PepkazDepka PepkazDepka komentáře u knih

Žena na lesní cestě Žena na lesní cestě Megan Goldin

Námet dobrý, ale absolútne neyužitý, Bolo jasné kto je vrah hneď v momente ako identifikovali telo. Zaujimavé to začalo byť až v druhej polovici, dovtedy zbytočné naťahovanie.

31.01.2021 1 z 5

Hlas tvojho srdca Hlas tvojho srdca Kasie West

Autorku nepoznam, kniha sa ku mne dostala nahodou, uz davno nie som ani cielovkou. Napriek tomu sa mi pacila, bol to fajn navrat do tinedzerskych cias. Fajn citanie na dve poobedia.

02.04.2024 5 z 5

Ja malkáč Ja malkáč Ľubo Dobrovoda

Toto bola tragédia. Ani vtipné, ani zaujímavé, ani "čtivé", ani postavy sympatické. Chaos, v jednotlivých "kapitolách" na seba ani odseky nenaväzovali. Toto mi nedalo nič, len mi to zobralo čas...

18.01.2024 odpad!

Projekt potomek Projekt potomek Graeme Simsion

Druhý diel sa mi oproti prvému čital oveľa horšie. Možno kvôli nudnejšiemu deju, možno kvôli správaniu Rosie, možno kvôli už známemu správaniu Dona. Som rada, že mám túto knihu za sebou.

25.12.2023 3 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Tento diel ma bavil rovnako ako cela seria a som rada, ze skoncil tak ako skoncil. :) Trosku ma pobavilo, ze za poslednych 7 minut kral stihol porozpravat rodinny pribeh, na ktory by potreboval mininimalne pol hodinu. :D

08.10.2023 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Velm dobre sa to citalo, aj ked nie som cielovka knihy. V slovenskej verzii mi trosku vadili tie nekonecne.mnozstva chyb v uvodzovkach a aj to, ze America Maxonovi vyka aj ked su rovesnici, potom si z nicoho nic tykaju, divny preklad. Inak knizka super, pripominala mi Hunger Games. Tesim sa na dalsie diely.

13.08.2023 5 z 5

Pes Jejího Veličenstva a jeho mise Pes Jejího Veličenstva a jeho mise David Michie

Nebolo to zle, ale ani prilis zabavne. Skor som sa do citania nutila. Niektore kapitoly lepsie, niektore horsie.

26.04.2023 3 z 5

Rozhodni se být zdráv Rozhodni se být zdráv Jan Vojáček

Prvá časť sa mi veľmi páčila, táto už tak nie. Vojáčkova časť bola fajn, aj časť jeho ženy, ale väčšina "hostí" úplne odveci, nudne, zbytočne natiahnutá kniha a to čo by potrebovalo byť vysvetlené, to priestor nedostalo. Čitala som dlhé mesiace, kým som sa dokopala ku koncu, čo je škoda, lebo p. Vojáčka a jeho myšlienky mám rada.

10.01.2023 3 z 5

Lovec očí Lovec očí Sebastian Fitzek

Jednotka ma príliš nebavila, dvojka ale bola podstatne lepšia. Bol to Fitzek ako ho poznám, napínavý, na zamyslenie, na konci veci neboli tak, ako ich od začiatku predostieral.. Táto stála za to :)

29.12.2022 5 z 5

Bolo to z lásky 2 Bolo to z lásky 2 Mia Pilsner

Jednotka bola lepšia :)

24.07.2022 4 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

Nečítalo sa to ľahko, za mňa to nebolo napínavé, do čítania som sa chvīľami nútila. Zatiaľ najhoršia čo som od Fitzeka čítala.

21.07.2022 3 z 5

V obklíčení idiotů V obklíčení idiotů Thomas Erikson

Zaujímavé čítanie, našla som v tom aj seba, aj ľudí z okolia. Čas ukáže, či sa mi niećo podarí aplikovať do praxe.

09.06.2022 4 z 5

Dohoda s chorobou Dohoda s chorobou Valerij Vladimirovič Sineľnikov

Mala som snaha túto knihu dočítať dokonca, trvalo mi to mesiace, ale poslednú tretinu som nedala. Autor je fanatik, za všetko môže podľa neho Boh, zároveň je ale Boh spravodlivý... no pardon celé zle..

13.04.2022 odpad!

Osudná léčba Osudná léčba Robin Cook

Trošku iný Cook ako ostatné jeho knihy, neviem či mi to vadilo, alebo nie. Každopádne čítal sa dobre.

03.04.2022 3 z 5

Antiturista Antiturista Are Kalvø

Na začiatku celkom fajn, pobavil ma humor, ale čím ďalej som v knihe bola, tým viac som sa do čítanie nudila, autor všetko hejtoval, nebavilo ma to. Na konci som už strany preskakovala.

01.02.2022 1 z 5

Deník moderní jogínky Deník moderní jogínky Šárka Vojáčková Konečná

Dobre sa čítala, zaujímavé zistiť čím všetkým musí lektor jogy prejsť, kým dostane povolenie učiť.

07.01.2022 3 z 5

Poviedky o nás dvoch Poviedky o nás dvoch Eva Urbaníková

Zobrala som si ju ako kratke citanie do sauny. Zo vsetkych poviedok dobra asi len jedna.. Nie dobre citanie, strata casu..

03.01.2022 odpad!

Wim Hof – Ledový muž Wim Hof – Ledový muž Wim Hof

Wimove uspechy su obdivuhodne, skoda vsak, ze ich nedokazal prezentovat zaujimavym sposobom, nuz, vidno, ze nie je spisovatel. Kniha bola pomerne nudna, posledne kapitoly som sa nutila citat, aj to som vela preskakovala. Napriek tomu, ze sa snazim otuzovat mi kinha v podstate nic nedala.. Skoda..

29.10.2021 2 z 5

Dárek za všechny prachy Dárek za všechny prachy Otilie K. Grezlová

Neviem či som to iba ja zle pochopila, ale obsah knihy je podľa mňa mierne zavádzajúci. Trošku mi prekážalo, že bolo veľmi cítiť, že to písala žena - absolútne nereálne popisy myšlienkových pochodov chlapa, veľmi to rušilo. V knihe podstate nebol žiaden významný dej, len tak plynula životom a neviem sa rozhodnúť či mi to prekážalo alebo nie :)

26.07.2021 3 z 5

V zajetí klamu V zajetí klamu Suzy K. Quinn

Podpriemerny pribeh.. Uz v prvej polovici mi bolo jasne kto za tym vsetkym je a ze to nebude uplne tak ako sa nas snazi autorka presvedcit, takze sa ziadne prekvapenie nekonalo.. Za mna viac menej nuda..

16.04.2021 2 z 5