Petra38 Petra38 komentáře u knih

Reid Reid Melanie Moreland

Asi takhle, v reálném životě bych si přála ,aby byl Reid můj nej kámoš :-) moc dobre popsána postava se skvělým charakterem. Tenhle příběh mě bavil asi zatím nejvíce. Byl vtipněji laděný než předchozí díly,což mě nadchlo. Za mě moc pěkné čtení,co za to stojí

24.03.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Neskutečně poutavý příběh, nemohla jsem se odtrhnout ! Ještě že to nebyla úplně jednohubka ,to by mě naštvalo.;-) dlouho jsem nečetla knížku ,ze které by na mě přímo sálala vášeň, div jsem ji necítila na jazyku. Pro mě skvělá knizka pro rozpoutání emocí. Neuvěřitelně se těším na další příběh. Ale tento si určitě přečtu znovu.

17.02.2023 5 z 5

Dej mi Království Dej mi Království Marcy Jell

Zase příběh který mě chytil. Nalakala mě dokonce i pred zazvonenim budíku,když jsem se probudila dříve než zazvonil, to se málo které povede :-) takže zase jedna vášnivá, vtipná, sexy knizka. Určitě mě přiměla se smát ale i naštvat se. Doporučuji

14.10.2022 4 z 5

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

Přesně tohle jsem teď potřebovala. Úžasný příběh, kdy se i přes nepřekonatelné překážky ukáže, že láska je nejsilnější věc na zemi. Příjemně mě příběh zahřál. Nechyběl mu vtip,vášeň a ani nějaká ta zápletka a samozřejmě happyend! Obě hlavní postavy mě moc sedly a už se nemůžu dočkat pokračování Za mě doporučuju...!

30.05.2022 5 z 5

Strážce Strážce Nika Peas (p)

Tuhle sérii miluju, dlouho jsem čekala na dotažení posledního bratra a stálo to za to. Ačkoliv to byla taková jednohubka, snesla bych klidně ještě jednou tolik stránek tak jsem si ji vážně užila. K předchozím dílům se ráda vracím a teď to bude komplet. Není to nic extra náročného na soustředění ale vášeň se tam vytáčela dost dlouho a to bylo moc fajn. Jen by mě zajímala jedna nedotažená věc a to ta,co se stalo s Adamem? :-D za mě skvělá celá série

17.08.2021 5 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Jak jsou knihy od Moreland dobré tak jsem asi měla vetší očekávání než bylo zdrávo. Příběh začal vcelku čtivě jenže pak se to zaseklo a bohužel mě příběh nudil. Když se blížil lonec,autorka si zřejmě uvědomila, že vyplítvala moc místa a tak všechem happyend narvala do pár stránek. Páni,to byl vážně fofr. Upřímně ,byla jsem ráda,že je konec. Kniha si u mě znovučtení asi nevyslouží...Na autorku nezanevřu,jsem zvědavá s čím se vytasí příště.

10.08.2021 3 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Zrocna jsem pribeh dočetka takže hnedza tepla mužu řict,že byl skvělý. Konec mě přímo zahřal u srdíčka. Grahama i Sorayu jsem si moc oblibila,spilu bbyli skvělý pár. Libilo se mi,že si Graham sám přišel na tu "past" a okamžitě se utvrdil v tom,že Soraye muže věřit. Byla jsem zvedava,jestli Drzý bastard ma nějakou vazbu na Kravaťaka , mám radost ,že se tam mihnul "australan s blbečkem" ....Za mě moc povedený, k doporučení jako stvořený :-)

20.04.2021 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Takhle me neskutecne bavila,zadny rychly šup sem ale nejdriv poradne pocuchat nervy a vlastne dat sanci dlouhodobe pritazlivosti ???? docela me zarazily skoky v case, skoro dva roky preskočene,coz me nutilo si predstavovat jak museli oba potlačovat touhu...a kdyz to prislo???? supr, doporučuji ????

