Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Gejša Gejša Arthur Golden

Tak jsem knihu přečetla po letech znovu. A jsem s ní ještě víc nadšená než když jsme ji četla po prvé. :-) příběh je to překrásný,místy smutný ale šíleně jsem se do něj zamilovala. I filmové spravování mám ráda, ale s knihou se to nedá srovnat ta je prostě skvost!! Každý by si ji měl snad přečíst.. Je prostě dokonalá a nevidím na ni ani jedni chybu. Čtivé,dokonale. :-) rozhodně ji nečtu naposledy,ale zase se k ní vrátím a přečtu.

07.07.2017 5 z 5

Pacient nula Pacient nula Jonathan Maberry

Pecka!! Jaká škoda,že nakladatelství nevida další díl/díly této knižní série. I když tato kniha byla poměrně dobře zakončena, ráda bych věděla jak se bude příběh vyvíjet dal. Ale nejspíše mám smůlu,nebo si maximálně přečíst knihy v angličtině. :-D... No to je jedno,tahle kniha je prostě pecka. Akční, místy děsně brutální. Chodců jsem se místy i děsně bála a to mám zombiky ráda. Tato kniha me rozhodně nezklamala. Akorát mě v knize mrzelo to neustále odkazovaný na 11.zari.. Ale...Určitě doporučuji k přečtení.

14.05.2017 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Paaani to byla naprosto nádherná knížka. Prostředí Austrálie, velriby a vše ostatní naprosto nádhera... Příběh je to strašně pěkný,čtivý! Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a musela ji prostě kdekoliv,kdykoliv číst ( vše ostatní šlo stranou) ... úplně jsem se přenesla na loďku a vyjela se dívat na velriby. Úžasné. :-)

13.05.2017 5 z 5

Tady u téhle knihy bych mohla říci větu: pokud nekouřite,po přečtení této knihy asi začnete... Uffff.. Ne ne a ne.. Za mě ne...

02.04.2017 odpad!

Přečteno,. Dcerka zase nadšená. :-) Jak ona miluje takovéhle knihy před spaním. Tahle je také krásná a asi ji zase brzo přečteme.

17.03.2017 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Nádherná obálka knížky a její zpracování na výbornou... Někdy jsem se i bála :D u čtení,ale jinak jsem velice ráda že mě nezklamala ... Nádherný příběh :) mohu jen doporučit...

21.05.2015 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Dneska jsem jí dočetla.. Nádherný děj,nádherná atmosféra s toho čtení :-) .. Jen mě trošku mrzí ten konec (takovej otevřenej) .. Už aby bylo pokračování... :-D .. viděla jsem i ten filmík v kině a můžu říct,že s knihou se to opravdu srovnat nedá.. Film je zase pod úroveň knihy!! Ps.což znamená že důležité části i když nepatrné jsou ve filmu úplně jinak nežli v knize.... a tím ten film ničí.. :-DDDDDDD ... Jinak vrátím-li se ke knížce,tak můžu doporučit dál... Opravdu dostala jsem se za polovinu knihy a knihu jsem pak nemohla otrhnout a už už jsem se těšila že si zase k ní sednu a přečtu si jí. Takže je možná i jisté,že se ke knížce vrátím a přečtu jí znova a znova a znova.. KLOBOUK DOLŮ.. ALE TOHLE JE LEPŠÍ NEŽ CELÉ TO STMÍVÁNÍ :-)))) s Belou :-D :-)))))

24.04.2013 5 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Konečně jsem se ke knize dostala a musím říct, že jsem mile překvapená. A vraha toho jsem poznala hned, ale stejně knihu hodnotím kladně. Moc prima čtení a teď už další díl. A trada snad se k němu brzy dostanu.

01.05.2024 5 z 5

Sputnik, má láska Sputnik, má láska Haruki Murakami

První kniha od spisovatele a jsem mírne překvapená. Kniha mě bavila a nebyt knižní výzvy tak se k ní asi ani nedostanu. Za mě zajimave a rozhodně si přečtu něco dalšího.

11.08.2023 4 z 5

Mlha Mlha Stephen King

Kniha se mi velmi líbila a vřele ji doporučuji všem čtenářům. Akorát ji rozhodně nedoporučuji číst večer před spaním

30.07.2023 4 z 5

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Kniha docela poměrně dost tlustá, ale já bych potřebovala klidně o pár stránek více... Příběh se mi líbil. Doporučuju

13.02.2022 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Kniha se mi četla dobře, mít na ni více času, přečetla bych ji jediným dechem. Rozhodně lepší než Tater s Osvětimi. Za mě moc pěkná kniha a místy i dost smutná.

12.01.2022 4 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Krásná nostalgie a zavzpominani si na čas, kdy jsem po prvé držela v ruce první díl stmívání... Krásná kniha a dává příběhu ještě větší rozměr. Doporučuji.

27.04.2021 4 z 5

Máme na vybranou Máme na vybranou Edith Eva Eger

Mě po přečtení knihy došla slova. Prostě doporučuji

27.08.2020 5 z 5

HEX HEX Thomas Olde Heuvelt

A tohle bylo co?? Totálně divný příběh.. Čarodějnice přes kterou přehodíte ručník,deku,utěrku atd? Sama sebe se ptám proč?! Proč tohle muselo vzniknout.. Za mě ne, tohle opravdu ne

08.03.2020 odpad!

Povznesení Povznesení Stephen King

Kniha mě neskutečně bavila. Krásný příběh,četlo se to samo. U knihy jsem též měla pocit že se vznaším. Moc hezke,příjemné,oddechove. Doporučiju.

13.01.2020 4 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Děsivá duchařina,chvílemi jsem se i bála. Mohu jen doporučit. Ja jsem spokojena,konec knihy neurazi a ani nepřekvapí.. možná,ze jsem ho i čekala.. pěkné.

26.08.2019 3 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Smutná a velice čtivá kniha. Pri čtení mi bylo chvílemi do pláče... doporučuji

12.08.2019 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Naprosto úžasná kniha od které se nedalo odtrhnout. Tak výborně napsanou knihu jsem dlouho necetla. Tleskam a doporučuji.

19.06.2019 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Naprosto jsem se do knihy zamilovala,nádherný svět,příběh :) četlo se to samo. Mohu jen doporučit. Nádhera :)

07.03.2019 5 z 5