ptavichripkaa ptavichripkaa komentáře u knih

Dívky beze jména Dívky beze jména Martha Hall Kelly

Silná kniha, napsaná hodně poutavě.

17.06.2018 5 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Nedá se přestat číst. Prostě nedá. Až jsem na konci na sebe byla naštvaná, že už to mám přečteno. Nevydržela jsem a čtu Šepot mrtvých v angličtině a mám stejný problém - musím se krotit, abych to nepřelouskala moc rychle :D

13.06.2018 5 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Julie James

Přečteno za dva dny. Líbí se mi právnické prostředí. Akorát jsem nepochopila proč byl třetí díl o Kyleovi vydán dřív než tenhle o Jordan.

01.05.2018 5 z 5

Hořící kříž 2 Hořící kříž 2 Diana Gabaldon

Kniha se mi moc líbila. Nejde si neoblíbit Jamieho a Claire. Teď se jen dočkat dalších 3 dílů.

01.05.2018 5 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Taková malina to byla. Hezká, sice předvidatelná, ale i přesto se mi líbila.

01.05.2018 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Opět super čtení. Těším se na další díl.

22.04.2018 5 z 5

Cinder & Ella Cinder & Ella Kelly Oram

Moc krásná a povedená kniha.

16.03.2018 5 z 5

Zkrocení rebela Zkrocení rebela Suzanne Enoch

Mnohem lepší než předchozí díl. Camille a Keating jsou super a prostě jim musíte fandit.

14.03.2018 5 z 5

Hříšnice Hříšnice Suzanne Enoch

Průměrná kniha. Téma dobré, ale nějak mě to úplně nedostalo.

14.03.2018 4 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Nejlepší z celé série, moc mě bavila.

14.03.2018 5 z 5

Všichni naši ex Všichni naši ex Eva Woods (p)

S přemáháním dočteno do konce. Nápad dobrý, ale to je tak asi všechno. Nuda, nuda, nuda a další nuda.

01.02.2018 2 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Paráda, mnohem lepší než první díl. A ten konec? Jakože cože?

26.01.2018 5 z 5

Život, na který metr nestačí Život, na který metr nestačí Karolina Mikšíková

Tak jsem se už dlouho nezasmála.

21.01.2018 5 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Byla to jízda, ale krásná. Škoda, že už je konec.Nakonec tahle série vyhrála nad Royaly, i když to byl krutý boj :) a Luca je boží.

23.11.2017 5 z 5

Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2 Tara Bennett

Kniha slibuje něco, co tam nakonec není. Jsem zklamaná.

21.10.2017 3 z 5

Hořící kříž 1 Hořící kříž 1 Diana Gabaldon

Na to, že tohle je pátý díl série si kniha stále udržela mou pozornost. Děj se nám maličko zpomalil, ale to vůbec nevadí. Claire a Jamie mě prostě baví.

20.10.2017 5 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

Lepší než první díl. A ten konec? Luca se nám pěkně vybarvuje.

20.10.2017 5 z 5

Bubny podzimu Bubny podzimu Diana Gabaldon

Závislost na této sérii pokračuje. Kniha se mi moc líbila. Roger je pro mě záhadou, nechápu některá jeho rozhodnutí, ale Jamie a Claire ti tomu dávají šťávu.

09.10.2017 5 z 5

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

Skláním se před paní spisovatelkou Gabaldon neboť jsem i tuto knihu zhltla jako malinu. Do čvrtky jsem se těšila až Jamie znovu potká Claire a pak jsem hltala jejich společný příběh téměř v každé volné chvíli.
1125 stran na tabletu a stejně jsem se těšila na každou další stránku. Neskutečný příběh, co vás pohltí.

02.10.2017 5 z 5

Vážka v jantaru Vážka v jantaru Diana Gabaldon

Tak musím říct, že tahle kniha překonala i Cizinku. Jamie a Claire...miluju je a ten konec? brečela jsem až jsem neviděla na stránky, muselo to být pro oba těžké. A teď hurá na Mořeplavce.

24.09.2017 5 z 5