NoelHudson NoelHudson komentáře u knih

Hříšný kanec Hříšný kanec Simona Monyová (p)

Na rozdíl od jiných čtenářek jsem knihu vtipnou neshledala a spíše jsem zanadávala nad mužským pokolením a dosti se bojím, co mi život s mým současným partnerem do budoucna přinese, i když je zatím naprosto perfektní... No zřejmě bych měla číst nějakou pozitivnější milostnou romantiku... Každopádně kniha velice čtivá, poučná, přečtena za jedno jediné odpoledne... Určitě se dám i do ostatních knih autorky.

13.06.2015 5 z 5

Jak překvapit lorda Jacka Jak překvapit lorda Jacka Sally MacKenzie

První kniha o něco lepší, to nemění nic na tom, že se už nemůžu dočkat třetí knihy o lordu Ashovi!

21.04.2015 5 z 5

Iniciály B. B. Iniciály B. B. Brigitte Bardot

Brigitte je až brutálně upřímná a líčí svůj život do podrobných detailu! Doporučuju! Jedna z nejlepších autobiografií které jsem kdy četla!

23.11.2014 5 z 5

Dívky z Montmartru Dívky z Montmartru Cathy Marie Buchanan

Mistrovské dílo historických románů... Nic jiného se říct nedá!

05.09.2014 5 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Od knihy jsem očekávala hodně a nebyla jsem vůbec zklamaná. Není to sice klasický Kingovský hororový příběh ale spíše oddechovka, ale oddechovka od které se nejde odtrhnout a není úplně odproštěna od napětí. Něžný, nostalgický, dojemný detektivní příběh vás naprosto vtáhne, občas vás rozesměje a na konci prostě nejde se nerozbrečet. I já měla slzy v očích. Duchové a tajemno nechybí a je ho tam tak akorát. Rozhodně se stává jednou z mých nejmilejších knih, ke které se opět vrátím.

04.07.2014 5 z 5

Hrajte to nahlas Hrajte to nahlas Leoš Šedo

Přesně takhle má vypadat rocková kronika. Doporučuji všem milovníkům rock n rollu. Kniha je tak čtivá, že jsem četla i ty pasáže hudebníků, s jejichž tvorbou nejsem tak dobře obeznámená nebo se vůbec neřadím k jejich fanouškům. Nechtěla jsem si totiž z knihy ujít ani slovo. Je vidno, že spisovatel je opravdový vášnivý milovník rocku 50. až 70. let. Kladně hodnotím i to, že český autor neopomněl ani českou hudební scénu a často k Československu připodobňoval, srovnával a uváděl do spojitostí či souvislostí. Žádný bulvární brak jen čistá a kvalitní hudba. Určitě se ke kronice vrátím a určité milníky si připomenu.

25.06.2014 5 z 5

Sexie: deníček nymfomanky Sexie: deníček nymfomanky Starcante (p)

Žádný děj jen a pouze sex a to v některých minipříbězích docela nechutně popsáno. Ovšem kniha má i své světlé stránky.

23.06.2014 3 z 5

Manželský pakt Manželský pakt Michelle Richmond

Konec zklamal jinak bomba

23.08.2019 4 z 5

Dáma z obrazu Dáma z obrazu Susan Johnson

Začalo to dobře, poté se to stránku od stránky zhoršovalo a konec byla úplná komedie.

18.12.2017 2 z 5

Král bez srdce Král bez srdce Barbara Cartland

Půvabný příběh. Titanie se po celou dobu chovala jako pravá královna. Nedivím se, že probudila Královo srdce a láska vzbudila jeho touhu zvelebit své království.

28.10.2017 4 z 5

Smrtící sláva Smrtící sláva J. D. Robb (p)

O totožnosti vraha jsem měla jasno už od druhé vraždy. I když detektivky nejsou šálek mého čaje, tahle série mě baví.

23.09.2017 4 z 5

Eleonora Akvitánská. Vláda lvů Eleonora Akvitánská. Vláda lvů Mireille Calmel

Druhá půlka knihy byla daleko poutavějši než ta první. Konec dost krutý. Docela se těším na další díl.

25.06.2017 4 z 5

Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Čiň manželu dobře - peklem se ti odmění Alena Jakoubková

Hold kdyby v mládí Agáta nebyla blbá a nenechala si lásku a štěstí protéct mezi prsty, nemusela 15 let prožít s tím notoricky nevěrným idiotem. Na knize mi akorát vadily sálodlouhé popisy všeho: jídla, oblečení, míst, i kosmetických procedur. Bylo to dosti únavné.

18.06.2017 3 z 5

Tajemství porodní báby Tajemství porodní báby Sabine Ebert

Přesně kniha podle mého gusta. Historické, romantické, dobrodružné, plné intrik, zrad a chytrých plánů údajných rytířů. Těším se na další díly

05.05.2017 5 z 5

Román pro ženy Román pro ženy Michal Viewegh

Pravděpodobně nejlepší autorova kniha.

02.05.2016 4 z 5

Povídky o lásce Povídky o lásce Michal Viewegh

Odpad - Špaček, Dočasná ztráta orientace, Něco na těch Vánocích musí být.
* - Definice lásky, Třikrát a dost, Sedmdesát čajových růží
** - Smilstvo
*** - Srdce domova
**** - Záhada, Neporazitelný sok, Kostka osudu, Srovnávací test, Rakev
***** - Dáma s krémem, Spisovatelův otec, Vzkříšení

02.04.2016 3 z 5

Tom Cruise Tom Cruise Marie Cahill

Spoustu pěkných fotografií a stručný popis Tomovych raných filmů, jakoby ušité horkou jehlou...

10.11.2015 2 z 5

Ospalá Díra - Děti revoluce Ospalá Díra - Děti revoluce Keith R. A. DeCandido

Nakonec dávám čtyři hvězdičky díky historické poznámce, která i vysvětlila k jaké éře seriálu děj knihy náleží.

06.11.2015 4 z 5

Obraz lásky Obraz lásky Barbara Cartland

Líbilo se mi dokonce ještě víc než Holubice lásky, která byla první knihou, které jsem od této autorky četla, protože se zde tolik nepsalo o koních a hlavní hrdinové měli víc prostoru pro sebe, více spolu mluvili a také mi přišlo dílo romantičtější. Navíc miluju obrazy, takže přesně šálek mého čaje. Ovšem já osobně bych tu zlou lady rozhodně trestu nenechala uniknout, byla to potvora která si zasloužila oprátku... Rozhodně si přečtu všechny knihy autorky a že jich tedy je požehnaně... :)

02.07.2015 5 z 5

Postřižiny Postřižiny Bohumil Hrabal

O hvězdičku míň jen kvůli přehnaně podrobnému popisu zabijačky a kvůli necitlivému jednání se psem...

30.06.2015 3 z 5