protokol protokol komentáře u knih

Průlom Průlom Myke Cole

no záverečná kniha ma dorazila
keď chcete pos.... celí príbeh začnite písať čo sa stalo pred rokmy ako začal dej .
také memoáre a absurdný počin skili a jej niekolko tisícovej grupi nie nie toho bolo na mňa príliš jediné čo bolo dobré bol 1 diel a tam to malo skončiť

18.12.2019 1 z 5

Hranice Hranice Myke Cole

No a máme tu pokračovanie .
príbeh sa od začiatku vrátil trocha v čase oprroti koncu 1 knihy .
aj keď z novov postavou čo urobilo trocha chaos v linke príbehu noví hlavný hrdina sa stal plukovník kancelárska krisa .
neustále plačúci nad osudom ktorí sa zmenil akonahle sa vňom prebudila sila .
ako správny amík sa hneď šiel udať svojej vláde kde sa ani nenazdal a ocitol sa v inom svete . nadriadený mu hned pri príchode naznačil kto je šéf a vrámci jeho zdravia bude vhodné držať hubu a krok .
počas útoku vyvolanom útekom višinutej skyli sa plukovník krisa kancelárska zmenil na velkého kápa a tak prevzal velenie .

no a potom to bolo už len samé sklamanie pobyt v hadodome bol úplne zbytočný a mohol byť úplne vinechaný a koniec no ten bol úplne najtrápnejší . nakoľko mnohotisícovú presilu nepriatelov ktorá mala na svojej strane bohov , obrov dokázal zadržať malí kmeň Mártiho pacifistov .

18.12.2019 3 z 5

Střepy z Apokalypsy Střepy z Apokalypsy Vladimír Šlechta

proste odpad

dej bol kúskovaný dosť trápny okrem urážok a výsmechu to bolo o ničom
snaha autora vložiť cudzie myšlienky "star wars, a.t.d " nepomohlo tomuto trápnemu kusu zaujať .
české scifi má oveľa lepšie kúsky .
za mňa pokračovanie nehrozí.

18.12.2019 odpad!

Janičáři Janičáři Jerry Pournelle

moja obviklá reakcia na zlátaniny .

... o moj bože čo to do kelu je za kravinu ...

to ludia už ani trochu neuvažujú čo a s čím miešajú do kopy . strašné

11.12.2019 odpad!

Isherské obchody se zbraněmi Isherské obchody se zbraněmi A. E. van Vogt

hrozná ptákovina

09.12.2019 odpad!

Oheň probuzení Oheň probuzení Anthony Ryan

čakal som viac ale proste nedalo sa,
ani v 6 kapitole ma to nechitilo bolo to nudné žvatlanie a ak sa ukázala nejaká akcia tak to bolo až trápne za mňa 1* pokračovanie už zmojej strany nehrozí

09.12.2019 odpad!

Královna ohně Královna ohně Anthony Ryan

no a máme tu koniec dúfam že to je koniec .
táto kniha bola skvelá ale ten koniec bol nejak ....
neviem celí príbeh tu bol vedený v štýle ako je spojenec neporazitelný a nakoniec ho stačilo pritlačiť ku kameňu a bolo po všetkom. rovnako ako cisárovna ovládajúca mysle a dary obdarovaných a dostala ju opica ktorá bola kaput po predošlom boji . no ale dalo sa

09.12.2019 5 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

och moj bože to je žvást

07.12.2019 odpad!

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

skvelé pohoda pri čítaní v mojom prípade počúvaní prosto skvele teším sa na 2 diel

29.11.2019 5 z 5

Černé sny Černé sny Pavel Korněv

a cvokhaus pokračuje pijeme žereme strieˇame beháme a stále sa hlavný hrdina snaží zostať na žive . akonáhle sa dostane s pazúrov jednej frakcie pevnosti osud ho hodí do náručia inej .
a tak milý ed bojuje z osudom a pekne vydr.... skaždým kto sa ho snaží zničiť . mne sa to osobne páči čím viac stále sa niečo deje .

