notsohappyanny notsohappyanny komentáře u knih

Totální válka 1. část Totální válka 1. část Robert Kirkman

S každým dílem lepší a lepší! Nemůžu se dočkat na další díly!

Ledový drak Ledový drak George R. R. Martin

Ach jak já ty draky miluju!

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Byla úžasná. Od knížky jsem se nemohla odtrhnout, byla neskutečně čtivá a i přes to klišé byla užasná. Sama jsem se v Anně občas viděla a myslim, že Paříž se na mě může tenhle/příští rok těšit! 5/5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Stejně jako u předchozího dílu jsem se bavila. :D

17.05.2017 4 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Kytice je úžasná. Většinou moc na básně nejsem, ale tohle je výjimka. Společně s Májem jsou to moje srdcovky♥

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Po delší době jsem se rozhodla, že si přečtu nějakou knihu od českého autora a byla jsem velmi mile překvapena! Děj ubýval svižně, několikrát jsem se nasmála (zejména u zápisu 14.1. :D). Postavy sympatické, můj oblíbenec je na 100% Josef :D

Ready Player One: Hra začíná Ready Player One: Hra začíná Ernest Cline

Po delší době jsem četla něco ,,složitějšího". Spoooustu slovíček okolo techniky jsem neznala, což mě velmi mrzí, protože bych si knihu mohla užít ještě víc. Místy úsměvná, čtivá kniha. Brzy se vrhnu i na Armadu:) 5/5

Papírová města Papírová města John Green

Asi nejlepší Greenovka co mám doma. Přečtená jak v originále a v překladu a musím říct, že se v obou případech četla rychle a hezky. Ostatní Greenoviny co máme doma se mi moc nelíbily, zejména Příliš mnoho kateřin.Filmové zpracování se (mně) sympatickou Carou, bylo pěkné a sem tam se knihy drželo. 4/5

02.04.2017 4 z 5

Eragon: Průvodce po Alagaësii Eragon: Průvodce po Alagaësii Christopher Paolini

Parádní pro fanoušky..Měla jsem ji půjčenou z knihovny, ale brzo si ji taky pořídím domů. Kdyby vyšly další doplňky této série, určitě mají u mě na poličce místo

01.04.2017 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Upřímně kniha byla super, akorát jsem ji četla hrozně dlouho!! :D Těším se na další díly a doufám, že nejsem jediná team Morfeus! :D

01.04.2017 5 z 5

Lakomec Lakomec Molière (p)

Ne, ne, ne a ještě jednou ne. Knížku jsme měli v povinné četbě a vůbec mě nebavila. Děj mi přišel nudný, usínala jsem u ní a obecně doufám, že právě Lakomce nebudu muset číst ZNOVA k maturitě.. :D

31.03.2017 2 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Myslim že stačí říct jedno. Chci. Svého. Chrliče!!! :D

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Krása. Nevím zda si přečtu i 2. a co jsem tak slyšela tak prý vyjde i 3. díl.. Pro mě příběh Lou a Willa skončil tady a tak to i zůstane..:)

Prokletí Prokletí Claudia Palumbo

Hrůza a děs! Narazila jsem na ni v levných knihách a měla jsem očkávání, že tohle bude úplně nový, skvělý svět, který by mě do sebe pohltil a já nad tim přemýšlela a blablabla. Tohle je jedno velký NE. V knihovně mi stojí jen kvůli povedené obálce.

26.03.2017 odpad!

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Tohle byla jízda! Bavila mě mnohem víc jak 1.díl a přečetla jsem ji během JEDNOHO odpoledne! :D Doporučovala bych hlavně těm co 1. díl moc nesedl.

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

S.J.Maas je prostě královna, Aelinina minulost mě dojímala a ihned jsem se zamilovala do Jeřába!♥ Osobně bych i brala nějakou knížku, která by popisovala vlastně život Manon před střetem s Aelin. 5/5☺

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Upřímně, nebránila bych se dalšímu dílu.. :D Každým dílem to bylo lepší a lepší!

Milion sluncí Milion sluncí Beth Revis

Rozhodně nezklamala, velmi příjemná na večer.. :) Pokud autorka napíše nějaké další knihy tak maj rozhodně místo u mě v knihovničce.

Co přijde pak Co přijde pak Robert Kirkman

Jelikož jsem veelká fanynka seriálu, tak jsem si komiks musela přečíst. Samozřejmě pecka, jenom mě trochu mrzí, že jsem si to nepřečetla už od prvního dílu! Jak to tak vidím, asi to budu muset napravit O:)

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Pěkně napsaná kniha, rychle se četla. Postavy většinou sympatické, hned jsem se vrhla na Milion sluncí a doufám, že kniha bude stejně super jako první díl. :)
btw - v knize bylo opravdu hodně překlepů! :D

20.03.2017 4 z 5