblíbila. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji.

22.01.2021 5 z 5

Boháč z Park Avenue Boháč z Park Avenue Vi Keeland

Bylo to boží. Miluju tyhle knížky. Kniha se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI.

19.11.2020 5 z 5

Hříšné úmysly Hříšné úmysly Elizabeth Hoyt

Kniha se mi moc líbila. Příběh je poněkud netradiční ale je nádherně napsaný.Hlavní postavou Temperance jsem si zamilovala. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

14.10.2020 5 z 5

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Moc se mi knížka líbila. Nic podobného sem zatím nečetla a byla jsem překvapená. Už se těším až si přečtu další. Knížku velmi doporučuji.

05.07.2020 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Na Willa jsem se moc těšila jsem přímo nadšená. Hanu jsem si hnedka zamilovala. Už se těším až si přečtu další díl z této série.

11.06.2020 5 z 5

V pokušení V pokušení J. D. Hawkins

Krásná knížka. Přečtena ani ne za 3 hodinky. Moc se mi líbil děj. Knížku velmi doporučuji.

22.05.2020 5 z 5

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Bože můj .Tohle přesně ten příběh o lásce do kterého se hned zamiluje. se nemůžu dočkat až si přečtu další díl o Severinovi.

29.09.2019 5 z 5

Noc po Vánocích Noc po Vánocích Sabrina Jeffries

Krásný příběh o lásce.Knizka se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI.

08.07.2019 5 z 5

Jih proti Severu 2 Jih proti Severu 2 Margaret Mitchell

Nádherný příběh o lásce.Knížku velmi doporučuji.

07.01.2019 5 z 5

Tebe chci milovat Tebe chci milovat Johanna Lindsey

Nádherný příběh o lásce.Knížku velmi doporučuji.

07.01.2019 5 z 5

Horský samet Horský samet Jude Deveraux (p)

Nádherný příběh o lásce a skotech. Knížku velmi doporučuji. ❤❤

06.01.2019 5 z 5