Ossinky Ossinky komentáře u knih

Komisař Komisař Paulina Świst

Řekla bych že tento díl byl lepší než první. I když Zuza je trošku jednodušší, ta mě rozčilovala, tak to mělo spád. Jsem zvědavá na další.

05.03.2022 5 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Musím říct, že ze začátku mě to moc nebavilo. Vadil mi dvojí způsob vyprávění. Což se naštěstí v průběhu příběhu zlepšilo. Nakonec to byl celkem hezky příběh. Těším se na další.

27.02.2022 4 z 5

Žena v našem domě Žena v našem domě Andrew Hart

Ze začátku byla kniha zdlouhavá, popisy některých okamžiků a prožitků zbytečně roztahaná. Od poloviny knihy uvažujete jak to asi je a co kdo udělal, ovšem konec je překvapivý. Celkově zakončení je takové chabé, chvilka napětí...no i přesto ráda doporučuji, není to úplně thriller ale špatné to nebylo.

12.02.2022 4 z 5

Pánský klub Pánský klub Erica Katz

Strhující, prostředí amerických právníků, trochu jiný svět, je hezké ponořit se ve fantazii do luxusu a neuvěřitelných situaci. Trošičku mě zklamal konec, přišel mi "odflaknuty" na to jak příběh krásně plynul.

10.02.2022 5 z 5

Kate musí zemřít Kate musí zemřít Alex Lake

Ze začátku celkem nuda až jsem myslela že knihu odložím. Ale dala jsem tomu šanci. Příběh se slušně rozjel ale kousek po polovině jsem začínala tušit kdo je vrah:) na konci mi některé pasáže přišly pritažené za vlasy ale celkově to nebylo špatné.

06.02.2022 3 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Strhující psychothiller. Z příběhu čiší zoufalství, bezmoc a nejistota. Skvělé čtení které vás nenechá odpočinout.

Marie Terezie: Tchyně Evropy Marie Terezie: Tchyně Evropy Miroslava Zlatníková

Skvělé čtení, přečteno za dva dny. Nedalo se odtrhnout. Moc hezky napsané.

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Sympatická a trochu zbrkla hlavní hrdinka. Od poloviny celkem napínavé, příběh měl hlavu a patu. Mě se to líbilo.

02.02.2022 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Netušila jsem co mám čekat a první třetinu jsem zhltla v čekárně u lékaře. Říkala jsem si "hmm nic moc" ale pak se to rozjelo a autorka nabídla jedno překvapení za druhým. Za mě můj šálek kávy, moc se mi líbilo a doporučuji.

08.09.2021 5 z 5

Pátá oběť Pátá oběť Jonathan Dylan Barker

První díl se mi líbil víc ale v tomto se příběh trochu víc rozuzli a konec otevřený takže se těším na třetí ????

08.11.2020 5 z 5

Dokonalá zrada Dokonalá zrada Lauren North

Myslela jsem si že vím o co jde...konec byl překvapivý.

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

To bylo stejně dobre jako Popravci. Skvělé!

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Bylo to super doporučuji

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Pokračování stejně dobre jako první díl. Přečteno za odpoledne.

12.10.2020 5 z 5

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Mě se to líbilo krásná oddychovka a dobře se to četlo. Moc hezky příběh a sympatické hlavní postavy.

12.10.2020 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Doporučuji všem co mají rádi Miniera, Keplera a podobné. Brutální vraždy, promyšlené a super popsané. Krátké kapitoly takže se to četlo rychle a dobře. Děj logicky ubíhá, žádné přeskakování před tím-potom. Fakt perfektní. Byl to můj první počin a určitě přečtu i ty zbývající:)

06.10.2020 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Nechala jsem se zlákat kladnými ohlasy a nezklamala jsem se. Kniha byla čtivá, napínavá, nemohla jsem ji nechat ležet. Už se těším na další díl.

30.09.2020 5 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Mě se tato kniha líbila víc než Maminčin mazánek, hlavní hrdinka je moc sympatická.

30.09.2020 5 z 5

Vyvrhel Vyvrhel Gilly Macmillan

Jedna z těch slabších knih.

30.09.2020 3 z 5

Prečo má mama všetko v ....! Prečo má mama všetko v ....! Gill Sims

Moc povedené, zasmála jsem se a pobavila. Na odlehčení super.

30.07.2020 5 z 5