19.11.2019 5 z 5

Šamanova pomsta Šamanova pomsta V. Mahaněnko (p)

NO A POMALY SME SA PREKÚSALI AŽ K 6 KNIHE
čo už zvrat zvrat zvrat na jednej strane šok na druhej strane predvídatelný dej ale o5 skvelé bavilo ma to

19.11.2019 5 z 5

Hvězdní poutníci Hvězdní poutníci Poul Anderson

nič moc tak trochu sto led pred opicami mňa to nezaujalo

14.11.2019 1 z 5

Válka klanů Válka klanů V. Mahaněnko (p)

no a máme tu záver .
kniha ako taká bola dobrá len záver sa akosi nepodaril.

zostal som dosť rozčarovaný keď ten záver bol napísaný tak nenormálne,

plno vecí nedotiahnuté a nevysvetlené pripadá my že to autor písal lebo mu horel termín no je to trocha sklamanie ale tak je to skoro stále celá séria je super a koniec je na prt

14.11.2019 2 z 5

Dcera Impéria Dcera Impéria Raymond E. Feist

skvelé ani sim nečakal že ma to tak pohltí je t tak trochu ako stredoveké japonsko ale len trochu je to super naozaj odporúčam .

11.11.2019 5 z 5

Kluzký Kluzký Pavel Korněv

podľa mňa lepšie ako 1 kniha.
ano je tam veľa postáv ale o to pestrejšie to je.
príbeh to vlastne ako taký je vlastne samotné prežitie v danom mieste a neni to ako nalinkované fantasi " velký nepriatel najdi zázračný artefakt aby si zachránil královstvo a dostaneš princeeznú to nie tento príbeh taký neni . " je to príbeh o jednom človeku ktorí sa snaží prežiť . mne sa to páči nakolko tento typ kníh je dosť ojedinelích .

09.11.2019 5 z 5

Led Led Pavel Korněv

no sranda.
nato že som tomu moc nedával stálo to za to .
kto má rád dobrodružstvá , akciu, mágiu, ruské zmíšľanie a vodku tak ten si príde na svoje . hlavný hrdina neni ten tip slušného vojačika ale naopak je to grázlik vihodený z magickej školy "nie vlastnou vinou " a preto aby prežil vstúpil do akejsi prieskumníckej armády má všade plno kamarátov na chlastačku i výpomoc či už mágov podivínou alebo vojakov . na cestách sa stretávaz: upírmi, vampírmi, vlkodlakmi, likanmi, závejníkmi, vlkmi, mlhovníkmi, vodníkmi a inov verbeží no proste fantasi ako remeň mne sa páči odporúčam

ps: 1 kniha to začala a aj skončila ostatné dieli strata času

02.11.2019 5 z 5

Příliš blízké setkání Příliš blízké setkání Jan Kotouč

ako to popísať

viva la genocída emzákov zo strany sionskej planéty.

a ešte zázračné prebudenie genyality armádnej adminystratívnej pracovníčky no proste trápne a dosť o ničom proti 1 knihe je to brak

27.10.2019 odpad!

Pokračování diplomacie Pokračování diplomacie Jan Kotouč

celkom pohodové SF no nič extra ale dá sa

27.10.2019 2 z 5

Bouře ve stínech Bouře ve stínech Alexej Pechov

no tak tento diel bol neco o veľa lepšie ako 1 diel .

2 diel som nečítal nakolko som ho nezohnal ale 3 diel v pohode sumarizuje co sa sttalo a aj tak som sa tešil na hrobku kostí

27.10.2019 5 z 5

Tulák ve stínech Tulák ve stínech Alexej Pechov

naozaj celkom podarené dielo .
troška sa ten začiatok ťahá ale keď sa začítaťe tak chcete vedieť ako to dopadne .
tak sa teda vrhnem na 2 diel

27.10.2019 3 z 5