PADA123 PADA123 komentáře u knih

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Další kniha ze série opět nezklamala. Autorka výborně zpracovala závěr s šokujícím překvapením. Opravdu se velmi těším na další pokračování série o Kim Stoneové.

08.03.2018 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Opět další povedená kniha. Těším se na další díl.

13.02.2018 4 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Dle reklamy a propagace jsem očekával opravdový "světový bestseller", ale kniha mě naprosto šokovala. Dvě třetiny knihy popisuje autorka alkoholické výplachy mozku hlavní hrdinky. Teprve poslední třetina je v celku povedená.

01.11.2017 1 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Opět Minier nezklamal. Nejpovedenější kniha ze série Martina Servaze. Autor konec příběhu ukončíl tím, že si nechal otevřené dveře asi pro další díly.

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Opět autor nezklamal. Skvěle napsaná detektivka plná napětí a autor nechává čtenáře v napětí až do konce, jak to vše dopadne. Vřele doporučuji a těším se na další díl. Doporučuji přečíst druhý díl a poté první, budete to chronologicky za sebou.

24.06.2019 5 z 5

Inkvizitor Inkvizitor Bernard Cornwell

Druhý díl se série opět velmi dobře napsaný a plný napětí. Jsem zvědav na poslední díl. Vřele doporučuji.

15.05.2019 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Výborná detektivka s překvapujícím závěrem. Velmi dobře se četla.

07.02.2018 4 z 5

Kolo štěstěny Kolo štěstěny Ken Follett

Další výborná knížka od Kena Folletta s vynikajícím závěrem.

29.01.2018 5 z 5

Sršeň létá v noci Sršeň létá v noci Ken Follett

Další skvělá kniha od Folletta. Ale konec mohl trošku více rozvést, jak dopadli hlavní postavy.

13.12.2017 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Oproti Ostrým předmětům lepší kniha. Chvíli mi trvalo než jsem se začetl, ale pak moc dobře napsaná.

13.12.2017 4 z 5

Cesta sněžných ptáků Cesta sněžných ptáků Robert Lyndon

Dobře napsaná série. Autor zbytečně nenatahoval příběh popisováním prostředí.

Na věky věků Na věky věků Ken Follett

Pokračování série Pilíře země - opět absolutně báječné!! Děj mě absolutně pohltil a prožíval jsem s hlavními hrdiny celý příběh.

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Úžasně čtivá kniha, která nechává čtenáře si myslet, že ví, kdo je vrah. Ale konečné rozuzlení je překvapující

Lučištník Lučištník Bernard Cornwell

Moje první kniha od Cornwella a moc se mi líbila. Kniha z doby rytířů a válek. Velmi dobře se čte a děj má plno zvratů. Těším se na druhý díl.

05.04.2019 4 z 5

Válečník: Zrození legendy Válečník: Zrození legendy David Gilman

Výborně napsaná kniha. Souhlasím s těmi gramatickými chybami.

25.06.2018 4 z 5

Křik Křik Nicolas Beuglet

Dobře napsaný psychologický román s několika zápletkami, která mě nenechala knihu odložit a dočíst až do konce.

19.06.2018 4 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Velmi čtivá kniha se skvělým příběhem. Skvěle popsaný režim v Sovětském svazu. Filmové zpracování této knihy je, ale naprosto TRAGICKÉ!

Kruh Kruh Bernard Minier

Kruh na mě nezapůsobil, tak chytlavě jako Mráz. Slabší zápletka a celkový děj. Rozuzlení ovšem opět nezklamalo, proto za 4 *.

Mráz Mráz Bernard Minier

Po přečtení Zkurveného příběhu jsem přečetl Mráz a autor opět nezklamal. Výborně napsaný napínaný příběh se spoustou zvratů a konec opět skvělý.

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Autor skvěle vystihuje charakter postav. Děj mě zcela pohltil. Moc vydařená kniha!

31.10.2017 5 z 5