pupopony pupopony komentáře u knih

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Jedna z nejkrásnějších knih co jsem kdy měl v ruce

29.10.2018 5 z 5

Terror Terror Dan Simmons

Zklamání. Nemohl jsem se do knihy "zakousnout" - přečetl jsem ji se sebezapřením

22.05.2018 1 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Jedním slovem - nádhera !

09.02.2018 5 z 5

Malevil Malevil Robert Merle

Úžasné čtení. Pohltí diváka od prvního okamžiku. Ta kniha nejde odtrhnout od ruky. Nutí vás číst dále a dále. A psaní v prvé osobě je dokonalé. Jakoby jste to byli vy, kdo vypráví tento neuvěřitelný příběh.

04.09.2016 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Tak tu máme opět tu starou známou Kim. Minulá kniha se mi moc nelíbila, tato ovšem je opět perfektní !! 90%

24.02.2022 5 z 5

Novičok nebo kulka: Jak umírají Putinovi kritici Novičok nebo kulka: Jak umírají Putinovi kritici Ondřej Kundra

Inu to jsou rusové, co jiného od nich čekat

10.12.2021 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Joo, tak takové knihy mohu.

10.12.2021 5 z 5

Temná hmota Temná hmota Blake Crouch

OOOO - úžasné

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

85% tak nějak jsem čekal, že to tak bude. Nebylo to moc překvapivé, ale skvěle napsané

26.10.2021 4 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Nádherně vytvořený svět. Daleko lepší než filmové zpracování

26.10.2021 5 z 5

Budoucnost lidstva: Náš úděl mezi hvězdami Budoucnost lidstva: Náš úděl mezi hvězdami Michio Kaku

Miluji Sci-Fi, ale tohle byla jízda. Když jsem se blížil více a více ke konci knihy, četl jsem pomaleji a pomaleji, chtěl jsem aby kniha nikdy neskončila. Pak jsem četl jen jednu kapitolu za den (jsou krátké) a přemýšlel o myšlence v ní. Kniha je prostě vesmírná !!!

25.10.2021 5 z 5

Jantarové oči Jantarové oči Vilma Kadlečková

Normálně moc recenzí nepíšu, ale zde musím udělat výjimku. Vůbec nechápu zdejší hodnocení. Těšil jsem se na pořádné sci-fi ale dostal jsem do ruky knihu pro náctileté. Celé to bylo takové nedotažené, jakoby psané nějakým dítětem. Dočetl jsem, přeci jen :-), ale za hodinu už jsem nevěděl o čem to bylo. Totálně nezajímavý děj. Jestli tato kniha má 82% potom knihy např. A.Clarka musí dostávat přes 150%.

07.06.2021 1 z 5

Deník ze dna Deník ze dna Tomáš Řepka

Nechapu jak nekdo muze dat byt jen jednu hvezdu. Brak, brak, brak. Sebelitost na kazde strane

16.06.2020 odpad!

Řeka bohů II Řeka bohů II Wilbur Smith

Nevěřil jsem, že tuto knihu napsal ten samý spisovatel jako první díl, který byl úžasný. Nemohu hodnotit hvězdami, knihu jsem na 300 stránce zavřel a nedočetl. Pro mě velmi naivní, nezáživný příběh

01.02.2019

Pád titánů Pád titánů Ken Follett

Kniha je úžasná,a skvěle a věrně popisuje svět té doby. Hlavně ruské reálie jsou úžasné. Ten Follett se tam snad narodil :-).

20.07.2016 5 z 5

Rosemary má děťátko Rosemary má děťátko Ira Levin

Super názorný příběh manipulace. Kdo má rád psychologii, určitě bude spokojen.

22.12.2022 4 z 5

Vrahova žena Vrahova žena Victor Methos

Dlouho se mi nestalo, že bych litoval, že je konec knihy. U Vrahovy ženy ale ano. Do poloviny to byla taková tuctová detektivka, ale posledních 200 stran to byla jízda - super !!! (Jen jsem nepochopil tag-štítek - pro ženy :-) )

15.11.2022 5 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Jednoduchý příběh se silným podtextem. Ale četl jsem knihy, které mě daleko více dostaly a po kterých jsem nemohl ani usnout

26.10.2021 3 z 5

Mefisto Mefisto Tess Gerritsen

Paráda. Tato autorka prostě umí. Kniha vás chytne a nepustí !!

Planeta opic Planeta opic Pierre Boulle

Perfektní, ani po těch letech neztratila nic ze své krásy