orangerose orangerose komentáře u knih

Princezna Princezna Nichole Chase

Další pokračování série Lilarie, příběh je o princezně Catherine, její příběh byl někdy dojemný, vtipný, a měl pohádkově konec, bavil mně o trochu víc než vévodkyne, jinak za mně super knížka :)

06.11.2022 5 z 5

Bestie je zvíře Bestie je zvíře Peternelle van Arsdale

příběh je zajímavý , někdy mně štvalo jak řešily co pomáhalo lidem- bylinky, čaje atd - ihned z dotyčné osoby dělali čarodějnici, co vše nesmělo- bylo špatně když někdo poruší pravidla vesnice Defaidu ,hlavní postava Alys mi sympatická , konec nakonec dobře dopadl , stojí za přečtení :)

03.09.2022 4 z 5

Pod křídly smrti Pod křídly smrti Stjepan Šejić

od Stjepan Sejic ,mám přečtené Sunstone sérii a Harleen, pod křídly smrti je akční, horor komix, je vtipný, jestli bude pokračování budu ráda za další díly :)

22.06.2022 5 z 5

Tajná přísada láska Tajná přísada láska Poppy J. Anderson

Knížka je zábavná, popis jídel které ani neznám, bavila mně :)

20.06.2022 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Pěkně napínavá, strašidelná, měla i kresby, dokonalost, určitě půjdu do dalšího dílu :)

12.04.2022 5 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Další pokračování ze série strašidelných domů, bavila mně, byla strašidelná, akcí, za mně super :)

05.04.2022 5 z 5

Prázdnota (light novel) Prázdnota (light novel) Sui Išida (p)

další povídky ze světa Tokijského ghúla, plná akce, příběhů, stojí za přečtení, pro fanouška tokijského ghúla je poviností si ty povídky sehnat-dny a prázdnotu :)

12.03.2022 5 z 5

Probuzení Probuzení Mirka Andolfo

úžasný komix , kresba je krásná, je napínavý a až sahám po 2 díle :D

05.03.2022 5 z 5

Včelí královna Včelí královna Laura Ruby

Knížka měla zajímavý děj, příběhy každé postavy byly dobrý, člověk se u téhle knížky nudit nebude, stojí za přečtení :)

18.02.2022 5 z 5

Dcera Sherlocka Holmese Dcera Sherlocka Holmese Leonard S. Goldberg

Knížka je akční od začátku do konce, knížka mně bavila :)

06.02.2022 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

napřed jsem od této knížky nic nečekala ale okouzlila mně ,
úžasná knížka, bavila mně moc , nemohla jsem od ní odtrhnout oči , krásná obálka :)

- jen mně štve Aspen- nechová se zrovna hezky Americe, ale oblíbila jsem Maxona

03.02.2017 5 z 5

Ohrožení Ohrožení Lisa Jane Smith

téhle díl je víc nabitý akcí, napětím, zamotaný děj, a epilog mně dostal, už aby byl na světě 14 díl upířích deníků, knížka je suprová, dobře se čte :)

líbí se mi moc :)

19.05.2013 5 z 5

Setkání s duchem Setkání s duchem Stacey Kade

úžasná knížka, občas je dějem dojemná , je taky vtipná, obálka knížky je překrásná, škoda že ji mám dneska dočtenou.
To bude pro mne hodně zdlouhavé čekaní než vyjde 2 díl této série. :D
doporučuji ji přečíst :)

19.03.2013 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

hezké pokračování i film je suprovej :)

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

další skvělé pokračovaní , líbí se mi

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

mně chytla tato série už od prvního dílu :D

05.03.2013

Splynutí Splynutí Maggie Stiefvater

nemohla jsem se odtrhnout od závěrečného dílu mrazení, konec byl pěkný, škoda že už je konec téhle série :)

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

u této knížky mně upoutal krásný obal , občas jsem se zasmála, děj je zamotaný ,měla jsem ji přečtenou za 2 dny .
mně se moc líbila

18.02.2013 5 z 5

Spy x Family 10 Spy x Family 10 Tacuja Endó

pěkně nadupaný díl -plne akce,zábavy ,než vyjde 11 díl -to bude nejdelší čekání

02.12.2023 5 z 5

Spy x Family 7 Spy x Family 7 Tacuja Endó

Další díl ze série Spy family, bavil mně tento díl, je akční, zábavný, ach jo - čekání na další díl vyjde v dubnu :)

05.02.2023 5 z 5