ptavichripkaa ptavichripkaa komentáře u knih

Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Silvia K.

Teď jsem knihu dočetla a nějak nechápu, jak je možné dostat se do tolika sr**ek jako autorka knihy. Musím souhlasit s níže psanými názory, že Silvia byla opravdu hloupá a nepoučila se z žádné prožité hrůzy a navíc do toho zavlekla své děti.

19.07.2015 1 z 5

Pán soumraku Pán soumraku Bertrice Small

Tak tenhle díl mě překvapil a už se těším na další. Myslela jsem si, že mě tahle fantasy řada od B.S. nezaujme, ale opak je pravdou. Jsem zvědavá, jak to nakonec s Larou a její rodinou dopadne. Takže za mě 5* a hurá na čvrtý díl.

15.07.2015 5 z 5

Dobyvatel z Vysočiny Dobyvatel z Vysočiny Hannah Howell

Moje oblíbená knížka. Je v ní láska, zrada, krásní hlavní hrdinové....co čekat víc od románu pro ženy. Za mě 5 * Sigimor je mi z hlavních hrdinů nejvíce sympatický a těšila jsem se až bude příběh jen o něm. Kniha už má místo v mé knihovně a za čas se k ní ráda vrátím.

24.06.2015 5 z 5

Válečník z Vysočiny Válečník z Vysočiny Hannah Howell

Super příběh a líbí se mi jak se postavy z jiných příběhů prolínají i v této knížce. Bylo super potkat v knize staré známé Connora a Gilly z Nevěsta z Vysočiny, Diarmota a Ilsu z Ženich z Vysočiny, Sigimora...

24.06.2015 5 z 5

Zrazená Zrazená Bertrice Small

Tahle kniha je moje nejoblíbenější od B.S., četla jsem ji už několikrát a v mé knihovně nesmí chybět.

16.06.2015 5 z 5

Vévodovo pokušení Vévodovo pokušení Jillian Hunter

Divná kniha. Divní hlavní hrdinové. Dočetla jsem se sebezapřením a tuto autorku už nikdy více.

05.06.2015 1 z 5

Mstitel z Vysočiny Mstitel z Vysočiny Hannah Howell

Mám ráda knihy od Hannah Howell, líbí se mi, že v každé knize se dozvíme jak pokračuje život hrdinů z předchozích knih. Děj je předvidatelný, ale u romantiky to ničemu nevadí.

17.05.2015 5 z 5

Tvář zrady Tvář zrady Iris Johansen

Super kniha, chytlavá zápletka, těším se až přečtu další díl.

19.12.2014 5 z 5

Život na ostro Život na ostro Lenka Lanczová

Tak tahle kniha opět nezklamala. Přečteno za jeden den. Prostě jsem se nemohla odtrhnout. Knihy od L.L. miluju. Provázely mě celé dospívání a i teď, když mám děti a je mi o 20 let víc než při četbě první knihy od Lenky Lanczové, si její novou knihu ráda přečtu.

01.12.2014 5 z 5

Tvůj stín Tvůj stín Jeffery Deaver

Tak mám dočteno a jsem zklamaná. Knížka se čte těžko, je tam moc omáčky a odbíhání od hlavního děje. A ten konec je vyloženě zoufalý a překombinovaný. V tom aby se prase vyznalo. Jediný světlý bod je vyšetřovatelka Danceová.

27.11.2014 2 z 5

Letní něžnosti Letní něžnosti Lenka Lanczová

Knihu jsem četla několikrát a patří mezi moje srdcovky. Kazima je mi na konci líto, ale zavařil si to sám.

08.11.2014 5 z 5

Svítání Svítání Virginia Cleo Andrews

Moje neoblíbenější kniha od této autorky a celá tato pentalogie se mi líbila nejvíc. Ráda se k ní vracím.

04.11.2014 5 z 5

Pán rozkoše Pán rozkoše Nicole Jordan

Hodně dobrá kniha, nemohla jsem se od příběhu odtrhnout a nádherně dotáhla do konce celou sérii Ligy pekelníků.

03.11.2014 5 z 5

Vzpomínka Vzpomínka Jude Deveraux (p)

Nejlepší kniha od Jude Deveraux. Ráda se k ní vracím.

29.10.2014 5 z 5