pirin pirin komentáře u knih

Plavovlasý cyklón Plavovlasý cyklón Jenő Rejtő

Tuto utlou knizecku vrele doporucuji! Bezvadna oddechovka, jiz dlouho jsem tak nanasmala. Skoda, ze v cestine nevyslo vic od toho spisovatele. Pevne doufam, ze na Slovensko sezenu dalsi jeho knihy, bezvyhradne jsem si jeho styl zamilovala:-)

14.04.2012 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Romanticke knihy miluji, ale tady jsem byla zklamana. Na tato tema jsem kdysy cetla harlequinky, ktere byly o mnohem zajimavejsi a vtipnejsi. Obsah teto knihy mi prisel trochu pritazeny za vlasy.

06.11.2013 3 z 5

Zrádná vůně Zrádná vůně Karen Robards

Moc hezká kniha, taková nenáročná, ale velmi příjemná oddechovka, přečtena jedním dechem :-)

23.07.2013 5 z 5

Zrádná vůně Zrádná vůně Karen Robards

Jsem teprve v půlce, ale už teď můžu říct, že je to moc zajímavé a hezky napsané.

11.06.2013 5 z 5

Růže v zimě Růže v zimě Kathleen E. Woodiwiss

Pro mne druha nejlepsi kniha od Woodiwissove (po Leopard a orchidej)
Romantika se vsim vsudy:-) Nevsedna zapletka, zajimavy dej, proste krasa od zacatku az do konce.
Cetla jsem ji nekolikrat a myslim si, ze se stejne k ni jeste parkrat vratim:-)

22.06.2012 5 z 5

Nikdy mě neopusť Nikdy mě neopusť Patricia Gaffney

Pro mne nejlepsi kniha z cele serie. Cte se jednym dechem, proste romantika se vsim vsudy :-)

09.02.2012 5 z 5

Ve stínu noci Ve stínu noci Shannon Drake (p)

Velmi povedený román od Shannon Drake. Doporučuji.

08.12.2011 5 z 5

Půlnoční zpověď Půlnoční zpověď Candice Proctor

Mně se tato kniha moc líbila, ale mně se líbí všechny knihy od Candice Proctor :-)
Autorka mě vzdy dostane. Má krásné detaily, krásné spracování opravdu zajímavých námětů.

16.10.2011 5 z 5

Hraběnka Hraběnka Catherine Coulter

Moc se mi líbí recenze na tuto knihu, myslím, že je velmi výstižná.
Komentáře mě málem odradili od čtení... Jsem ráda, že jsem na ně nedala!

06.10.2015 4 z 5

Dopisy do minulosti Dopisy do minulosti Judith O'Brien

Z knihy jsem byla hrozně nadšená, četla se úplně sama :-) Putování v čase a návrat do minulosti - tohle me vždy dostane :-0

27.05.2014 5 z 5

Leopard a orchidej Leopard a orchidej Kathleen E. Woodiwiss

Pokud vim, tato kniha je povazovana za nejlepsi roman co Woodiwiss napsala.
Kniha je moc hezky napsana a Shanna je opravdu rozmazleny spratek jak podotkla Ewik.
Jenze diky tomu vnikly krasne situace. Konec koncu kdyby oba hrdinove byli dokonaly,
tak romanticke knizky by byly o nicem :-)

22.06.2012 5 z 5

Odkud vane kouř Odkud vane kouř Sandra Brown

Kniha je naprosto skvela, cte se jednym dechem.

28.05.2012 5 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Velice zajimava kniha...nemohla jsem od ni odejit :-) Vrele doporucuji, stoji za precteni!

31.01.2012 5 z 5

Bouřlivé objetí Bouřlivé objetí Johanna Lindsey

Pro mne jedna z nejlepsich knih od Lindseyove. Romantika jak ma byt - laska, piraty, prevlek, bezvadny humor, vse nadherne sladeno... vysledek je roman , ktery jsem cetla aspon 5x...mozna i vice:-) Mos rada se k nemu vracim.
Vrele doporucuji pro romanticke dusicky, super cteni :-)

06.01.2012 5 z 5

Pečeť hříchu Pečeť hříchu Cheryl Holt

Tato kniha me tak nejak dost zklamala...anotace znela slibne, ale premira erotickych scen podle mne vse zkazila... Hlavni hrdina na zacatku mi byl sympaticky, potom se z neho stal takovy nerozhodny chlap, sam nevedel co presne chce...Celkovy dojem z knihy se da ztrhnout do jedne vety - tak tohle bylo nepovedene!

28.11.2011 3 z 5

Závist Závist Sandra Brown

Pod komentare od WEIL se muzu klidne podepsat. Kniha je naprosto uzasna! Doporucuji ke cteni.

05.10.2011 5 z 5

Svědkyně Svědkyně Sandra Brown

Knihy teto spisovatelky miluji. Mam sice rada ty novejsi, ale i tu ranni tvorbu si s usmevem prectu:-)
Sandra Brown me okouzlila. Nektere romany mam prectene i vice jak 3x..a to je co rict :-)))

05.10.2011 5 z 5

Píseň pro Sáru Píseň pro Sáru Fern Michaels (p)

Velice zajímavá kniha, perfektně napsaná, velmi čtivá, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

29.04.2013 4 z 5

Zimní soumrak Zimní soumrak Christine Feehan

Mne se moc libilo vse co bylo vydano z te serie ...bohuzel dle maleho zajmu nevydali celou...kouzla byla roztomila a pochopitelne zadne zlo nemohlo mit navrh, protoze sestrty drzeli spolu. Libilo se mi to i z jineho duvodu - pripomnelo mi to nasi babicku, ta nam vtloukala to same, ze pokud rodina drzi pospolu, nikdo ji nemuze ublizit ...a protoze dle naseho dedecka byla babicka stara carodejnice, zrejme do toho vkladala nejake kouzlo, protoze ten jeji odkaz funguje do dnes :-)

14.10.2012 5 z 5

Skandální život Skandální život Julia London (p)

Tak ted jsem si vsimla, ze dalsi kniha ze serie je na svete, je to Sladka pomsta. Opravdu je to pribeh Lili a Tobina. Jdu ji hned shanet :-))

18.09.2012 5 z 5