25.05.2020 5 z 5

Bronzová medaile Bronzová medaile Michaela Schmiedlová

Byla jsem prijemne prekvapena,jelikoz zacatek byl trochu zmatecny a zbytecne nudny. S Rory jsem mela chut vetsinu casu zatrast proto, jaka je to husa. Nedavala jsem tomu kvuli zacatku moc velkou nadeji ale pak me pribeh vrahl do deje a zvedavost me prinutila pokracovat. Co se tyce posledni tretiny kniny tak ten jsem spolykala rychlosti blesku, byl na knize videt pokrok,pro me se spisovatelka proste zlepsovala:-) libil se mi kratky dodatek od Dominika,proste se to tam hodilo.
Jak uz to bylo nekde zmineno,tak preklepu bylo pozehnane a ty carky....ach jo,chtelo by to korekturu. Pokud se zadari,tak si urcite dalsi dilo spisovatelky s velkou chuti prectu :-) hodne stesti...:-)

08.07.2019 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

skvelá kniha, skvelá serie...

18.09.2018 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Hodnotim hezky za tepla,je to zhruba tri minuty co jsem docetla a voila jsem nadsena. Pribeh me vazne chytil, byl pomerne rozdilny od knih stejneho zanru. Zase mi je jednou lito,ze ctu sakra rychle. Chase s Reese jsou skvela dvojka, i kdyz jsem si vetsinu casu myslela ze Chase je prototyp dokonalyho chlapa tak jsem rada , ze to taky podelal:-)

10.08.2018 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Skvela kniha se spoustou sexu i kdyz to nezni jako nejlepsi hodnoceni, hlavni hrdiny jsem si vazne zamilovala. Zase spisovatelka ktera si me ziskala tim,ze dokazala jako bych ty lidi osobne znala. Tesim se na dalsi....:-)

28.07.2018 5 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Vážně byla strhující, moc mě bavili všechny kapitoly a to je vážně vzácnost. Postavy,děj a popis grimoárů byl moc dobře propracované, jako kdybych tam byla. Hlavně napad s knihovnami byl neotřelý. Užila jsem si každé slovo a určitě se k ní někdy vrátím ,už jen proto, že jsem až do konce netušila úplnou zápletku. Doporučím...

15.06.2023 5 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Příběh nabitý dramaty, řekla bych asi na úvod. Líbil se mi vývoj postav, tady byl vážně vidět posun .Hlavně u Grahama, ten si uvědomil svůj chladný postoj k životu a všem ostatním. A to změnil malý človíček.
Vážně dojemný kousek,který čtenáře nenechá lhostejným a se suchým polštářem.
Tenhle příběh doporučuji..

28.05.2023 4 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Zase trochu dynamičtější díl, moc mě bavil a dal se přečíst skoro v kuse. Bavila mě změna v Halove chování, za mě moc dobré. Stojí za přečtení

31.03.2023 4 z 5

Temné a kruté lži Temné a kruté lži Ginny Myers Sain

Naivně jsem si myslela ,že se jedná o pohádku pro děti. Asi mě zmátlo určení, že je pro děti a mládež ale ono ejhle, překvapení. Já jsem knihou přímo nadšená. Myslím,že další povídání okolo není potřeba, doporučuji k přečtení tomu kdo má rád napětí, záhady okořeněné magií a nějakou tou špetkou lásky.

06.02.2023 5 z 5

Nové sny Nové sny Lilly Lucas

Za mě asi ve finále nejlepší díl. Přišel mi nějak vtipnejsi než předchozí díly. Jen mi nějak vadí, že vlastně nezůstali v Green Valley. Obě postavy byli moc fajn ,takový lidi by jste chtěli potkat v reálném životě. Vlastně i předchozí dvě dvojice. Já si čtení série užila a proto můžu doporučit

10.12.2022 4 z 5

Boss Boss Marcy Jell

Příběh mě neskutečně bavil. Byl vtipny, svižný a vasnivy. Nebylo mu co vytknout. za mě super ,doporučuji pro nahozeni do pohodové nálady...:-)

14.10.2022 4 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Moc pěkný příběh, pozvolné zamilování přímo sedělo situaci ,takže nebylo přitažené za vlasy. Kniha nebyla nikterak násilná a plná zvratů,čtenář si u ní příjemně odpočine. Prostě pijánko:-)

31.08.2022 4 z 5

Drahý nepřítel Drahý nepřítel Kristen Callihan

Je to takový ten příběh, kdy si říkáte "No tak,už ? " a v hlavě vám skanduje " Pusu,pusu,pusu !"
Je to pohodový příběh,ne moc zbytečných postav a míst, nabídne vám humor, vášeň,lásku a nějaký zásek,který na chvíli všechno pošle do kopru ale láska vše vyřeší... Za mě kniha,která zahřeje. Stála určitě za přečtení.

13.05.2022 4 z 5