Poeta.kno Poeta.kno komentáře u knih

Štvanice Štvanice Janet Evanovich

Druhý díl mi přijde ještě o kousek lepší, než první. Děj pěkně plyne ze stránky na stránku, přičemž hlavní postavy si ponechaly svůj přirozený styl. Za mne docela pěkné počtení, jen na pár dní

01.01.2019 4 z 5

Podfuk Podfuk Janet Evanovich

Děj knihy je opravdu jednoduchý a závěr docela rychlý. Knihu jsem přečetl během pár dní a nelituji jejího výběru. Hlavní hrdinové, agentka a lupič, je přijatelná kombinece a oba působí sympaticky.

17.11.2018 3 z 5

Za soumraku Za soumraku Stephen King

Zajímavá sbírka povídek. Některé mne chytily více, některé méně, ale celkově čtivé.

16.01.2018 4 z 5

Já jediná jsem přežila Já jediná jsem přežila Lauren Elder

Kniha plná odhodlání. Napínavé, moc krásně napsané. Musí být těžké najít v sobě tolik síly přežít.

27.12.2017 4 z 5

Nikdykde Nikdykde Neil Gaiman

Zajímavé propletení dvou světů s překvapivým rozuzlením situací. Moc příjemné fantasy čtení :-)

28.11.2017 4 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

První kniha, kt jsem četl po dlouhé době. Moc mne chytila. Zábavné a poutavé čtení, moc krásně napsáno

01.10.2017 5 z 5

Soumrak Soumrak Dmitry Glukhovsky

Kniha se celkem dobře čte a má překvapivý závěr. Autor dobře popisuje cítění hlavního hrdiny

01.10.2017 3 z 5

Renegát Renegát Tomáš Bartoš

V celku povedené dílo. A zmrtvýchvstání dokazuje, že je v této sérii možné cokoliv :D

05.04.2024 3 z 5

Věk mloků Věk mloků Karolina Francová

Těšil jsem se na mloky a ti sotva přišli, tak už byl konec příběhu....

07.11.2023 2 z 5

Prokletí legendy - Dámská hra Prokletí legendy - Dámská hra Miroslav Žamboch

Příjemný příběh, v podstatě bez JFK. Ale já jsem zvědav, jak si JFK vede a tak jdu rovnou na další příběh :))

14.10.2023 3 z 5

Stín legendy Stín legendy Tomáš Němec

Souhlasím, že je tento svět mnohem lepší na příběh a jdu na další díl

10.10.2023 3 z 5

Jeruzalémský masakr motorovou pilou Jeruzalémský masakr motorovou pilou Ondřej Neff

Nevím čím to, ale tento příběh se mi moc nelíbil...

08.09.2023 2 z 5

Kalibr .45 Kalibr .45 Petr Schink

Cítím, že z prostředí divokého západu šlo vymyslet hlubší příběh ...

14.07.2023 2 z 5

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Příběh mi přišel takový uspěchaný, skoro žádná "omáčka" ... Pozitivní bylo, že jsem si u knihy nemusel googlit světová díla, že byly, jako obrázky, součástí příběhu.

27.12.2022 3 z 5

Meč a tomahawk Meč a tomahawk Miroslav Žamboch

Třetí díl opět podobný dvěma předchozím s rychlým koncem. Když už konečně víte, kdo je kdo, tak je konec knihy.

19.11.2022 3 z 5

Není krve bez ohně Není krve bez ohně Miroslav Žamboch

Druhý díl je dost podobný prvnímu ... ale chtěl bych vidět výraz Napoleona, když uvidí utočit tanky :D

28.10.2022 3 z 5

Magie pro každého Magie pro každého Jiří Pavlovský

Občas mi děj přišel trochu vynucený, ale jinak se kniha četla celkem sama

27.06.2022 3 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Poutavé čtení plné démonů a další fantasy. Jen ve 2/3 knihy se mluvčí zamiluje a tam se děj dost "táhne"

29.05.2022 4 z 5

Enderova hra Enderova hra Orson Scott Card

Chytře vymyšlený sci-fi příběh. Od poloviny knihy si říkám, zda čtu jen první díl, nebo bude mít kniha svůj originální konec. A ejhle byl tu konec knihy.

07.02.2022 4 z 5

Říše popela Říše popela Anthony Ryan

Závěrečný díl jsem četl nejdéle, ale obsahově byl z těch třech nejlepší. Podzemní svět byl trochu zmatečný, ale jinak povedený závěr trilogie.

21.01.2022 4 z 5