Destilace

Destilace https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379891/bmid_destilace-B8B-379891.jpg 4 38 8

michaela.97
05.10.2023 3 z 5

Jednu dobu jsem instagramovou poezii fakticky milovala a Báru jsem četla každý den. :) Jsem moc ráda, že jsem ji podpořila a všechny její knížky nakoupila, ale asi jsem je měla číst pár let zpátky. Některé mi přišly fakt dobré, ale u většiny jsem měla pocit, že jsou napsané jen, ať se slova rýmují, ale jako celek to nedávalo smysl. Občas byla slova poskládaná pro mě úplně nepochopitelně náhodně, až jsem chtěla autorku vzít na kafe, aby mi k nim řekla víc. Rozhodně to ale nebylo zklamání, naopak.

hystericwidow
10.04.2020 2 z 5

Jako pěkný, ale furt je to prostě jen "instagramová poezie"... A ta by mě možná štvala o něco míň, kdyby se jí dneska nevěnoval každej druhej rádoby "umělec" na IG. To, že si pod sebe napíšeš pár hlubokomyslných vět, z tebe opravdu básníka či velkého umělce nedělá. (A to teď ani nevztahuji na autorku, ale obecně na celý tento "literární žánr"; autorka vlastně zastupuje tu míň pofidérní menšinu.)

pavla.ba
22.12.2019 5 z 5

Nejhezčí básnická sbírka! Tolik mě to chytilo za srdce, jakoby autorka psala pro mě!

Candide
21.11.2019

Bohužel, tyto veršíky mě za srdce nechytily. Nějak mám pocit, že instagramová poezie je na jedno brdo, stejné schéma i téma, jen jméno autorky se mění.

callmekatchi
06.11.2019

Tato autorka je neskutečně dobrá! Během svého života jsem zabloudila k mnoha lidem, kteří píší básně, ale nikdy se mi nestalo, že by mi někdo psal tak z duše, jako Bára. Musím vám říct, že tato kniha je opravdu úžasná. Doporučuji celým svým srdíčkem.

Pistácie
30.10.2019 5 z 5

Krásné básničky, které chytí za srdce, pohladí, ale i nutí k zamyšlení o vlastním životě. Některé jsem si i četla dokola a zamýšlela se, kdy a jak je autorka asi psala, i v jakém životním rozpoložení.

Niannie
09.11.2018 5 z 5

Krásná knížka plná úžasných textů, které berou za srdce. Doporučuji! :)

Edona
11.10.2018 5 z 5

Báru sleduju na Instagramu a její tvorbu mám ráda. Destilaci jsem smlsla během dne jedním dechem, ale určitě se k ní budu občas vracet. Doporučím, pokud Báru sledujete a její tvorba se vám líbí.

Bára Vencálková
česká, 1995