petule1 petule1 komentáře u knih

Zázrak v plechovce Zázrak v plechovce C. D. Payne

Zatím nejnudnější kniha od tohoto autora :-(.

04.02.2018 2 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Bylo to vážně utrpení to dočíst a neodložit to, ale kdybych to udělala nic by se nestalo - celou knihu jsem čekala, kdy se začne utvářet aspoň nějaký děj.

23.12.2017 2 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Příběh, při kterém vás mrazí, ale stejně pořád čtete dál.

26.03.2016 5 z 5

Básnik Básnik Dominik Dán

Vynikající detektivka, strhují děj, nepřekombinová a každá postava má svůj smysl

21.03.2016 5 z 5

Naše skvělá firma Naše skvělá firma Miroslav Oupic

Firemní pavouk na začátku firmy mě pobavil a připomněl mi, že jsem součástí taky takového pavouka :-D a o to víc mě kniha bavila

26.12.2015 4 z 5

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

Fajn příběh s myšlenkou, ale ke konci už mě to překombinování nudilo.

19.12.2015 4 z 5

Báječné nakupování v Hollywoodu Báječné nakupování v Hollywoodu Sophie Kinsella (p)

No des,ale lepší jak minule knihy.nenadchne neurazi.

26.11.2015 3 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Moje první ze severských detektivek a naprosto užasná

01.11.2015 5 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Hodně podobné jako první série:-(

04.10.2015 3 z 5

Kavárna na pláži Kavárna na pláži Lucy Diamond (p)

Krásná oddychová kniha. Kdyby se natočil podle ní film - ráda bych se podívala i když raději čtu :-D

28.09.2015 4 z 5

Obuvníkova žena Obuvníkova žena Adriana Trigiani

Krásná kniha, která Vás dostane svojí čistotou v době, kdy na Vás z každého regálu v knihkupectví padají jen knihy plné sexu.

05.09.2015 5 z 5

Veverky z Central Parku bývají v pondělí smutné Veverky z Central Parku bývají v pondělí smutné Katherine Pancol

Chtěla jsem jen vědět jak dopadnou postavy a proto jsem si přečetla 3 díl. Velké zklamání -(. O postavách jsem se nedozvěděla na závěr nic. Konec vyplivnutý na posledních 10 stranách a takový děsný blábol. Dopsala hlavní hrdinka knihu, která zabrala 45% knihy?-Domyslete si! Na stránku popsaný obal másla mě dostal :-D. 10 stran o tom jak se Shirly utápí v beznaději a jak pije je děs-vstane koukne z okna a večer pije a pořád dokola jen ať splním daný počet stran. Nechápu proč se autorka zabývala postavami, které nechala "vstát z mrtvých" a absolutně je nezačlenila do děje a nedala jim žádný směr a význam pro děj-opět zbytečné strany navíc a pro čtenáře několik minut nudy. Postavu Juniora, dvouletého dítěte, které se naučí plynně anglicky a umí číst myšlenky, snad autorka vymýšlela na tripu.Autorku pravděpodobně tlačil čas vydání a ty postavy kolem ní profrčely bez nějakého konce. Absolutní ztráta času!!!

25.07.2015 odpad!

Skvělá kniha plna prekvapeni a humoru.rozhodne v dnešní uspěchané době stojí za přečtení a vynalozeny čas.

06.07.2015 5 z 5

Nestydaté plavky Nestydaté plavky C. D. Payne

Uzasna kniha plna humoru. Dnes už je to spis unikat

05.07.2015 5 z 5

Nestydaté plavky Nestydaté plavky C. D. Payne

Uzasna kniha plna humoru. Dnes už je to spis unikat

05.07.2015 5 z 5

Obnažená Obnažená Sylvia Day

Opět nadherný borec s velkým stínem z minulosti a obyčejná holčina, která ho naprosto okouzlí. Ke konci mě jejich hádky, rozchody, smiřování a neustálé popisování sexu začalo nudit.

24.06.2015 3 z 5

S kým dnes budeš spát? S kým dnes budeš spát? Madeleine Wickham

Velké zklamání, čekala jsem, že po posledních 3 knihách přijde skvělá kniha, ale jedno velké zklamání. 100 stran jen hlavní postavy pořád něco naznačují, děj žádný a deprese ze ztráty zaměstnání na půvabu knize nepřidá.

24.05.2015 1 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

po dlouhé době supr kniha

08.05.2015 5 z 5

Hra na lež Hra na lež Tess Stimson

Příběh začal nadějně, ale konec to bylo takové plácání, kdy autorka úplně odbočila od tématu a začala se řešit převážně nevěra. Souhlasím s komentářem KniSKov - nasilým vecpané sexuální scény.

03.05.2015 3 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Příjemná kniha - škoda jen té podobnosti s padesáti odstíny.

26.04.2015 3 z 5