protokol protokol komentáře u knih

Pochod k moři Pochod k moři David Weber

najviac ma baví ako sa vedia prisposobovať počas pochodu k cielu . len občasné obkecávanie je tam naviac . ale inak skvelá séria .

Pochod vnitrozemím Pochod vnitrozemím David Weber

je to skvele

Herní tester Herní tester Michael Atamanov

je to paráda . skvelé postavi. pútav´príbeh hrdina je sice malí ale prešibaný skvelá zábava odporúčam .

Inferno Inferno Dmitrij Rus

no a je to úplne skvelé som hladný po ďalšom dieli . jediná chyba a to že to bolo moc krátke chcelo to ešte aspoň 100 stránek více :-)

23.07.2020 5 z 5

Lesy Hrůzovlády Lesy Hrůzovlády Emily Rodda (p)

je to dobre napsané ale skorej pre mladšie ročníky ale inak číta sa to samo. len trocha krátke

11.07.2020 2 z 5

Pán ledové zahrady 4 Pán ledové zahrady 4 Jarosław Grzędowicz

na moj vkus trocha miestami uspiechané ale inak skvele len koniec ma nejak moc neoslovil

11.07.2020 5 z 5

Pán ledové zahrady 2 Pán ledové zahrady 2 Jarosław Grzędowicz

no super pokračovanie

11.07.2020 4 z 5

Pán ledové zahrady Pán ledové zahrady Jarosław Grzędowicz

po naozaj dlhom čase som našiel dobrú knihu . je to pútavé sú tam dve dejové linky občas humorné aj keď niekedy moc premíšľavé a miestami trocha nudné ale aj ta skvelé čítanie. jediná vada je to skorej fantasi lebo scifi prvkov je tam pomálo . plne odporúčam .

18.06.2020 4 z 5

Mlhosvět Mlhosvět Simon R. Green

celkom v pohode čítanie ale nič extra ale na čas keď nič iné nie je po ruke dá sa ale pokračovať už nebudem

10.06.2020 1 z 5

Dračí křídlo Dračí křídlo Tracy Hickman

toto je fakt sila . prvá kniha s ktorej mi bolo až fyzicky nevolno miestami sa snažili byť autori originálny a výsledok bol otras najme čo sa trpasličej ríše tíkalo . no a tie dračie lode no to bol len total otras. nechápem kde zohnali portské víno keď nikde nepestujú vinič a nemajú vodu na pitie nie to ešte na víno no a takích nezdarv tam je viac chcel som to celé prečítať ale nedalo sa . málem som sa stoho poblil .

02.06.2020 odpad!

První v boji První v boji David Sherman

neni to top ale dá sa je to militari americká chválenkáreň.
Aj tu nám autor vnucuje americký pohlad na svet.

1. nepriateľ ? čo myslíte kto to je :) - augánci , áno aj v ďalekej budúcnosti budú mať augánske kmene vlastnú planétu a neverili by ste akú si vyberú no predsa kamenistú piesočnatú a nehostinú . veď podla stereotipov si inú nedokážu najsť. a ako inak sú podla autora zase len mocichtivé monštrá.
2. neporazitelná pechota. tu nám predkládajú neohrozenosť nezničitelnosť . takmer nesmrtelnosť pechotních hošíkov . veď čo je to rozrezaná noha ruka nespočet rezno sečného poranenia bojuje sa bez postihu .

je tam tho oveľa viac ale kto má rád dopredu jasný príbeh ktorí nemá zo scifi takmer nič spoločne len jedine prelet na iné planéty rovnajuci sa preletu lietadla d ineho štátu ale je to inak čistá americko chvánkárska propaganda americkích vojclov . na motív pechoty bolo vela kníh ale táto je proste najslapšia daného žánru . preto 2* sú naozaj privela :)

22.05.2020 1 z 5

Omega Omega Michael DiMercurio

no azase tu je zlí rusák a svetý amík je mi stoho na grc proste ďalší brak

20.05.2020 odpad!

Neuromancer Neuromancer William Gibson

ČÍM VIAC OCENENÍ A CHVÁLENIA AKÉ TO JE MAJSTER DIELO . O TO JE TO HOŘŠIA KATASTROFA KEĎ TO ČLOVEK ČÍTA . UŽ NIKDY SA NEDÁM ZLÁKAŤ . :)

17.05.2020 odpad!

Muž v labyrintu Muž v labyrintu Robert Silverberg

tak máme tu knihu ktorá v uřčitom pometenom nápade je scifi . splnila určité body . sú tam ufoni . sú tam vesmírne lode aj keď len okrajovo . ale čo tam je veľa psicho blábolu o rozpoložení jedneho človeka čo liezlo riadne na nervi . ani pokus tam vložiť trocha sexu nič nevilepšil toto dielo . ufoni sú len nieč ako kulisa asi na 5 viet aby sa nepovedalo. jediné + je labirint ale inak to stojí za prt .

15.05.2020 1 z 5

Shadowrun Shadowrun Robert N. Charrette

katastrofa na papieri . pokus o nejaku miš maš miešaninu budúcnosti a fantasi elfovo. goblino. sveta no nepodarené zlúčenie a nudné kvákanie neodporúčam pre fanúšikov scifi

15.05.2020 1 z 5

Narka Narka Richard Šusta

no celkom fajn dalo sa ale nič prelomové. niekedy ma to miestami až štvalo hlavne žvásty o psichodrogách . no ale nakoniec to celkom dopadlo dobre . malo to potenciál na viac kníh a ten záver ostal dosť otvorený .

10.05.2020 4 z 5

Nádraží Perdido Nádraží Perdido China Miéville

no to je ale kravina po 4 kapitole som to musel zavrieť a odložiť je to nuda nuda nuda

03.05.2020 odpad!

Galaxie v plamenech Galaxie v plamenech Ben Counter

nič moc . predlhé opisi nepodstatních udalostí . nudné a prekombinované akčné scény ktoré sa celkom nepodarili no žial toto my nesadlo proti hviezdnym vlkom je to nudný trapas :)

29.04.2020 1 z 5

Zabíječ trolů Zabíječ trolů William King

no tak toto bolo sakra sklamanie čakal som od toho viac a nakoniec sa dočkal dementnej rozprávky o mentalne nevirovnanom trpaslíkovi zo sebevraždnou potrebov podrezať všetko č stretne . no hrozné pokraćovanie v mojom prípade nehrozí .

20.04.2020 odpad!

Posel vzdálených bohů Posel vzdálených bohů Jo Zybell

NO KONEČNE SUPER ODDICH
celko pekná a zábavná pstapokkaliptická scifi .no zo začiatku kým sa to rozbehne je to troška stuha ale otom sa to rozbejne . teším sa na 2 knihu

13.04.2020 4 z 5