pirin pirin komentáře u knih

Odkud vane kouř Odkud vane kouř Sandra Brown

Kniha je naprosto skvela, cte se jednym dechem.

28.05.2012 5 z 5

Plavovlasý cyklón Plavovlasý cyklón Jenő Rejtő

Tuto utlou knizecku vrele doporucuji! Bezvadna oddechovka, jiz dlouho jsem tak nanasmala. Skoda, ze v cestine nevyslo vic od toho spisovatele. Pevne doufam, ze na Slovensko sezenu dalsi jeho knihy, bezvyhradne jsem si jeho styl zamilovala:-)

14.04.2012 5 z 5

Vášnivá vdova Vášnivá vdova Thea Devine

Pribeh vcelku zajimavy, ale eroticke sceny tam pusobily jako pest na oko...byly tam jako by nasilne vtlacene, do deje moc nezapadaly!

05.04.2012 3 z 5

Zlatá klec Zlatá klec Judith O'Brien

Moc jsem se pobavila pri cteni teto knihy :-) Je napsana sveze a vtipne.

28.03.2012 5 z 5

Ve stínu moruše Ve stínu moruše Jude Deveraux (p)

WEIL, zrejme jste napsal komentar bez toho abyste knihu precetl...ten miliardar byl s manzelkou spokojeny az moc...miloval ji hodne a zanechal dedictvi - presne to, po cem jeji duse tuzila :-) Knihu doporucuji, je ctiva a zajimava.

27.02.2012 5 z 5

Lásky krále Carola Lásky krále Carola Barbara Cartland

Tak jsem tu knihu cetla a docetla jen proto, ze nemam rada nedoctene knihy...kdo uz mel tu cest cist Cartland, nebude verit, ze to napsala ona...zadna romantika tam neni...jen popisovani historicke udalosti, a ani to neni nejak zajimave napsane.

16.02.2012 1 z 5

Nikdy mě neopusť Nikdy mě neopusť Patricia Gaffney

Pro mne nejlepsi kniha z cele serie. Cte se jednym dechem, proste romantika se vsim vsudy :-)

09.02.2012 5 z 5

Proti osudu Proti osudu Gaelen Foley

Krásná romantická pohádka :-)

08.02.2012 5 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Prave jsem precetla dalsi cast teto knihy - Tatana a Alexander, kde se dovime jak to nakonec s Alexandrem dopadlo. Pribeh se prolina s Medeniho jezdce, je tam podrobne rozepsano jak se Alexovi rodice dostali do Sovetskyho svazu a proc mel nad nim Dimitrij takovou moc... Mne se zda skoda, ze tohle vsecho nebylo v jedne knizce, takto jsou 2 paralelni pribehy, ktere se prolinaji misto aby na sebe navazovali. Treba ostatni budete mit jiny nazor, kazdopadne obe knihy jsou napsane napinave , zajimave, zkratka strhujici pribeh!

31.01.2012 5 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Velice zajimava kniha...nemohla jsem od ni odejit :-) Vrele doporucuji, stoji za precteni!

31.01.2012 5 z 5

Nabídka k sňatku Nabídka k sňatku Victoria Alexander

Kniha se cte hezky, hlavni hrdina nepostradal vtipne napady a ja obdivovala jeho humor.
Bohuzel o dame s eto nedalo rict, jeji naroky my pripadaly casto nesmyslne a zbytecne.

31.01.2012 4 z 5

Bouřlivé objetí Bouřlivé objetí Johanna Lindsey

Pro mne jedna z nejlepsich knih od Lindseyove. Romantika jak ma byt - laska, piraty, prevlek, bezvadny humor, vse nadherne sladeno... vysledek je roman , ktery jsem cetla aspon 5x...mozna i vice:-) Mos rada se k nemu vracim.
Vrele doporucuji pro romanticke dusicky, super cteni :-)

06.01.2012 5 z 5

Francouzské hedvábí Francouzské hedvábí Sandra Brown

Tak pro mne je to jedna z nejlepsich knih od Sandry Brownove. Jen Zavist a Tucne utery se mi libily vic. Jak je videt - proti gustu... :-))

26.12.2011 5 z 5

Falešné zásnuby Falešné zásnuby Jo Beverley

Je mi to lito, ale Falesne zasnuby ma jiny dej. Tato anotace patri k romanu Cerny markyz - pribeh Diany a Beye.

25.12.2011

Ve stínu noci Ve stínu noci Shannon Drake (p)

Velmi povedený román od Shannon Drake. Doporučuji.

08.12.2011 5 z 5

Pečeť hříchu Pečeť hříchu Cheryl Holt

Tato kniha me tak nejak dost zklamala...anotace znela slibne, ale premira erotickych scen podle mne vse zkazila... Hlavni hrdina na zacatku mi byl sympaticky, potom se z neho stal takovy nerozhodny chlap, sam nevedel co presne chce...Celkovy dojem z knihy se da ztrhnout do jedne vety - tak tohle bylo nepovedene!

28.11.2011 3 z 5

Růžové údolí Růžové údolí Ann Maxwell

Je to prijemne, nenarocne cteni, hodne mi pripominalo jeji dalsi roman - Jenom ty.

28.11.2011 5 z 5

Nevinný polibek Nevinný polibek Elizabeth Boyle

Mě se kniha moc líbila. Nic v ní nechybí , od vtipné scény po romantické zmatky, dojde i na 2 dobromyslné dohazovačky:-))

30.10.2011 5 z 5

Panenky z ráje Panenky z ráje Barbara Wood

Mně se ten román moc líbil. Souhlasím s komentářem Teru.
Woodová je jedna z mých oblíbených spisovatelek.
Knížku doporučuji k přečtení.

26.10.2011 5 z 5

Půlnoční zpověď Půlnoční zpověď Candice Proctor

Mně se tato kniha moc líbila, ale mně se líbí všechny knihy od Candice Proctor :-)
Autorka mě vzdy dostane. Má krásné detaily, krásné spracování opravdu zajímavých námětů.

16.10.2011 5 z 5