oka3408 oka3408 komentáře u knih

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Smekám před panem spisovatelem, kniham z tohoto období jsem se doteď vyhýbala ,tento jsem přečetla ve velmi krátké době.Hodně na mě zapůsobil. Doporučuji všem

24.10.2020 5 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Vše už zde bylo řečeno,kniha se čte jedním dechem a slzám se nejde ubránit

14.02.2021 5 z 5

Černá a purpurová Černá a purpurová Wojciech Dutka

Přečteno jedním dechem. Knihu doporučuji

17.01.2021 5 z 5

Inkoustová stopa Inkoustová stopa Mel Starr

Na knihu jsem se těšila a přečetla rychle jako ty předešlé. Těším se na další.knihy tohoto autora doporučuji i pro ty,kteří historické knihy nečtou

19.09.2019 5 z 5

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Já nevim,četla jsem již několik knih na toto téma,ale příběh na mě působil rozporuplně. Jestli opravdu ty roky v Osvetimi Lale zvladnul takto,tak byl dítě štesteny.

16.02.2021 2 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Vše už tu bylo napsáno.Bez slz v očích číst nelze.Doporučuji přečíst

10.11.2020 5 z 5

Dívky od svaté Magdalény Dívky od svaté Magdalény V. S. Alexander

Dočteno slzami v očích.Krásný,smutný příběh.

30.04.2021 5 z 5

Zachránit! Příběh ženy, která ukrývala rodinu Anne Frankové Zachránit! Příběh ženy, která ukrývala rodinu Anne Frankové Miep Gies

Do této knihy se mi vůbec nechtělo, Deník Anny Frankové jsem nedočetla. Nakonec jsem knihu přečetla jedním dechem a Deník určitě dočtu. Doporučuji

25.01.2021 5 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Jak je zde již napsáno,nelze se od knihy odtrhnout.

10.01.2021 5 z 5

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

Dočteno,je mi líto,že tato série končí. Jen málo knih jsem přečetla tak rychle. Doporučuji

01.05.2020 5 z 5

Strážcové Varadínu Strážcové Varadínu Juraj Červenák

I když na fantazy knihy moc nejsem,udělala jsem vyjímku. Tohoto autora mam ráda.Mám všechny jeho historické detektivky přečtené a tak jsem se pustila do této knihy a musím uznat,že se mi příběh líbil. Doporučuji

29.02.2020 4 z 5

Není co dodat,knihy pana Vondrušky jsou pohlazení po duši

27.09.2019 5 z 5

Ztracená vládkyně Ztracená vládkyně Steve Robinson

Přesně jak se zde píše,slabý díl. Nemohla jsem se začíst a spíše jsem přetrpěla celý příběh. Škoda,první dvě knihy byly skvelé

24.07.2019 2 z 5

Dívka v modrém plášti Dívka v modrém plášti Monica Hesse

Velmi čtivý příběh. Doporučuji

21.01.2021 5 z 5

Londýnský případ Londýnský případ Sam Thomas

Po prvních dílech přiše slabší.Moc mě nenadchl

12.09.2020

Fantom staré pevnosti Fantom staré pevnosti Zora Beráková

jak už se zde píše dějepis. Moc záživně napsané to není.

22.05.2020 1 z 5

Služebná a vrah Služebná a vrah Sam Thomas

Jak už je tady psáno,příběh porodní báby se čte velmi dobře a rychle. Doporučuji

19.04.2020 4 z 5

Zločin v Yorku Zločin v Yorku Sam Thomas

Příběh inspirovaný skutečnou postavou porodní báby a dobou ve které žila se četl velmi dobře. Těším se na další díl

30.03.2020 4 z 5

Návrat na Lauenstein Návrat na Lauenstein Ricarda Jordan (p)

Nepřipojuji se k ostatním.Na rozdíl od prvního dílu,který se mi četl dobře,druhým jsem se prokousávala. Z mého pohledu už to byla hodně červená knihovna,ale chápu,že je třeba i příběhů z dobrým koncem

25.03.2020 2 z 5

Dědictví Lauensteinů Dědictví Lauensteinů Ricarda Jordan (p)

Jak už je zde několokrát napsáno,příběh z raného středověku se velmi dobře čte. Mám ráda tyto příběhy,které jsou zasazeny do historie. Těším se na druhý díl

25.03.2020 4 z 5