petula22 petula22 komentáře u knih

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Tak tohle byla parádní jízda. Knížku jsme přečetla na jeden zátah. Musím uznat, že mě dostal závěr knihy, resp. část děje o Trishe...no tak teď už jen netrpělivě vyhlížet další díl :-)

14.12.2023 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Dlouho jsem váhala, zda knihu číst, protože příběhy plné popisů přírody mě příliš nelákají. Ale kniha mě velmi mile překvapila. Příběh o Kye, holce z bažiny, popisující její život od dětství do dospělosti "zpestřený" zápletkou. Jako proč ne, mě to bavilo.

23.01.2023 4 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

To je tak krásná a zároveň tak smutná knížka....mládí versus stáří...a věta "Jsem soběstačnej"... Netřeba víc psát, přečtěte...

26.10.2020 5 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Další skvělý případ inspektorky Kim.. Nevím jak to autorka dělá, ale každý další díl je lepší a lepší!! Doporučuji

07.03.2020 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Taková romantická oddechovka u které člověk nemusí moc přemýšlet. Moc hezky byla popsaná Kodaň, památky, možnosti, kavárny a dost prostoru bylo i na popsání života v Dánsku, jako takovém.

09.01.2024 3 z 5

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

Skvělá celá série, každý díl byl poutavý, čtivý a děj zajímavý. Ani třetí díl nezklamal. Škoda jen, že není pokračování.

09.07.2023 5 z 5

Plachetnice na vinětách Plachetnice na vinětách Jiří Hájíček

Krásně napsaný příběh Marie na sklonku padesátky. Knihy pana Hájíčka čtu velmi ráda, jsou takové lidově obyčejné, zkrátka ze života. Těším se na další počin od autora.

08.06.2021 4 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Další parádní díl, který je propojen s předchozím. Zápletka skvělé promyšlená, v knize je poměrně dost prostoru věnováno samotné Kim.

04.10.2020 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Prostě zase úžasný čtení! !! Skvěle popsáno v komentu od Šánky a Trudoše, souhlasím s každým slovem. Paní Dvořáková je za mě prostě top!!!

11.06.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Co k Haně ještě dodat?! Neskutečně silný příběh, osudy lidí během války. Ve mě Hana zanechala velmi silné pocity. Autorce velká poklona za skvěle napsanou knihu!!

09.05.2018 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Další skvělý díl se zajímavým tématem. Zdařile popsané metody sekt, jakým způsobem verbují, ovlivňují a manipulují se slabšími lidi. Už se těším na další díl s Kim a jejím týmem.

08.12.2022 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Až když jsem začala číst, jsem zjistila,že první díl mám doma a pouštím se do něj teď. Myslím,že to ničemu nevadilo. Kniha se četla sama, skvělá detektivka, postava Sayer mě baví, bylo to napínavé, čtivé a mělo to náboj.

31.08.2022 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Tady už není co napsat :) další skvělý díl, napínavá detektivka. Líbí se mi nápad autorky vrátit se na začátek, seznámení se s týmem. Nezbývá než se těšit na další případ :)

05.08.2022 5 z 5

Dokonalá tma Dokonalá tma Helen Fields

Brrrrr, další skvělý díl, stránky utíkali jedna za druhou. Skvěle propracované, na sebe navazující, už aby vyšla další kniha.

05.07.2022 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Další skvělá knížka od autorky. Čtivá, napínavá a ten závěr?! No pecka!!!

08.07.2021 5 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Martina Goffu jsem objevila zde na databázi knih... moje první knížka od autora a musím říct, že mě bavila od prvních stránek. Čtivá detektiva, rozhodně budu v sérii pokračovat.

25.04.2021 4 z 5

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

Moje první a určitě ne poslední kniha od autorky. Velmi čtivě popsané události posledního roku druhé světové války. Krásný, dojemný i smutný příběh. Vřele doporučuji!!

12.03.2021 5 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Další skvělý díl ze série. Za mě snad ještě lepší než první. Mělo to spád, napínavý děj a spoustu emocí...

13.06.2023 5 z 5

Aristokratka pod palbou lásky Aristokratka pod palbou lásky Evžen Boček

Za mě další vydařený díl série, já se upřímně pobavila a hodně zasmála, byť humor p. Bočka už znám velice dobře.

03.01.2023 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Skvělý thriller, dokonale matoucí vývoj, Sayer prostě nezklamala, už se těším na třetí díl. Za mě velmi vydařená série a doufám,že další díly budou přibývat.

04.09.2022 5 z 5