papillionnek papillionnek komentáře u knih

Bez kůže Bez kůže Mads Peder Nordbo

Konečně... díky za to, že v knize není detektiv s pohnutou minulostí, že ten detektiv není později odvolán z případu, že ten detektiv nepokračuje ve vyšetřování na vlastní pěst a že ten detektiv nepřežije "nepřežitelné" ... 5 hvězd a těším se na pokračování

03.02.2019 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

nejlepší Kepler...

01.01.2019 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Za mě nejslabší ze série, ale i tak napínavá a čtivá.Minier mě nikdy nezklama.

03.08.2018 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Smutný, ale krásný každý slovo...
Nejlepší kniha, co jsem kdy četla. Nedokázala jsem se od ní odtrhnout a přečetla ji za jeden den a přála si, aby nikdy neskončila...

11.02.2018 5 z 5

Boss Babiš Boss Babiš Jaroslav Kmenta

Mráz po zádech a nauzea po celou dobu čtení, ale za ty pocity to stálo. I přes náročnější pasáže, kdy jsem se ztrácela v různých firmách a peněžních tocích se kniha četla jedním dechem. Díky za ni pane Kmento.

05.12.2017 5 z 5

Ostrov Entry Ostrov Entry Peter May

5* Pan May opět nezklamal. Jeden z nejlepších autorů detektivek současnosti.

04.11.2017 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Dokonalost !!!! Přečteno jedním dechem. Komu se líbily Bábovky, nebude litovat, tahle knížka je totiž ještě lepší. Jen tak dál paní Třeštíková. Za mě nejlepší česká spisovatelka !!!! 5*

26.06.2017 5 z 5

Tříset stránková deprese, která se ale čte jedním dechem ...

19.04.2017 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Ze začatku jsem měla trošku problém zorientovat se v množství dějových linek...ty ale do sebe postupně zapadaly a vyústily v překvapivého pachatele. Docela by mě zajímalo, čím to je, že tam na severu píší tak výborný detektivky ;)

11.03.2017 5 z 5

Umrlčí cesta Umrlčí cesta Peter May

Peter May + Hebridy = dokonalá detektivka. Zajímavá zápletka,bez zbytečné omáčky,přečteno jedním dechem. Podle mě je pan May jedním z nejlepších současných autorů detektivek.

17.02.2017 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Tenhle díl mě přesvědčil, že tento autor hravě strčí všechny severské detektivky do kapsy. Za mě nejlepší autor detektivek a Tma je nejlepší ze série. Miluju pana Servaze i pana Hirtmanna.Pět hvězd je opět málo ☺

12.12.2016 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Kniha se rozhodně nečetla jedním dechem, protože jsem se u ní ani nadechnout nestihla. A konečně jsem se při čtení bála. :) 5* je málo.

22.02.2016 5 z 5