pikacka pikacka komentáře u knih

Otrokyně lásky Otrokyně lásky Bertrice Small

dějově zajímavá a hodně erotická kniha. Určité pasáže by si mohli přečíst partneři společně , protože autorka vykresluje některé erotické praktiky velmi živě a inspirativně :-). Určitě doporučuji přečtení

10.09.2013 5 z 5

Město malomocného krále Město malomocného krále Emilio Salgari

Napínavý dobrodružný příběh, který má napětí. Autor se soustředil čistě na děj tím se stal příběh poutavým. Kniha není obsáhlá, čte se velmi rychle. Škoda ,že konec knihy - epilog je tak kraťoulinký , čtenář by se možná rád dověděl co bylo dál s hlavními hrdiny.

15.05.2017 4 z 5

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

určitě není špatné si knihu přečíst. Je motivující a každý si v ní najde možnou cestu jak dojít v životě k úspěchu a k splnění svých cílů.

22.01.2018 5 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Celá trilogie se mi moc líbila a určitě se k ní zase vrátím. Jelikož se knihy vydávaly celkem s odstupem tak mi vždy dělalo problém se na začátku zorientovat v postavách, hlavně na začátku třetího dílu :-). Na ten se čekalo celkem dlouho a netrpělivě. Určitě doporučuji k přečtení

27.05.2016 5 z 5

Predátoři Predátoři Miroslav Žamboch

kniha se mi líbila a doporučuji její přečtení. Děj byl napínavý od začátku až do konce a čtenář se nemusí bát ,že by se nudil . Jelikož to skončilo otevřeným koncem tak snad se můžeme v budoucnu těšit na pokračování. Určitě bych si další díl přečetla

22.07.2015 5 z 5

Návrat krále Návrat krále Kinley MacGregor (p)

Jako vždy velká spokojenost s knihou od této autorky. Krásný , zamilovaný příběh plný děje a romantiky . Už se teď těším na další knihu . Škoda ,že u nás nevychází více titulů.

27.09.2014 5 z 5

Cizí nevěsta Cizí nevěsta Kinley MacGregor (p)

autorka mě nezklamala. Krásné romantické čtení plné lásky a napětí. Určitě doporučuji k přečtení :-)

14.11.2013 5 z 5

Stín noci Stín noci Deborah Harkness

na tento díl jsem dlouho čekala než vyšel. Dějově zajímavé ,ale myslím, že první díl byl lepší. V tomto dílu vystupuje mnoho postatv až je to místy dost zmatečné a musela jsem se vrátit trošku zpět ,abych pochopila děj. Největší část příběhů se odehrává v Anglii ,ale podíváme se s hlavními hrdiny i do Prahy za vlády Rudolfa II. Vystupuje zde kromě hlavních hrdinů mnoho historický postav.
Určitě doporučuji přečtení a těším se až někdy vyjde 3 díl.

03.11.2013 4 z 5

Z lásky k tobě Z lásky k tobě Lisa Kleypas

Je to krásné romantické, oddechové čtení. Určitě doporučuji přečíst

12.07.2013 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Kniha se velmi povedla . I když než jsem se z počátku do knihy začetla to trošku trvalo ,ale pak se nedalo otrhnout. Nápaditý příběh, napětí , láska vše co můžeme od této spisovatelky očekávat. Možná dobře ,že nenechala hlavní hrdiny zemřít , v budoucnu se možná dočkáme pokračování . Doporučuji k přečtení :-)

27.11.2012 5 z 5

Hodina čarodějnic II. Hodina čarodějnic II. Anne Rice (p)

určitě souhlasím velmi dobře psaná kniha. Na počátku si čtenář musí trošku zvyknout jak je kniha psaná, ale po začtení bude obsahem nadšený.

29.12.2011 5 z 5

Pláč padlých andělů Pláč padlých andělů David Eddings

tuto knihu doporučuji k přečtení. Děj je napínavý od samého začátku až do konce. Spíš bych se přikláněla ,že je tématem více krimi než fantazy i když i toho tam trošku najdeme. Každopádně čtenář obsahem nebude zklamáný. Za mě pět hvězdiček :-)

24.04.2016 5 z 5

Já legenda Já legenda Richard Matheson

příběh se mi líbil ,ale ten kdo se první podívá na film bude překvapen. Kromě jmena hlavního hrdiny a základní myšlenky ,že hlavní hrdina bojuje proti viru ,který lidi mutuje do příšer jsou to dva odlišné příběhy. Když bychom hodnotili jen knižní předlohu , je příběh zajímavý , najdeme v něm napětí a čte se velmi dobře. Rozhodně přečtení doporučuji .Knižní vydání je složeno s několika povídek . Kromě povídky Já legenda jsou ostatní také zajímavé ,ale podstatně kratší .

27.07.2015 5 z 5

Objetí noci Objetí noci Sherrilyn Kenyon

Do čtení knihy jsem se pustila , protože jsem přečetla knihy Milenec snů a Noční rozkoše. Možná jsem čekala více ,ale ty první dvě se mi líbily více . Možná proto ,že v ději této knihy se začíná objevovat více postav se kterými se pak můžeme setkat v další knihách. Ale co mi v ději vadilo bylo slovo : daimóny. V první chvíli jsem si myslela ,že se vydavatel spletl a mělo tam být démoni , ale ti tam byli pak taky :-). Hodně podobné názvy postav to je za mě mínus u této knihy.Takže hodně postav , více zmatku v ději a já dávám jen 3 hvězdičky.

22.07.2015 3 z 5

Síla vášně Síla vášně Susan Johnson

je to pěkná kniha ,ale v některý pasážích knihy je popis sexuálních praktik trošku drastický a přehnaný. Což dle mého názoru trošku kazí romantičnost této knihy.

15.10.2014 4 z 5

Skandální manželství Skandální manželství Johanna Lindsey

spisovatelka znovu nezklamala. Krásný romantický příběh , plný romantiky a napětí.

07.07.2014 5 z 5

Vetřelci Vetřelci Brian Lumley

jako vždy další super díl Nekroskopu. Doporučuji k přečtení

28.01.2014 5 z 5

Pod rudým měsícem Pod rudým měsícem Heather Graham Pozzessere

kniha se mi líbila ,kdo má rád kombinaci úpírů a romantiky myslím, že bude spokojen. Obsahově je trochu jiná než jsme zvyklí od této autorky ,ale proč né :-)

28.06.2013 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot Teresa Medeiros

pěná romantika - lásky , upíři , boj ze zlem . Moderní téma dnešních romantických knížek. Určitě si přečtu druhý díl

09.04.2013 4 z 5

Dáma a námořník Dáma a námořník Johanna Lindsey

krásná oddechová kniha, plná romantiky a pěkného děje. Čte se dobře jako každá kniha této autorky.

22.03.2013 5 z 5