Zázrak v plechovce

Zázrak v plechovce

Je léto 1949. Studená válka pomalu nabírá na intenzitě, televize postupně zaplavuje americké domácnosti, dělníci stávkují a  obyčejní lidé se protloukají, jak se dá. Wilder S. Flint, čerstvý absolvent jedné ohijské střední školy, si balí kufr a vyráží na dobrodružnou cestu, po stopách záhadného obchodníka, jenž slibuje zázrak... celý text

Je léto 1949. Studená válka pomalu nabírá na intenzitě, televize postupně zaplavuje americké domácnosti, dělníci stávkují a  obyčejní lidé se protloukají, jak se dá. Wilder S. Flint, čerstvý absolvent jedné ohijské střední školy, si balí kufr a vyráží na dobrodružnou cestu, po stopách záhadného obchodníka, jenž slibuje zázraky na počkání. Vydejte se společně s Wilderem na cestu plnou nečekaných překvapení, vtipných situací až k pochopení, že život se jen výjimečně odvíjí tak, jak si plánujeme.
Nejnovější kniha autora legendárního Mládí v hajzlu, která obsahuje i bonusový materiál v podobě krátkého příběhu o projektu na dokonalou recyklaci. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/32_/320494/zazrak-v-plechovce-NJ2-320494.jpg 3.422
Originální název:

Miracle in a Can (2016)

Žánr:
Literatura světová, Humor
Vydáno:, Jota
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Přidat komentář
Kopretina
08. dubna

První seznámení s autorem mě nijak nenadchlo. Bylo to pro mě utrpení číst převážně dialogy rádoby vtipné. Nejvíce se mi líbila povídka nakonec o Henrym a jeho recyklování.

sachista
01. března

Zábavná jednohubka s typickým humorem C.D. Payna, nicméně souhlasím s tím, že si laťku nastavil příliš vysoko, a proto od něj jako čtenáři očekáváme přece jen něco víc než jednu nekonečnou konverzaci plnou ironie a sarkasmu okořeněnou špetkou sexu.

nakedangel
25. února

Oddechovka, avšak od toho autora jsem čekala víc. Přidaná povídka se mi svým nápadem líbila snad o něco víc než samotný příběh celé knížky.

Blaufik
20. února

I přes to, že byla kniha čtivá a nijak mě nenudila, jsem měla celou dobu pocit, že jí chybí ten pověstný náboj. Po dočtení knihy se mi hlavou honila jedna věc, a to "to je jako ten úchvatný Payne ?"

Luca84
04. února

C. D. Payne dokáže víc...