orangerose orangerose komentáře u knih

Krvavé skládanky Krvavé skládanky Nadine Matheson

pěkně napínavá , brutálně krvavý popis, trochu mně to připomíná vrah chlaďákem ze seriálu dexter , že byla knížka akční, že v ní bylo hodně krve ,není nic pro slabé povahy, čtenáři co májí rádi knižní sérii dexter a Robert Hunter , je bude bavit :)

10.07.2022 5 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Super odpočinková knížka, je zábavná, vtipná, plná akce, je boziiii :)

22.04.2022 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Byl vtipnější, zábavnější, i romantičtější díl, než ty 2 díly pred ním, prostě super boziiii knížka :)

18.04.2022 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Pěkně akční knížka, super strašidelná, uz se těším na 4 díl :)

28.03.2022 5 z 5

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Jennifer Donnelly

příběh o popelce, kde končí a začíná příběh jejích nevlastních sester - byl hodně a barvitě sepsán, akční už od začátku do konce, za top z pohádek :)

16.09.2021 5 z 5

další pokračování , smutný , dobrá knížka

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

děj je suprovej, víc akce , dobrá knížka :)

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

skvěla knížka i film , mně se nejvíc líbí tento díl z celé série :)

Kočička Hamley a ztracená dýně Kočička Hamley a ztracená dýně Sandra J. Paul

Pěkný příběh o kočičce Hamley a ztracené dýni, má v sobě krásné obrázky, je vtipná, konec je dojemný, už se těším na další dobrodružství kočičky Hamley :)

15.11.2022 5 z 5

Sbohem, má růžová zahrado. 3 Sbohem, má růžová zahrado. 3 Dr. Pepperco

Krásně zakončená série sbohem má růžová zahrado, konec byl dojemný, málem ukápla slza jak krásně pohádkově zakončen, úžasná série i když jen trilogie, co mně nevadí, aspoň nejsou nervy kdy mi vyjde další díl, stačí mi že za chvíli mi vyjde ze série Spy family - 6 díl a série tokijsky ghul Re - 16 díl - dlouhé čekání nebude, vyjdou listopadu :)

01.11.2022 5 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Tak to byl pěkně napínavější díl, stvůrami a netvory to hemžilo v ďáblove Akru, podivné bomby - papoušci, Jacobi rodiče jsou za škrcení ,to mně štvali čím to musí čtenáři přečíst, kdyby já mohla vybrat - na místě Jacoba tak zůstanu s podivnými dětmi a slečnou Peregninovou, než se vracet životu který před tím znal...., knížka je kouzelná :)
baví mne

21.09.2022 5 z 5

Hradba mlčení Hradba mlčení Tracy Buchanan

Pěkně napínavý příběh, kdo byl za útokem otce, vím ale to musí čtenáři přečíst, knížka byla plná zvratů a tajemství, bavila mně :)

31.08.2022 5 z 5

Tokijský ghúl:re 14 Tokijský ghúl:re 14 Sui Išida (p)

pěkně napínavý díl, bavil mně, budu muset čekat na 15 díl vyjde až konci Srpna :)

26.07.2022 5 z 5

Doctor Who - Obrazový průvodce seriálem Pán času Doctor Who - Obrazový průvodce seriálem Pán času kolektiv autorů

Kniha obsahuje hodně informací ohledně postav, jak kladných, tak záporných, o panu času. Bavila mně :)

02.04.2022 5 z 5

Město duchů Město duchů Victoria Schwab

knížka je úžasná ,napínavá, plná duchů

za mně suprová knížka :)

12.03.2022 5 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Suprova detektivka plna akce, vražd, krve- co mne připomíná Dextera - celou Dextovskou sérii- pro ty co jsou fandové dextera- doporučuji, nic pro slabé povahy :D

25.07.2017 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

dokonalá knížka, plná akce,lásky, co dodat ,dokonalost sama :)

P.S. : určitě sáhnu po 2 díle- Dvůr mlhy a hněvu- až vyjde :D

27.09.2016 5 z 5

Dášeňka Dášeňka Karel Čapek

Dášenka vzpomínky na dětství :)

24.02.2016 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

zajímavá ,strašidelná, úžasná knížka, stojí za přečtení :)
těším se 2 díl této série :D

20.07.2014 5 z 5

Váhání Váhání Maggie Stiefvater

krásné pokračování mrazení ,u toho dílu konec mně překvapil, co dodat úžasná knížka :)