V srdci je spousta místa

V srdci je spousta místa

Alla má dva téměř dospělé syny, úspěšného manžela a krásnou vilu. Pracuje doma jako překladatelka a stará se o matku, která žije v penzionu pro seniory. Nic jí nechybí, dokud… dokud se nezamiluje. Bláznivě a proti své vůli ztratí hlavu pro muže o deset let mladšího. Když kvůli němu opustí rodinu, otočí se k ní zády nejen rodinní přátelé, ale i její nejlepší kamarádky a dokonce i synové. Dokáže zvládnout osamělost, nepřátelství partnerovy dcery, odtažitost vlastních synů i naschvály manžela a vybojovat si novou lásku i své místo v životě? méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/29_/293077/v-srdci-je-spousta-mista-WEr-293077.jpg 3.827

Das Herz hat viele Zimmer (2013)

Vydáno:, Motto

mariva

Knížku jsem přečetla docela rychle, i děj v knize dost rychle ubíhal. Připadalo mi, že všechno šlo jen po povrchu, děj se posouval o týdny a měsíce bez toho, aby se něco událo, problémy se neřešily, prostě se přešly a po měsíci už nebyl důvod něco řešit. Škoda, jinak se mi téma líbilo. Takhle z toho byla jen nenáročná oddechová četba.

Aleen

Ve svém oddělení si zaslouží dobré místo. Hezké počtení pro ženy o ženském vnímání. Jednou jsem slyšela, že muži si prostě jen užijí a jdou dál, zatímco žena hned začne pálit mosty. Tahle kniha tomu dává za pravdu. Úplně se neztotožňuji, ale nic to nemění na tom, že se kniha pěkně čte :-)

bookcase

Lehké, svěží čtení o docela vážném tématu. Vlastně zase jedna hrdinka, kterou pálilo dobré bydlo :)

Peace

"Velká láska je jenom jedna. Jinak to žádná velká láska není."

Anotace zněla zajímavě a ani ohlasy na knihu nebyly k zahození. Děj jako takový nebyl špatný, ale nějak mě minula samotná hlavní hrdinka. Mnohdy jsem se neuměla ztotožnit s jejím myšlením a chováním.

knihomolka525
14.11.2016

šťourání se ve vztahu dvou lidí není až to co by mě extra zajímalo.Ale tady je vše přesné popsáno jak to chodí mezi lidmi.

alnahu
27.10.2016

Ano v srdci je spousta místa -jak nazvala knihu paní Stalmann . Příběh Alli ,která opustí manžela a své dospělé syny a vlastně i svůj blahobytný, spokojený život ,pro chvíli štěstí s o deset let mladším milencem. Každý z nás jsme jiný ,tento dvojí život ,by vyhovoval jen někomu. Ale i přesto je kniha zajímavá ,dobře e četla.

mayinka
26.10.2016

Knihu jsem precetla za dve hodiny ve vlaku. Matyas me take vzdy chvilku drazdil, alla se relativne ke vsemu stavela celem.

kudrdlinka
23.10.2016

Tohle je opravdu příběh ze života a může potkat každého. Četlo se mi to moc hezky. Jen ten Matyáš, ten mě teda chvílema docela štval.

misulka680
02.10.2016

Zamilovat se může člověk v každém věku. Dokud, ale nepřijde o to co měl, tak neví o co všechno přišel. A zamýslí se nad tím zda to byla správná volba.

hlina
25.08.2016

Velmi čtivý příběh ze života. Čtenář se může v některé z postav poznat.

Marselle
24.07.2016

Krásná, čtivá kniha s příběhem který se v běžném životě stává.
Alla to nemá lehké a dost často přemýšlí nad tím zda se rozhodla správně nebo ne. To vše se ukáže až s postupem času. Jedno ale ví jistě, že pro ty které miluje má ve svém srdci vždy spoustu místa.
Pokud si chcete přečíst krásnou oddechovou knihu, tak toto je správná volba. Určitě si budu chtít přečíst i další knihu této autorky, protože klidného čtení není nikdy dost.

Jaruce
10.07.2016

Četla se dobře, takový příběh opravdu ze života, který se opravdu stává.

zuzana2599
09.07.2016

Moc se mi to líbilo. Velmi citlivě a upřímně zpracovaný příběh téměř padesátileté ženy, která se rozhodne opustit nejenom manžela a dva dospělé syny, ale i krásný dům, životní jistoty a pohodlí.
Musí si najít své místo v novém životě, i když ví, že nový muž není bez chyb a ke svému manželovi cítí stále dost silnou citovou vazbu. Alla řeší opravdu silné dilema a jen čas ukáže, zda se rozhodla správně. Ano, v srdci každého z nás je spousta místa pro ty, které milujeme !

zdehan
30.06.2016

Kniha se mi líbila každé ženě se to muže stát,četlo se to moc dobře.

kneslova
10.06.2016

Mě ten příběh zaujal, a jsem spokojená. Řekla bych, že bez nadsázky je prostě ze života a klidně se v různých proměnách odehrává někde kolem nás práve teď. Postavy jsou věrohodné a uvěřitelné.Kniha se dobře čte, ale typickým románem pro ženy není a to je za mne dobře. Já nemám výhrady a dávám 5 hvězdiček

Franziska Stalmann

Franziska Stalmann