Odetta889 Odetta889 komentáře u knih

Zmizelá osada Zmizelá osada Karel Klostermann

Procházet se Sumavou je krasne, ale myšlenka na život před cca 160 lety už tak pěkná není. Díky panu Klostermannovi si dovedu představit ten těžký život a prožít příběhy našich předků.

06.04.2020 5 z 5

Skláři Skláři Karel Klostermann

Moje třetí kniha od K.K.a mohu říct že tato nejlepší. Ke konci už jsem dej hltala. Škoda že na Šumavě nenajdu zbytky sklaren a zámečku....šla bych se tam podívat. Díky za tuhle knihu, za to, že jsem mohla nahlédnout do minulosti.

02.02.2020 5 z 5

V ráji šumavském V ráji šumavském Karel Klostermann

Pýcha předchází pád.......

19.01.2020 5 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Strašně peknej příběh. Kniha mě moc bavila. Film také nezklamal.

13.12.2019 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Tuhle knihu jsem si vychutnala jako audio. Pan Římský ji nacetl skvělé. Detektivka taky super, paní spisovatelka je opravdu machr na vyprávění. Mám příběhy o Robin a Cormoranovi moc ráda a doufám, že příští případ již budou vyšetřovat nejen jako partneři v praci????. Nejvyšší hodnocení, nemohu jinak.

13.12.2019 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Nedocteno, na mě moc sprostý a někdy vulgární.

06.07.2019 2 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Tak u této knihy jsem se srdečně smála! Kniha ctena na dovce v Itálii a přesně vystihovala pohodu a bezstarostnost. Za mě super čtení!!

06.07.2019 5 z 5

Červený a černý Červený a černý Stendhal (p)

Julian si smrt zasloužil. Když už v tak nízkém věku nechaval za sebou zničene životy co potom ve čtyřiceti? Nechci ani domyslet kam by se jeho život ubiral. Při čtení jsem musela nad ním a také nad jeho milenkami kroutit hlavou. Hodnoceni přeci jen dávám vyšší než jsem zamyslela. Kniha ve mě zřejmě zanechá stopu.

06.07.2019 4 z 5

V srdci je spousta místa V srdci je spousta místa Franziska Stalmann

Knihy od této autorky mě vždy rozehrivaji uvnitř. Jsou krásne psané, s lehkostí se čtou. Kniha je o tom, jaký život je. Kolika z nás se tenhle příběh stal či stane? Je to přesně příběh ze života. Bylo mi při této knize hezky a hlavní hrdinka mi byla sympatická.

27.06.2019 4 z 5

Skála Skála Peter May

Jedna hvězdicka pro knihu.... Již dlouho jsem se tak neotravovala při poslechu a už dlouho jsem neprecetla(neposlouchala) něco tak nudneho. Ta jedna hvězda je za trochu zajímavý konec. Druhou hvězdičku dávám panu Dvořákovi za krásnou barvu hlasu.

11.05.2019 2 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Od začátku jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Průběh děje super. Hvězdu odebírám za preakcnely a těžko uveritelny konec, který mě zklamal.

08.05.2019 4 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Chvilkami jsem se nudila. Ale nakonec to nebylo špatné. Bohužel s Hanou nelze srovnat. Hana mnohem lepší.

08.04.2019 3 z 5

Vůbec jsem netušila jak to měli Židi po válce těžké. Kniha mě docela šokovala. Příběh špatně skončí. Velice smutny příběh i doba.

02.02.2019 4 z 5

Šumava. Co zmizelo z Královského hvozdu Šumava. Co zmizelo z Královského hvozdu Vilém Kudrlička

Velice zajímavá kniha,která mě ukázala smutný konec Šumavy a jejich obyvatel. Kniha mě velmi obohatila o poznání historie tohoto krásného koutu naší vlasti.

31.12.2018 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Děsivé . Nechápu kde se v lidech bere ta síla žít v takových otřesných podmínkách. Tak krutá doba!

09.12.2018 5 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Kniha mě úplně dostala. Ponořila jsem se do té strašlivé doby která totálně zasáhla do životů lidi a celých rodin. Nedovedu si ty hrůzy vůbec představit. Na tuto knihu urcite dlouho nezapomenu.

01.12.2018 5 z 5

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Knihu jsem přečetla během 3 dní, nebyla špatná, ale bude patřit do knih na které brzy zapomenu. Některé situace se mi zdály hloupé a nereálné. Celkově se ale kniha cetla dobře. Kladne hodnotím to, že se čtenář něco zajímavého dozví o tetování.

25.11.2018 4 z 5

Šampaňské a heřmánkový čaj Šampaňské a heřmánkový čaj Franziska Stalmann

Děkuji hrdince Inez za dva hezky strávene dny. Ukázala mi, že některé hrozne situace které se v životě stanou, jdou přežít. Trávila bych s Inez klidně i další dny, škoda že příběh skončil tak brzy, bylo by zajímavé dozvědět se pokračování. Dávám nejvyšší hodnocení.

23.09.2018 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Začátek knihy mě moc nechytl, ale po polovině dostal děj rychlý spád. Dobrá kriminálka, napínavý děj i když vyšetřovatelka Mia mě nebyla moc sympatická.

13.05.2018 4 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Přečetla jsem všechny knihy od Dana Browna ale tato se mi zdála nejlepší. Možná byla pro mě nejjednodušší pro pochopení a celé téma knihy je rozhodně k zamyšlení .

23.04.2018 5 z 5