notsohappyanny notsohappyanny komentáře u knih

Bez tebe to není léto Bez tebe to není léto Jenny Han

Příjemná na léto, jen je škoda že jsem nečetla celou triologii a nejsem si jistá jestli ji někdy přečtu.

18.03.2017 4 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

K. Cass opět nezklamala, kniha klasicky čtivá - přečtená během jednoho dopoledne - postavy sympatické, jména - př. Akinli nebo Kahlen originální (teda aspoň podle mě, zatim jsem o těchto jménech neslyšela.. :D). Pokud Kiera napíše další knížky, rozhodně mají v mé knihovničce místo.. 5/5

18.03.2017 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Tak tohle byl k*rva nářez! S.J.Maas se oficiálně stala královnou fantasy. Neskutečný posun od 1. dílu, nový postavy, rozvoj charakteru Aelin, Jeřáb, Aedion, valgové, Jeřáb, Manon, Jeřáb, neskutečný zvraty, Aedion a zmiňovala jsem už Jeřába? Aaaah vzpomínám si na to jak jsem se nechtěla pustit do Skleněného trůnu a hrozně moc se nechápu. Královna stínů si hrála s mými pocity - jednou jsem skoro brečela, pak jsem se usmívala od ucha k uchu, skoro vybuchovala vzteky a u konce jsem byla hrozně smutná, že budu muset čekat na poslední dva díly.. Moc teda prosím Cooboo, přeložte Empire of storms co nejdříve! :) Jednoznačně 5/5, kdybych mohla dala bych i víc. Upřímně doufám, že v dalších díle bude víc romantických scén Aelin s Jeřábem. A ano, vim že ten komentář je vlastně jedna celá slátanina, ale berte v potaz to, že to byl takovej nářez, že není možný abych psala normálně! :D :D

18.03.2017 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Úžasný. Knihu jsem bohužel četla během Reading slump, (ze které mě mimochodem vytáhla Rudá královna a Půlnoční koruna) ale i tak to mělo svůj šmrnc. Od autorky jsem jako první četla Dvůr trnů a růží - další perfektní reprezentant fantasy knih - a tak jsem ve Skleněný trůn vkládala veškeré mé knihomolské naděje (a co si budem povídat - navnadila mě na ni především Markét z yt kanálu Svět podle Marillee.. :D). Kniha nezklamala, dočítala jsem ji jedním dechem a stejně tak i druhý díl.. Velmi se těším na to až dočtu 3. díl a vrhnu se vstříc dalším pokladům S.J.Maas. Bezpochyb dávám 5/5! (I když jsem měla občas chuť Celaenu přetáhnout násadou od koštěte..)

11.03.2017 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Abych pravdu řekla, tak tahle kniha mě bohužel zklamala. Jestli je to tím, že ji všici opěvují nebo tím, že jsem v této knize našla inspiraci hned ze 3-4 bestsellerů (velmi ,,nenápadnou" inspiraci).
Námět super, kniha mega čtivá, přečtená během 4 pracovně a ,,učebně" vytížených dnů, což je velký úspěch, dokonce mě i vytáhla ze všech obávané Reading slump - čtenářské krize - a obálka pěkná. Bohužel jsem se nemohla přenést přes otřesné chování Mare nebo aspoň dle mého se Mare chovala na ránu násadou od koštěte. Nicméně konec byl zajímavý, *SPOILER* zrada Mavena mě velmi naštvala a překvapila, ale i tak je mou nejoblíbenější postavou a aréna *KONEC SPOILERU* a i přes všechny ,,vady" si přečtu pokračování, protože prostě nemám ve zvyku nedočítat série. 2.5/5

11.03.2017 3 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Nádheré emotivní dílo! Dýchalo na mě utrpení, naděje, smutek a vztek. Tuhle ÚŽASNOU knížku mi půjčila kamarádka s tím, že si ji prostě musím přečíst, a že mě to dostane:) Kdybych mohla dala bych ale pouze 4,5 hvězdičky za ten konec, moc mě mrzelo že to Ruta nezakončila lépe. (Mluvím o konci v té polární oblasti, dopis který psala Lina byl skvělá varianta na zakončení)
V šedých tónech mě navnadilo na pořízení si vlastního výtisku a už se chystám na Sůl moře a Potrhaná křídla..

18.01.2017 5 z 5

Doktor Proktor a prdicí prášek Doktor Proktor a prdicí prášek Jo Nesbø

Četla jsem ji jako mladší a navnadila mě na další knížky Jo Nesba :)

11.01.2017 4 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Abych pravdu řekla tak dle mého je boužel tento díl jeden z těch slabších, ale i tak mě série velmi bavila, knihy jsem hltala jednu za druhou a rozhodně všechny palce nahoru za díly od Soumraku (6.díl) až po Vykoupení (17. díl).. :)

01.01.2017 3 z 5