pegasek pegasek komentáře u knih

Viviane - otrokyně pomsty Viviane - otrokyně pomsty Marie Cordonnier (p)

Bohužel se mi podařilo tuhle poslední knihu z této série číst jako první.Je to naprosto úžasné čtení ,které vás strhne od začátku.misto 5 ti hvězdiček bych dala 10

03.03.2023 5 z 5

Dokonalá princezna Dokonalá princezna Elizabeth Thornton

Taková oddychovka, u této knihy mě překvapil komplic vraha

02.03.2023 4 z 5

Láska ve Skotsku: Nedokončený úkol / Zajatec / Studené nohy / Dohazovačka / Vánoční uprchlice Láska ve Skotsku: Nedokončený úkol / Zajatec / Studené nohy / Dohazovačka / Vánoční uprchlice Patricia Cabot (p)

5 příběhu a každý jiný. 1.prubeh byl úplně super, ale ten závěr to úplně pokazil. Rychle ukončeny, rychle vyřešený. Zasloužilo si to mnohem víc rozvést, takto to celý dojem pokazilo.2.pribeh byl úžasný od začátku do konce-není co vytknout. 3.pribeh byl zajímavý, ale zdlouhavý. Nejzajímavější části děje byli ochuzene. Závěr byl dobrý, ale něco tomu chybělo. 4.pribeh.mam ráda zamilované příběhy, ale tento mě nějak neoslovil. Je to i trošku scifi - návrat do minulosti a zase zpět, velká láska, konec příběhu. 5 příběh - námět tohoto příběhu je určitě super. Chtělo to mnohem víc, trošku s tím víc pracovat, takto je to jen průměrná povídka. Celá kniha si určitě zasloužila víc propracovat

27.02.2023 3 z 5

Panenka Panenka Joy Fielding

Za mě to byla úplně úžasná kniha od začátku do konce.Cely příběh byl neocekavatelny.....P.S.to že si člověk občas dá ,,do trumpety,,z něj ještě nedělá alkoholika ani toho částečného

16.02.2023 5 z 5

Levhartice Levhartice Iva Pekárková

Řekla bych,že tento příběh je příběhem ženy,která utíká od bolesti ze ztráty dítěte.komletne změní svůj život,ztratí zábrany.jeji život nakonec změní směr.hodne zvláštní kniha,rozhodně je k zamysleni

13.02.2023 4 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Nádherná kniha,nádherný příběh.hltala jsem každé písmenko.ano i já jsem si poplakala.

08.02.2023 5 z 5

Láska v New Yorku Láska v New Yorku Marcia Davenport

Po téměř 200 stranách odkládám,nezajímavé , nudné, onicem

04.02.2023 1 z 5

Tvář za obrazem Jackie Kennedyová 1929-1994 Tvář za obrazem Jackie Kennedyová 1929-1994 Katherine Pancol

Kniha byla velmi zajímavá od začátku do konce, doporucuji přečíst

01.02.2023 5 z 5

Muž z New Yorku Muž z New Yorku Teresa Southwick

Super Harlequinka,neni co vytknout -neurazi,nepřekvapí a nezklame

26.01.2023 5 z 5

Nebe mé lásky Nebe mé lásky Nora Roberts

Naprosto dokonalá kniha.Na to že má skoro 500 stran jsem ji měla přečtenou za 3 dny.jedna z nejlepších knih

24.01.2023 5 z 5

Kde končí řeka Kde končí řeka Nora Roberts

Kniha mě úplně strhla od prvních řádků.nemohla jsem se od odtrhnout a když jsem nečetla,tak jsem ji měla pořád v hlavě.cely dej byl napínavý a nečekaný.byl to spíš thriller.jedine co mi vadilo byl příliš ukončeny závěr.

20.01.2023 5 z 5

Pojistka smrti Pojistka smrti Robin Cook

Knihu po 80 ti stranách odkládám a už se k ní nevrátím.tema by bylo zajímavé kdyby nebylo tak příšerně zdlouhavé.

17.01.2023 1 z 5

Osudu neunikneš Osudu neunikneš Karen Leabo

Super pohodové čtení

16.01.2023 5 z 5

Kluk z kostek Kluk z kostek Keith Stuart

Tahle kniha je náhled do světa autistického dítěte a jeho rodiny.Stav svého syna jeho otec moc nezvládá a utíká od něj ke své práci a díky svému přístupu se mu začne bortit rodina.Po čase si začne dávat život do pořádku a hledat cestu ke svému synovi.pri této cestě dojde k poznání mnoho věcí a pochopí kolik chyb udělal.Cely pribeh byl nesmírně zajímavý.Mne osobně tahle kniha naskytla pohled do světa autismus -do světa kterému my ostatní úplně tak nerozumíme ,ale když budeme hodně chtít tak se nám to alespoň částečně podari

14.01.2023 5 z 5

Únosné riziko Únosné riziko Robin Cook

Příběh byl velmi zvláštní.Problematika Salemu a čarodějnictví na mě hodně zapůsobila.Bylo to velmi zajímavé a někdy i hodně napínavé.To jak se vše nakonec vyvinulo mě překvapilo.Ale v některých místech to bylo zbytečně dlouhé.

10.01.2023 4 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Ze začátku jsem nevěděla kam příběh směřuje.Rekla bych že příběh vede k zamyšlení v tom,že každý se může změnit a ne vše musí být vždy tak jak to vypadá.Nadherny příběh,který chytá za srdce.Laska je víc než cokoliv

07.01.2023 5 z 5

Láska je zázrak Láska je zázrak Bonnie Pega

Tohle byl opravdu kouzelný příběh,plný lásky, naděje a malých zázraků

06.01.2023 5 z 5

Dva proti lásce Dva proti lásce Ellen James

Velmi příjemná oddechovka

05.01.2023 4 z 5

Únosce Únosce Glenna McReynolds

Kniha byla úplná pecka.Cely příběh byl velmi zajímavý a napínavý

02.01.2023 5 z 5

Nebezpečně blízko Nebezpečně blízko Eve Gaddy