pirin pirin komentáře u knih

Hraběnka Hraběnka Catherine Coulter

Moc se mi líbí recenze na tuto knihu, myslím, že je velmi výstižná.
Komentáře mě málem odradili od čtení... Jsem ráda, že jsem na ně nedala!

06.10.2015 4 z 5

Smrtelné objetí Smrtelné objetí Jackie Collins

Úžasná kniha, bavila jsem se od začátku do konce.
Čte se jedním dechem, prostě napínavé čtení :-)

07.10.2014

Dopisy do minulosti Dopisy do minulosti Judith O'Brien

Z knihy jsem byla hrozně nadšená, četla se úplně sama :-) Putování v čase a návrat do minulosti - tohle me vždy dostane :-0

27.05.2014 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Romanticke knihy miluji, ale tady jsem byla zklamana. Na tato tema jsem kdysy cetla harlequinky, ktere byly o mnohem zajimavejsi a vtipnejsi. Obsah teto knihy mi prisel trochu pritazeny za vlasy.

06.11.2013 3 z 5

Zrádná vůně Zrádná vůně Karen Robards

Moc hezká kniha, taková nenáročná, ale velmi příjemná oddechovka, přečtena jedním dechem :-)

23.07.2013 5 z 5

Zrádná vůně Zrádná vůně Karen Robards

Jsem teprve v půlce, ale už teď můžu říct, že je to moc zajímavé a hezky napsané.

11.06.2013 5 z 5

Píseň pro Sáru Píseň pro Sáru Fern Michaels (p)

Velice zajímavá kniha, perfektně napsaná, velmi čtivá, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

29.04.2013 4 z 5

Nevěsta pro Moonrakers Nevěsta pro Moonrakers Peter O'Donnell

Podle mně je tento román od Brenta nejlepší ze všech co napsal.

30.03.2013

Nezapomeň Nezapomeň Barbara Taylor Bradford

Tuhle knizku jsem cetla pred lety a moc se mi libila. Vim, ze film vysiala CT, bohuzel ne a ne vzpomenout si nazev. Moc rada bych ho zhledla jeste jednou, prestoze kniha je mnohem pusobivejsi. Nechybi tam romantika, ale je tam i velmi zajimavy popis prace novinaru. Doporucuji k precteni.

25.10.2012

Zimní soumrak Zimní soumrak Christine Feehan

Mne se moc libilo vse co bylo vydano z te serie ...bohuzel dle maleho zajmu nevydali celou...kouzla byla roztomila a pochopitelne zadne zlo nemohlo mit navrh, protoze sestrty drzeli spolu. Libilo se mi to i z jineho duvodu - pripomnelo mi to nasi babicku, ta nam vtloukala to same, ze pokud rodina drzi pospolu, nikdo ji nemuze ublizit ...a protoze dle naseho dedecka byla babicka stara carodejnice, zrejme do toho vkladala nejake kouzlo, protoze ten jeji odkaz funguje do dnes :-)

14.10.2012 5 z 5

Skandální život Skandální život Julia London (p)

Tak ted jsem si vsimla, ze dalsi kniha ze serie je na svete, je to Sladka pomsta. Opravdu je to pribeh Lili a Tobina. Jdu ji hned shanet :-))

18.09.2012 5 z 5

Skandální život Skandální život Julia London (p)

Tou knihou jsem byla nadsena a nemuzu se dockat az vyjde dalsi ze serie. Predpokladam, ze bude nasledovat pribeh Lili a Tobina. Jsem na to strasne zvedava, vzdyt diky Lili byl otec Tobina pred lety obesen ( navic byl nevinny)...no, opravdu se mame na co tesit :-)

18.09.2012 5 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Ann Maxwell

Doporucuji precist celou trilogii, zarucene u toho neusnete :-)

02.09.2012 5 z 5

Sametová past Sametová past Ann Maxwell

Velice zajimavy akcni roman. Cte se jednym dechem:-) Nechybi ani romantika, ani humor, dialogy jsem si opravdu uzivala. Doporucuji k precteni. Skoda, ze jsem tu 2 cast precetla jako prvni :-( No nevadi, Zlata klec si ale taky zaslouzi pozornost, moc se mi libila.

02.09.2012 5 z 5

Návrat Sunny Chandlerovej Návrat Sunny Chandlerovej Sandra Brown

Bezvadna kniha, ktera me velmi pobavila.
Je to docela jednoduchy pribeh,
ale Sandra Brown zrejme vsadila na vtipne dialogy a vyslo ji to.
Precteni teto knihy zarucene zvedne naladu :-)

09.07.2012 5 z 5

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Kresley Cole

Namet zajimavy...ale to je vse! Na rozdil od prvni dil serie Kapitan rozkosi, tento pribeh me vubec nechytl. Skoda, cekala jsem od toho vic.

09.07.2012 2 z 5

Kapitán rozkoší Kapitán rozkoší Kresley Cole

Tato kniha se mi moc libila. Co se tyce romantiky, tady nic nechybi :-)
Bohuzel navazejici roman Cena za rozkos me silne zklamal :-(

09.07.2012 5 z 5

Tvůj slastný polibek Tvůj slastný polibek Teresa Medeiros

Medeiros mam moc rada. Po precteni anotace jsem se trochu bala aby mi dej nepripomnel haremove sceny Bertrice Smallove. Na druhe strane jsem doufala, ze to muze byt stejne krasne tak jak se to povedlo Linseyove v romanu Stribrny andel (bohuzel v cestine zatim nevysel). Tvuj slastny polibek nastesti mel do Smallove daleko, ale kvalitu Lindseyove bohuzel nedosahl...Cte se docela dobre, dokonce jsem se i dost zasmala...jenze po celou dobu jsem pribehu tak nejak neverila...Porad mi vrtalo hlavou - tak tohle v palaci, v Maroku, opravdu NE!

01.07.2012 4 z 5

Růže v zimě Růže v zimě Kathleen E. Woodiwiss

Pro mne druha nejlepsi kniha od Woodiwissove (po Leopard a orchidej)
Romantika se vsim vsudy:-) Nevsedna zapletka, zajimavy dej, proste krasa od zacatku az do konce.
Cetla jsem ji nekolikrat a myslim si, ze se stejne k ni jeste parkrat vratim:-)

22.06.2012 5 z 5

Leopard a orchidej Leopard a orchidej Kathleen E. Woodiwiss

Pokud vim, tato kniha je povazovana za nejlepsi roman co Woodiwiss napsala.
Kniha je moc hezky napsana a Shanna je opravdu rozmazleny spratek jak podotkla Ewik.
Jenze diky tomu vnikly krasne situace. Konec koncu kdyby oba hrdinove byli dokonaly,
tak romanticke knizky by byly o nicem :-)

22.06.2012 5 z 5