protokol protokol komentáře u knih

Zabíječ trolů Zabíječ trolů William King

no tak toto bolo sakra sklamanie čakal som od toho viac a nakoniec sa dočkal dementnej rozprávky o mentalne nevirovnanom trpaslíkovi zo sebevraždnou potrebov podrezať všetko č stretne . no hrozné pokraćovanie v mojom prípade nehrozí .

20.04.2020 odpad!

Posel vzdálených bohů Posel vzdálených bohů Jo Zybell

NO KONEČNE SUPER ODDICH
celko pekná a zábavná pstapokkaliptická scifi .no zo začiatku kým sa to rozbehne je to troška stuha ale otom sa to rozbejne . teším sa na 2 knihu

13.04.2020 4 z 5

Nonstop Nonstop Brian Wilson Aldiss

chabý pokus napodobniť A. C. klarka
neviem prečo som očakával visac ale žial bolo to nudné postavi boli otravné no proste ma to nebavilo .

09.04.2020 odpad!

Poslední smrtelné pouto Poslední smrtelné pouto Brian Staveley

NO TAK TO BOLO O NIČOM KONIEC BOL PREDVÍDATELNÝ A DOPREDU PREZRADENÝ HNED NA ZAČIATKU . NO MNE SA TO ANI TROCHU NEPÁČILO .

30.03.2020 odpad!

Prozřetelnost ohně Prozřetelnost ohně Brian Staveley

o niečo horšie ako prvi diel sice drsnejší slovník ale dej to nevilepšilo no toto bolo dost nudnejšie a úplne mám odpor ktej retardovanej princeznej .

25.03.2020 1 z 5

Císařovy čepele Císařovy čepele Brian Staveley

no celkom fajn . bolo to zo začiatku dost vláčne žiaden vav efekt ale asi druhej polovici to už bolo dobré . len ma dosť štvalo plno nudních a k deju nepodstatních odbočiek . a niekedy my prišlo akoby hlavný hrdinovia boli retardovaný a opakujú stále tie isté chiby tak tomu dávam 3 *
viac si to nezaslúži

25.03.2020 2 z 5

Jezdci časem Jezdci časem Alex Scarrow

nuda nuda a ešte nuda .
je to tak nudné že som pritom zaspal . mne osobne sa táto kniha čítala hrozne zle.

17.03.2020 odpad!

Krycí jméno E219 Krycí jméno E219 Terry Shaft (p)

tu je názorná ukážka že ženy nevedia písať scifi zatial sa nenašla len jediná žena ktorej scifi-fantasi kniha s´tála za to
kniha sa volá naslouchač

tento paskvil ma jedine naštval bolo to nudné nezaujímavé a chaotické

11.03.2020 odpad!

Komplex Komplex Jiří Bílek

snažil som sa do deja dostať ale ani po 5 kapitole to nešlo .
asi nie som až tak zúfali aby som sa do toho nutil .

07.02.2020 odpad!

Žoldnéř Žoldnéř Jerry Pournelle

Ďalšia sra... kde sa amíci ovladať všetko a všetkých je to na figu nuda opilstvo podrazáctvo a hromada polityky s ktorej sa mi chce blejt

07.02.2020 odpad!

Křížová cesta Křížová cesta Jeff Grubb

ooooooooooooo moj bože človek sateší na super scifi a dostane niečo čím sa dá jedine zakúriť v krbe

to bola rvá reakcia. potom som preskočil 3 kapitoli a tam to bolo už o niečom inom .
*** hviezdičky autorovi za 2 rasi emzakov . konečne scifi ako sa patrí. nie tie kraviny kde súperom sú ludia proti ludom a rvári sa to ze to je scifi len vtom ze zmenia miesto bezduchej strielačky s ešte bezduchejšími " americkými hrdinami "
kde protivník sú aktuálny nepriateliaa ameriky v danom období spisovatelovej práce . ako napríklad augánci, rusi , čiňania. venezuela a.t.d.
kde autor nemá ani tolko fantázie zmenit čo i len zbrane - povečine ide o strelné zbrane 20 a 21 storočia . aj keď vtejto knihe si extra nepolepšil ale aspon niečo .

fascimuje ma že večina autorov používa na pohon lodí hipermotori a hiper skok a pritom je to už otrepane .
a ešte jedna vec na boj vo vesmíre sa používajú stíhačky no t je uz naozaj dementné :)

no tak teda idem pokračvať v tejto sérii ďalej keď že som nič " lepšie " nenašiel

* za príbeh aj keď trocha priamočiari a dosť uríchlený tak hrsa na 2 knihu :)

07.02.2020 4 z 5

Chameleon a zaklínadlo Chameleon a zaklínadlo Piers Anthony

hlavná postava je od začiatku v správaní predurčená na superhrdinu a jej falošné trápenie v opise minulosti je až trápne rovnako trápne ako celí príbeh .

05.02.2020 1 z 5

Vlk Vlk Eric Eliot Knight

ale fakt obrovská ptákovina .
prosto odpad .

05.02.2020 odpad!

Kontrolní bod Kontrolní bod Myke Cole

niečo ako xmeni ale trocha menej :)

05.02.2020 5 z 5

Stahovač Stahovač Neal Asher

no celkom sa to dalo ale pokračovanie ma niako neláka

05.02.2020 2 z 5

Hvězdy, ty studené hračky Hvězdy, ty studené hračky Sergej Lukjaněnko

ako tak sa to dalo . začiatok bol v pohode ale asi tak v 2/3 sa to už nedalo bolo to potom nejak divne nudné . za mňa pokračovanie nehrozí.

05.02.2020 1 z 5

Jiná rasa Jiná rasa John Scalzi

skvele som sa bavil aj keď tam bolo dost vela pravnických kecú bolo to celkom fajn taký oddich

03.02.2020 4 z 5

Po kolena v mrtvých Po kolena v mrtvých Dafydd ab Hugh

OOOOO MOJ BOŽE .
čakal som nejaký príbeh ale nakoniec to je len dosť trápny opis postupu v hre no akože sklamanie .
príbeh je 0
napetie 1/10
zábava -5/10

nikdy viac

02.02.2020 odpad!

Kat Kat Martin Moudrý

skvelke pokračovanie príbehu bavilo msa to

24.01.2020 5 z 5

Oheň probuzení Oheň probuzení Anthony Ryan

je to hrozné . pokus zakomponovať draky a použitie ich krvi na to aby z ludi spravili xmenov no ako mišlienka trocha zaujímavá ale po prečítaní to bolo nudné a nezáživné

24.01.2020 odpad!