Poeta.kno Poeta.kno komentáře u knih

Nevěsta Bílého lva Nevěsta Bílého lva Tina St. John

Krásný milostný romantický příběh plný citů i napětí. Vše moc procítěně popsané z pohledu hlavní hrdinky i hlavního hrdiny.

18.11.2017 4 z 5

Pouta Pouta James Hankins

Kniha plná napětí od začátku do konce. Smysluplné popisování situací, kt hlavní hrdina musí řešit. Opravdu moc pěkné čtení :-)

12.11.2017 5 z 5

Lovci snů Lovci snů Lukáš Hrdlička

Mně osobně kniha moc zaujala. Krásně popsána situace v budoucnosti Prahy. Příběh má více dějových linií, kt jsou smysluplné. Moc pěkné čtení

01.10.2017 5 z 5

Černá skříňka Černá skříňka Michael Connelly

Jednoduchá kriminální zápletka. Opět pěkně čtivé. První kniha ze série o Harrym Boshi, kt jsem četl. Určitě si z této série přečtu i další

01.10.2017 4 z 5

Naganty a vlčí máky Naganty a vlčí máky Františka Vrbenská

Bohužel zatím nejslabší. Nikam mi to nepasuje a četl jsem to přes 2 měsíce!

05.04.2024 1 z 5

Pašeráci v oblacích Pašeráci v oblacích Vlado Ríša

Dva všeumělové a James Bigglesworth plní letecké mise .... Čekal jsem více akce

27.11.2023 2 z 5

Prokletí Legendy - Hra gentlemanů Prokletí Legendy - Hra gentlemanů Miroslav Žamboch

Příběh malinko komplikovaný, asi jen díky tomu, že jsem knihu přečetl za celkem krátkou dobu, jsem se něm neztrácel.

22.10.2023 3 z 5

Podhoubí smrti Podhoubí smrti Jiří W. Procházka

Ke čtení této knihy si vemte mykologický atlas, aby jste se ve všech těch houbách vyznali.

16.09.2023 2 z 5

Zatmění Zatmění Jan Hlávka

Ano, je to díl mírně nadprůměrný. Od začátku odhalování vzpomínek po ztrátě poměti se mi dobře četlo

20.07.2023 3 z 5

Hořící andělé Hořící andělé Miroslav Žamboch

Dalsí barvitě vyprávěný příběh, kde si lze s jednoduchou představivostí prožít do detailu technické vymoženosti prostředí vzducholodí.

28.04.2023 3 z 5

Se smrtí v zádech Se smrtí v zádech Miroslav Žamboch

Dvě dějové linie a příběh takový "nemastný neslaný" oproti předchozím dílům ... jedeme dál

06.02.2023 2 z 5

Armády nesmrtelných Armády nesmrtelných Miroslav Žamboch

Číst o Rudolfu II v době Vánoc, kdy z televize na mne kouká Jan Werich jako Rudolf II, dost ovlivnilo představu postav a světa z knihy ... jo a ještě něco : tento příběh není zase až tak olbřímí :D

11.01.2023 3 z 5

Pašerák Pašerák Miroslav Žamboch

Průměrné sci-fi, které nenadchne a ani neodradí. Závěr je trochu matoucí a přijde mi urychlený, ale jinak se dál pustím do dalších dílů.

29.09.2022 3 z 5

Svůj svět si musíme zasloužit Svůj svět si musíme zasloužit Miroslav Žamboch

Některé průměrné a některé spíš podprůměrné povídky. Poslední jsem ani nedočetl.

21.09.2022 1 z 5

Město mrtvých Město mrtvých Jiří Pavlovský

Druhý díl je kvalitou stejný jako prví. Příběh má dobře promyšlený a nic mi v něm nechybí

27.06.2022 3 z 5

Legie plamenů Legie plamenů Anthony Ryan

Druhý díl je příprava příběhu na finále, hned si beru třetí díl ...

26.11.2021 4 z 5

Oheň probuzení Oheň probuzení Anthony Ryan

Kniha mne docela bavila, všichni ti draggové a krvožehnaní ... moc dobře vymyšleno

17.09.2021 4 z 5

Krušné hory známé i neznámé Krušné hory známé i neznámé Petr David

Moc zajímavá kniha o mém okolí. V Krušných horách trávím spoustu času na kole, ale i autem s dětmi. Našli jsme si krásná místa na výlety

19.03.2021 4 z 5

Deník ze dna Deník ze dna Tomáš Řepka

Vím, jaké peklo dokáží udělat zákeřné ženy (před veřejností chudinky) že života chlapa, když se mstí. Ale z chyb se člověk učí. Přeji Tomášovi už jen klid do života, snad už budeš šťastný.

09.09.2020 3 z 5

Čarodějův odkaz Čarodějův odkaz Ondřej S. Nečas (p)

Vcelku čtivá pohádka s milými hlavními postavami.

28.09.2019 4 z 5