Inkoust přehled

Inkoust https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/456321/bmid_inkoust-qdB-456321.jpg 4 509 509

Jeho tetování je rozsudkem smrti. Od autorky bestselleru Tatérka. V temných uličkách Brightonu kdosi napadl mladou ženu. Zranění se zprvu nezdají vážná, ale oběť za 24 hodin umírá v agónii a na jejím těle se najde smrtící tetování. Po zmizení druhé ženy už inspektor Francis Sullivan ví, že čelí sériovému vrahovi. Jedno ale nečekal: hlavním podezřelým je Alex Mullins, syn tatérky a jeho bývalé milenky Marni. Dokážou se přenést přes minulost a spojit síly, než se rozsudek smrti objeví na kůži další oběti?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Kniha Zlín

Her Last Breath , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Inkoust. Přihlašte se a napište ho.

Princezna22
01.05.2024 5 z 5

Konečně jsem se ke knize dostala a musím říct, že jsem mile překvapená. A vraha toho jsem poznala hned, ale stejně knihu hodnotím kladně. Moc prima čtení a teď už další díl. A trada snad se k němu brzy dostanu.

monushka
28.04.2024 4 z 5

Sice už je to několik let, co jsem četla první díl této trilogie, ale během čtení Inkoustu jsem si rychle vybavila, o čem ten první byl. Inkoust je velice čtivý, vůbec jsem se nemohla odtrhnout. Nápad opět originální. Těším se na závěrečný díl.

stanislav0373
15.04.2024 2 z 5

Bohužel, ani druhý díl mi nepomohl nezlomit hůl nad touto sérií. I přes zajímavý způsob vrahovy práce tu máme všechny neduhy dílu prvního. Jen ta policejní práce a celkové pojetí vyšetřování se ještě zhoršilo. Nepomohly tomu ani osobní problémy jednotlivých vedlejších postav.

Knižní novinky (19. týden)

09.05.2021

Knižní novinky (43. týden)

18.10.2020

Kniha Inkoust v seznamech