petula22 petula22 komentáře u knih

15 roků lásky 15 roků lásky Patrik Hartl

Příjemná oddychovka ze života, která se víceméně četla sama. Překvapilo mne snad jen poměrně časté těma sexu, občas vulgarneji popsané. Myslím,že 4* jsou zaslouženě.

10.01.2022 4 z 5

Sekta Sekta Martin Goffa

Četla jsem již několik knih s touto tématikou. Musím říct, že mne pan spisovatel stále více překvapuje. Za mě skvělá česká detektivka, příběh od začátku do konce promyšlený. Líbí se mi humor, který se občas objeví a pobaví.

16.11.2021 5 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Další vydařený díl! Postavy Luca a Avy mě dost baví. Vraha jsem odhalila hned zkraje, ale na čtivosti to neubralo. Už se těším na další díl, jak to dopadne mezi Lucem a Avou.

05.06.2021 4 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Kdyby to šlo, dám i 6 hvězd. Neskutečně strhující psycho thriller, od kterého se nedá odtrhnout. Ufff... Skvěle napsané, napínavé, zdrcující...

27.05.2021 5 z 5

Muž z chatrče Muž z chatrče Martin Goffa

Skvělá detektivka! Stránky utíkaly jedna za druhou, těším se na další příběh.

30.04.2021 5 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Skvěle napsaný psychothriller u kterého se člověk rozhodně nenudí! A ten závěr... Super

04.02.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Poměrně slušná detektivka, děj měl napínavý vývoj. Postava Josie byla sympatická. Určitě si přečtu další díly série.

26.01.2021 4 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

Poměrně zdařilé zakončení série. Velká nevýhoda, když nečtěte knihy po sobě, nevybavi se úplně všechny souvislosti. I přesto se dalo v množství postav zorientovat. Myslím, že zakončení třetím dílem, bylo autorovo šťastné rozhodnutí. Bylo toho akorát.

18.09.2020 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Stejně jako předchozí díly...skvělá detektivka... promyšlený děj, dvě linie vyšetřování, sympatická postava Avy a Luca. Doporučím celou sérii.

15.08.2020 5 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Další vydařený díl s detektivem Bergmanem, skvěle napsaná knížka, která utíká stránku od stránky. Užívala jsem si popisy přírody, ptáků. Dějová linka napínavá téměř až do samého konce.

06.05.2024 5 z 5

Polednice Polednice Jiří Březina

Sérii jsem začala číst netradičně na přeskáčku :) je to znát, Polednice zatím jako první díl mi přišla nejslabší. I přesto je Polednice zdařilá česká detektivka se zajímavě vymyšleným dějem. Líbily se mi vsuvky vyprávění o Martě. Březina mne jako autor velmi mile překvapil.

03.11.2022 4 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Za mě další vydařený díl z pera autorky. Bylo to napínavé, velice čtivé, závěr...trochu přitažený, ale celkově se mi kniha líbila moc.

21.08.2022 4 z 5

Slyšet jeleny zpívat Slyšet jeleny zpívat František Šmehlík

Za mě vydařená detektivka od mladého autora. Především mě zaujal název a dlužno říci, že kniha nezklamala. Promyšlená zápletka z horské osady v Beskydech, kde vrahem mohl být každý. Já ho neodhalila, o to větší překvapení jsem ke konci knihy zažila. Hodně postav, ale dá se orientovat. Těším se na chystanou sérii.

15.02.2022 4 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Moje prvotina od autorky a za mě skvělá knížka. Četla se sama, problematika lidských vztahu je věčné téma. Psychicky místy vyčerpávající, nicméně styl psaní po kapitolách mi sedl.

22.01.2022 4 z 5

Sleduje tě Sleduje tě Charlie Gallagher

Velmi vydařený začátek nové detektivní série. Kniha měla poutavý děj, postava Harryho a Maddie mi sedla. Těším se na další díl série, který věřím, že bude ještě lepší.

30.09.2021 4 z 5

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Skvělé pokračování, vyprávěné z pohledu hlavních postav, bylo to napínavé, mělo to spád... Vydařené napojení na první díl!

12.04.2020 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Úžasná kniha, víc netřeba dodávat, vše již bylo napsané, DOPORUČUJI!!!

06.09.2018 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Knížka je čtivá, rozdělená do kratších kapitol....opravdu podařená rodinka :) ...čekala bych trochu propracovanější závěr...

15.03.2023 4 z 5

Promlčení Promlčení Jiří Březina

Další vydařený detektivní příběh. Vraha jsem nepoznala a závěr stál za to....těším se na další příběh detektiva Volfa.

11.11.2022 5 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

(SPOILER) Další skvěle napsaná detektivka. Snad jediná výtka, že se vlastně nedořešil první případ.

07.11.2022 5 z 5