princeznaj princeznaj komentáře u knih

Mama Mama Táňa Keleová-Vasilková

Oddechové, příjemné čtení, kniha má spád, jako dceři mi vnesla pohled na druhou stranu a často mě vedla k zamyšlení
A díky za naději na konci

19.04.2022 2 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Příběh ze života, díky za něj, člověk si hned více váží toho co má a úžasná hlavní hrdinka a její odvaha, optimismus a síla, které jsou velkou inspirací

05.04.2022 4 z 5

Mysli na nesmysly Mysli na nesmysly Michaela Dočkalová

Jedna z malá knih povídek, které jsem četla a velmi mile překvapila oddechovka, příjemně čtivé povídky se spádem, vtipem a lehkostí
Některé příběhy bych ráda četla dál a dál

29.03.2022 3 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Začátek byl těžký, ztrácela jsem se a trošku tápala, ale pak jsem byla vtažená a bavily mě vnitřní zvraty hrdinky, její úlety a její chaos v hlavě.

17.03.2022 3 z 5

Občas lžu Občas lžu Alice Feeney

Začátek pomalejší, než mě kniha pohltila, pak už to nabralo spád, přeskakování v dějových linkách mám ráda, takže to umocnilo pocit napětí, ale ke konci už to bylo nereálně překombinované, zbytečně moc vyhrocené, a přiznám se, že z konce jsem zklamaná, nepochopila jsem asi “otevřený konec”?

27.02.2022 3 z 5

Vlak pro děti Vlak pro děti Viola Ardone

Zajímavé, čtivé, trošku mi chyběl “prostředek” příběhu

18.02.2022 3 z 5

Hvězda Severu Hvězda Severu David B. John

Zajímavé, ze začátku trošku horší se začíst, pak to nabralo spád, konec až moc neuvěřitelný, škoda

24.02.2021 3 z 5

Sorry Sorry Zoran Drvenkar

Čtivá, zajímavá a napínavá, místy jsem se ztrácela, dokonce jsem netušila kdo je kdo
forma, kterou je kniha napsána je náročnější

12.11.2020 3 z 5