Pengi Online Pengi komentáře u knih

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Vyvrcholení jsem odhadla asi ve 2/3 knihy. Ale i tak to bylo zajímavé čtení.

15.01.2023 5 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Téma které mě dostalo

09.08.2022 5 z 5

Pan Kaplan má stále třídu rád Pan Kaplan má stále třídu rád Leo Rosten

Po překladatelské stránce neskutečný výkon a smekám. To se snad nedá ani přeložit, to vesměs musel komplet vymyslet, aby to dávalo smysl. O knizce vim od mladí, mnoho lidi ji chválilo, ani nevím, proc jsem s ni cekala tak strašně dlouho.

07.05.2024 4 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Mila, nenarocna love story, ktera me pohladila po dusi. Asi jsem to zrovna potřebovala

18.03.2024 4 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Neskutečné ctive mile čtení. Takové pohlazeni po duši, ac to byl vlastně Norsko sladký příběh.

13.03.2024 4 z 5

Čekání na kocoura Čekání na kocoura Michaela Klevisová

takové mile absolutne nenáročné čtení. Od autorky mi asi vic sedí detektivky.

06.01.2024 3 z 5

Než se stihnu rozloučit Než se stihnu rozloučit Tošikazu Kawaguči

Musim rict, ze za me plusowe body, ze se konecne prestava opakovat zdlouhavé vypraveni o pravidlech. Coz ubíralo tem předchozím dílům. Za me asi druha nejlepší ze série.

20.12.2023 4 z 5

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Hvězdy dolů jsou za ty nudné objemné pasáže o astrologii a věci kolem, které tam byly nadbytečné

14.10.2022 3 z 5

Než pravda vyjde najevo Než pravda vyjde najevo Tošikazu Kawaguči

Kdyby se věčně neopakovala ta samá známa fakta, která se opakují od první povídky prvního dílu, dostala by knížka mnohem vyšší hodnocení. Ale tohle ji dost shazuje.

12.04.2021 3 z 5

Vítězové Vítězové Fredrik Backman

Tak jak me první dil nadchnul, druhy absolutně odzbrojil, tak trati dil me asi pekelný zklamal. Látka byla holt vysoko posazena.

24.03.2024 3 z 5

Pohár bohů Pohár bohů Rick Riordan

Rick nezklamal, ty roky čekání za to staly. PJ je proste skvělý a čte se to samo.

02.01.2024 5 z 5

Chaloupky Chaloupky Štěpán Javůrek

Na zacatku chvíli trvalo, nez jsem se zorientovala kdo je kdo.
Těžké osudy v těžké době.
Jedna hvězdička dolu, špatne skloňování vysloveně tahalo za oči ... "mužové" ...

31.12.2023 3 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Začátek a konec zajímavý, střed trošku nudnější, za ten je hvězdička dolů .... Jinak velmi mile překvapení v tomto žánru, sice to dopadlo jak to dopadlo, ale člověk na konci na chvilku mohl mít dojem, že to nebude úplně tak jasné. Za mě napsáno velmi čtivou formou, čas u toho ubíhal děsně rychle

29.01.2022 4 z 5

Prastarý meč Prastarý meč Rick Riordan

Ze zacatku mi dělalo lehce problem se začist, ale když se povedlo, tak uz to byl hukot, jak jsem u Riordana zvykla. Tesim se na další knížku ze série

11.01.2022 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Nutně potřebuji navštívit Japonsko ... tentokrát i ta milostná zápletka nebyla tak křečovitá a krásně se to doplňovalo. Za mě její nejlepší knížka.

03.05.2021 4 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

čtivá romantika se závěrečným kliše.

19.04.2021 3 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Nenandchne, neurazí, absolutní oddechové klišé.

12.04.2021 2 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Cetlo se mi to skvěle, konec jsem sice odhadla uz téměř na zacatku, ale to nevadilo, bylo to krásné a smutné cteni.

27.02.2024 4 z 5

Kéž bys tu byl Kéž bys tu byl Jodi Picoult

První cast naprosto bozi, druha uz pokulhávala.

11.02.2024 3 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Klasická cervena knihovna, na odreagovani prima, cetlo to se to hezky, klasicky predivatelne, sladký konec, ale to se u tohoto žánru očekává. Prima prvotina, mam chuť zkusit i dalsi pokus.

28.12.2023 4 z 5