PolBara PolBara komentáře u knih

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Příběh mě zaujal a bavil, četl se dobře. Reni mi je sympatická, další silná ženská hrdinka s pochmurnou, tragickou minulostí.

29.11.2023 4 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Nějak jsem se nemohla pořádně začíst, trochu jsem měla zmatek v postavách, jménech. Ale kniha nebyla zas tak špatná. Kate a Tristan jsou mi sympatičtější a závěr knihy docela povedený.

14.10.2023 3 z 5

Podezření Podezření Brianna Labuskes

Podle anotace jsem od knihy čekala něco trochu jiného. Ale zklamaná nejsem, příběh je zajímavý, dobře se čte. A závěr mě překvapil.

27.08.2023 4 z 5

Zajímavá kniha, reálná, trochu drsná a zároveň inspirující. Pracuji s dětmi a takového kolegu, jako je autor, bych brala hned :-)

15.06.2023 5 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Další díl mé oblíbené série mě opět nezklamal. Čtivá, napínavá knížka s poněkud drsnějším tématem zneužívání dětí. I v tomto díle se objevuje mnoho postav, občas jsem měla problém uvědomit si, kdo je kdo. Pachatele jsem neodhalila hned, ale postupně s přečtenými stránkami jsem svůj tip měla. Na celé sérii mě baví i charaktery vyšetřovatelů, jejich vzájemné vztahy či případné osobní zkušenosti, problémy.

23.03.2023 4 z 5

Lháři, lháři Lháři, lháři Sarah Flint

Série s Charlotte Stafford mě velmi baví, dobře se čte. Nejen Charlie, ale celý vyšetřovací tým je mi sympatický, líbí se mi, jejich soudržnost. Hlavní myšlenka i celý příběh byl zajímavý. Dobře je popsána i postava pachatele včetně motivu k tak hrozným činům.

26.11.2022 4 z 5

Konec hry Konec hry Daniel Cole

Nějak jsem se nemohla do knihy začíst. Děj plynul bez větší akce a ani závěr nijak nepřekvapil. Jedna z knih, kterou si asi dlouho pamatovat nebudu.

07.07.2022 3 z 5

Rozhýbej svůj jazýček - Zábavné hry pro rozvoj řeči Rozhýbej svůj jazýček - Zábavné hry pro rozvoj řeči Marcela Kotová

Tato kniha je plná dobrých nápadů, využitelných v praxi v MŠ a nenáročných na pomůcky. Doporučuji učitelkám MŠ.

20.08.2020 5 z 5

Kniha má hezké ilustrace, četla jsem ji synovi před spaním. Příběh o Harrym Potterovi ho velmi zaujal, budeme číst i další díly.

01.04.2020 4 z 5

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

Kniha je čtivá, se zajímavým tématem. Ale od autorky jsem četla lepší knihy.

01.04.2020 4 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

Velice čtivá kniha s překvapivým závěrem, doporučuji. Jodi Picoult mě opět nezklamala.

17.04.2016 5 z 5

151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem 151 příběhů na Stezce Českem: Dobrodružství holky s bucket listem Lucie Kutrová

Moje první knížka od Lucie a určitě ne poslední. Lucčin styl psaní se mi líbí, fotografie v knize taky. Super oddechové čtení.

28.05.2024 5 z 5

Kdo spí ve spíži Kdo spí ve spíži Kristýna Nesvedová

Četla jsem knížku dětem v MŠ. Líbil se jim netradiční hrdina Brambůrek. Pro předškolní děti je v knize málo ilustrací a jednotlivé kapitoly jsou docela dlouhé. I přesto kniha děti bavila.

27.11.2023 4 z 5

Kniha dvou cest Kniha dvou cest Jodi Picoult

Na knížku jsem se těšila, ale jsem z ní trochu zklamaná. Autorka má mnohem lepší, zajímavější knihy. Fajn oddechovka, dobře se četla, jen konec se mi moc nelíbil.

27.06.2023 4 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

Asi nejlepší kniha od autorky, fakt mě bavila. Čtivá, napínavá a tajemná. V příběhu je docela dost různých zajímavých postav, občas to působí trochu překombinovaně nebo zmateně. Ale po dočtení do sebe vše zapadá.

20.02.2023 5 z 5

Mrtvé od Tichého jezera Mrtvé od Tichého jezera Leslie Wolfe

Knížka byla docela fajn, v rámci žánru asi takový průměr. Hlavní postava mi připomíná oblíbené hrdinky z jiných detektivních sérií (např. Kim Stoneovou, Josie Quinnovou) a je mi sympatická. Pachatel i jeho motiv jsou zajímavé, i když určitě ne nějak výjimečné či ojedinělé. Těším se na další díl série.

09.02.2023 4 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Příběh mě bavil i když měl dvě dějové linie a pachatele jsem brzy "odhalila". Hlavní postava Charlotte je mi sympatická a těším se na další díly série.

30.10.2022 4 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Knížka mě dost bavila, líbí se mi styl autorčina psaní. Mnoho postav, ale vlastně spolu souvisely...Čtivé, byla jsem zvědavá na závěr. Zaujal mě nápad se "skupinou" Ti druzí. Rozhodně si přečtu od autorky i další knihu.

19.07.2022 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Zajímavý děj knihy i hlavní postava Kate, kniha se četla dobře. Jen mi trochu chybělo nějaké větší překvapení nebo nečekaný závěr.

18.08.2020 4 z 5

Démoni Démoni Karin Slaughter

Kniha mě příliš nenadchla, nemohla jsem se pořádně začíst do děje. Určitě jsem od autorky četla zajímavější, lepší knížky.

19.11.2015 3 z 5