pavla.ba pavla.ba komentáře u knih

Našla jsem tam několik velmi zajímavých vět. Četla jsem na dovolené a myslím, že tam přesně tato knížka patří.

10.05.2020 3 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Velmi zvláštní, přesto ale čtivá kniha. Taková oddechovka do autobusu.

10.05.2020 3 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Celý kruh se uzavřel! Jedna z nejlepších young adult sérií, co jsem četla. Přijde mi, že není tak profláklá, ale o to víc je skvělá, Doporučuju!

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Syndrom druhého dílu zasáhl ti tuhle sérii. Bylo to moc hezky napsané i čtivé, ale občas tam byly slabší místa.

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Výborná knížka. Moc jsem se u ní bavila a naprosto mě pohltila!

Hate List Hate List Jennifer Brown

Knihu jsem si vybrala slepým výběrem a jsem překvapená, jak se mi líbila. Nevím, jestli u tohohle tématu se dá napsat slovo líbila, protože ač je to kniha pro mládež, dotýká se hlubšího tématu. Celou knihu provází ponurá atmosféra, ale zároveň je ta kniha tak čtivá, že vám to nepřekáží a je tam několik momentů, které jsou skutečně hezké. Jsem fakt překvapená. Obyčejně čtu ráda toto téma v literatuře pro dospěláky, ale tahle knížka na mě fakt udělala dojem, že jsem se přistihla, že o ní přemýšlím i po dočtení.

Na hraně Na hraně Bára Vencálková

S.K.V.Ě.L.Á.!

Destilace Destilace Bára Vencálková

Nejhezčí básnická sbírka! Tolik mě to chytilo za srdce, jakoby autorka psala pro mě!

Do vody Do vody Paula Hawkins

Tak zamotanou a zvláštní knihu jsem četla poprvé a opravdu naposledy! Nedočteno :)

22.12.2019 1 z 5

Sestup Sestup Tim Johnston

Snad jediná kniha, kterou jsem nedočetla, bohužel plytký příběh, nudné, o ničem.

22.12.2019 1 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Nádherná kniha o cestování v čase. Čtení jsem si neskutečně užila!

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Při čtení této knihy jsem se celou dobu cítila hodně zvláštně. Nevím, co k ní říct.

22.12.2019 2 z 5

Zašeptej do vlasů Zašeptej do vlasů Lenka Lanczová

Pro mě nejlepší knížka od Lanczové. Četla jsem ji už několikrát a mockrát ještě budu!