ptavichripkaa ptavichripkaa komentáře u knih

Cizinka Cizinka Diana Gabaldon

Miluju tuhle knihu. Miluju Skotsko. Výborně napsané, člověk hltá stránku za stránkou . Nejde se odtrhnout. Teď čtu Vážku v jantaru a závislost na čtení pokračuje.

13.09.2017 5 z 5

Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Calendar Girl 3 - Červenec, Srpen, Září Audrey Carlan

Když jsem začala číst červenec a zase se opakovalo to samé,moc nadšená jsem nebyla, ale pak se to obrátilo a souhlasím s předchozím komentářem, že je to zatím nejlepší díl.

09.09.2017 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Moc krásné ukončení série. Z některých pasáží mi bylo úzko a i slzy byly. Fandila jsem Tesse i Hardinovi, aby to všechno nakonec ustáli.

17.08.2017 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

SPOILER
Nějak nevím co napsat, první díl čtu teprve teď, když mám dočteno Přiznání. První půlku knihy jsem Tesse fandila a říkala jsem si ať mu dá pořádnou čočku, za to co jí udělal. Pak mu odpustila...přemýšlela jsem, jestli bych něco takového dokázala odpustit já...no nikdy neříkej nikdy. Hardin a Tess tak nějak k sobě patří. I když on by potřeboval dostat přes hubu, aby se už konečně vzpamatoval.

12.08.2017 4 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Moc pěkné počtení. Ale teď čekat na další díl. Fandím Lucovi.

06.08.2017 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Přečteno jedním dechem. Příběh graduje a i když jsem to už četla v angličtině stejně jsem se nemohla odthnout. A teď se jenom dočkat dalšího dílu.

27.07.2017 5 z 5

Sen porodní báby Sen porodní báby Sabine Ebert

Tak dočteno. Bude mi smutno. Jinak dobře ukončeno. Všech 5 knih se mi líbilo. Dostala jsem se k nim náhodou a nelituji. Marta s Christianem a Lukasem mě vtáhli do děje, nemohla jsem přestat číst a po přečtení třetího dílu jsem pelášila do knihovny pro poslední dva.

25.07.2017 5 z 5

Rozhodnutí porodní báby Rozhodnutí porodní báby Sabine Ebert

SPOILER
Jsem smutná, že Christian už není. Zároveň mě těší, že Marta a Lukas skončili spolu.
Těším se na další díl. Líbí se mi, jak jsou příběhy napsané. Jak se člověk jednou začte nedá se od knihy odejít.

15.07.2017 5 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Hodně dobrá kniha. Těším se na další pokračování. Doba to nebyla lehká a ženy, navíc léčitelky neměly na růžích ustláno. Jsem zvědavá, co Martu a Christiana čeká dál.

07.07.2017 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Tak tenhle díl je hodně povedený. Marco si šel tvrdě za svým a Hannah mu to moc neulehčila což je dobře. Na prvním místě u mě ale pořád zůstavá Jamaica Lane a v závěsu za ním London Road, takže India Place má u mě prozatím třetí místo.

18.06.2017 5 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Kniha mi strašně připomínala sérii Rosemary beach, tak jsem zvědavá na další dva díly. Trochu nechápu ten problém s nevlastními sourozenci a čemu to jako vadí.

04.06.2017 4 z 5

Růže pro Charlotte Růže pro Charlotte Elizabeth Craft

Nenadchne ani neurazí.

04.06.2017 3 z 5

Abych tě milovala Abych tě milovala Johanna Lindsey

Klasika od J. Lindseyové. Miluju její příběhy.

30.05.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Tak to se mi dlouho nestalo, abych knihu přečetla za 4 hodiny. Doufám, že pokračování bude brzy jinak mě klepne.
Super příběh a i když už nepatřím k náctiletým tak se mi kniha moc líbila.

15.05.2017 5 z 5

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Calendar Girl 2: Duben, květen, červen Audrey Carlan

Čte se to samo. Musím se přiznat, že Miu v některých věcech nechápu. Přistupuje k sexu velice benevoletně, ale na druhou stranu, o čem by kniha byla že?
Jsem zvědavá, jak to nakonec celé dopadne.

04.05.2017 4 z 5

Ztráta & zrada Ztráta & zrada S. H. Kolee

SPOILER
Dočteno. Uf.. Do půlky knihy dobré, uvěřitelné, ale pak se to zvrhlo a těch zvratů a neuvěřitelných situací příbývalo, chápu, že to spisovatelka chtěla vygradovat, ale jo vyšinutou Kristinu bych ještě přežila, ale jak šel příběh dál už jsem se jen nevěřícně smála.
Konec dobrý, všechno dobré, u mě za 3*

27.04.2017 3 z 5

Láska & lítost Láska & lítost S. H. Kolee

SPOILER
Tak nějak mám po této knize hořkosladkou pachuť v ústech. Ze začátku jsem byla zvědavá, kam se příběh bude posouvat, protože anotace mě upoutala. Pak jsem postupně přestávala Madison chápat, proč se tak chová mi znělo v hlavě, ale když žádala Logana o odpuštění tak jeho reakce mě neskutečně nasrala - pardon, ale takhle ukončit vztah s životní láskou? A ten konec? No....přečetla jsem to na jeden zátah takže si 4* zaslouží.

23.04.2017 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Moc pěkné. Přečteno za dva dny. Každý díl měl něco do sebe, ale Garretta a Hannu nepřekonal ani jeden. Ale i tak stály za přečtení a Tucker se Sabrinou hezky ukončili celou sérii.

09.04.2017 5 z 5

Výkupné z Vysočiny Výkupné z Vysočiny Hannah Howell

Dalsi hezka kniha od H.H. Mam rada pribehy z Vysociny.

03.04.2017 5 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Krása... přečteno za 1 den.

26.03.2017 5 z 5