Nikychlupova Nikychlupova komentáře u knih

Můj brácha se jmenuje Jessica Můj brácha se jmenuje Jessica John Boyne

Úžasná kniha o tom, jak je těžké byt odlišný.

11.08.2020 4 z 5

Boss Babiš Boss Babiš Jaroslav Kmenta

Kniha, která se lehce čte a pochopí ji i neznalec politiky.

14.07.2020 3 z 5

Popelčiny střevíčky Popelčiny střevíčky Trisha Ashley

Knihu jsem si vybrala, protože se mi líbila její obálka, ale tím asi všechny plusy končí. Kniha mě nebavila, byla zdlouhavá a ani jsem neměla chuť se k ní vracet a číst ji.

29.02.2020 2 z 5

Stalo se mi všechno Stalo se mi všechno Eva Urbaníková

Silný příběh, takový ze života. Kniha se četla dobře, ale proti srsti mi bylo, jak se Katarína snažila přemlouvat a skemrat svého muže o lásku. Konec mě dostal, ale nechci soudit.

23.02.2020 3 z 5

Svět mi je dlužný Svět mi je dlužný Eva Urbaníková

Hlavní postava Denisa se mi nelibila, věčně ufňukaná lhářka, která neví co chce. Týraná otcem, s fóbii ze samoty, ale ničící si vztah bokovkou. S nepřijemnější hlavní hrdinkou jsem se nesetkala. Co se týče příběhu špatný není, ale po druhé císt nechci a nebudu. A za tu kočku jsem měla chuť Denise nafackovat.

15.02.2020 3 z 5

Všechno nebo nic Všechno nebo nic Eva Urbaníková

Příběh byl hezký, bavil mě, takový ze života. Vždy jsi myslíme, že další vztah už bude poslední a ten druhý nás neopustí-a když už ano, tak se nenecháme převalcovat, no... Někdy se můžeme snažit jak chceme, ale to, co do toho dáme se nám nevrátí. Vrhám se na pokračování knihy.

13.02.2020 5 z 5

Za facku Za facku Eva Urbaníková

Velmi dobrá kniha. Bohužel jsem si taky něco podobného zažila, jen mi k utěku nestačila jedna facka.

25.01.2020 5 z 5

Město zrady Město zrady Martina Čekalová

Skvělé jako první díl. Palec nahoru. Dávám pět hvězdiček a doporučují.

23.12.2021 5 z 5

Město duší Město duší Martina Čekalová

Čtivé, zajímavé a napínavé. Neřekla bych, že to napsala česká autorka. Nemohla jsem přestat číst. Vrhám se na druhý díl, který mám naštěstí vedle sebe. Dávám pět hvězdiček a doporučují.

23.12.2021 5 z 5

Cesty se rozcházejí Cesty se rozcházejí Veronica Roth

Opět dobré jako první díl. Dávám čtyři hvězdičky.

11.12.2021 4 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Příběh rozhodně dobrý. Boj zla a dobra. Děj byl napínavý a nechyběla ani láska. Ale místy jsem se ztracela, ale to bylo spiš mnou. Dávám čtyři hvězdičky.

11.12.2021 4 z 5

Holky odnikud Holky odnikud Amy Reed

Knihu jsem nemohla odložit. A to už nejsem věková kategorie. Tak silný příběh jsem nečekala. Doporučila bych přečíst všem dívkám i ženám. Dávám pět hvězdiček. A doporučují.

11.12.2021 5 z 5

Kdo o tom ví? Kdo o tom ví? Lesley Kara

Kniha se četla dobře. Příběh dobrý. Ale četla jsem i lepší. Dávám tři hvězdičky.

11.12.2021 3 z 5

Skleněná těla Skleněná těla Erik Axl Sund

Toto bylo něco jiného než obvykle čtu. Ze začátku jsem si myslela, že příběh obsahuje moc osob, že se v nich ztratím. Ale neztratila jsem se a vše zapadlo tak, jak mělo. Dávám čtyři hvězdičky. Vrhám se na dům panenek.

23.10.2021 4 z 5

Spadla klec Spadla klec Sara Shepard

(SPOILER) Tato série knih byla super. Nechybělo ji vůbec nic, moc se mi líbila. Možná, čerstvě po přečtení posledního dílu bych řekla, že byla lepší, záhadnější a propracovanější než malé roztomilé lhářky. A nakonec byl můj typ na vraha správný. A ten konec byl smutný. Dávám opět pět hvězdiček a doporučují.

07.10.2021 5 z 5

Na mou duši Na mou duši Sara Shepard

(SPOILER) Tak už mám dvě teorie, kdo by mohl byt vrah Sutton, ale ta jedna možnost by jí zničila. Opět geniálně propracované, paní autorka ví, co dělá, něco béěkového se od ní ani nedá čekat. A ten konec další zvrat. Takže mám možná ještě více teorii než dvě. Nebo je tohle další kanadský žertík Sutton ve Hře lží ? Vrhám se na poslední díl. Dávám pět hvězdiček a doporučují.

07.10.2021 5 z 5

Hra na schovávanou Hra na schovávanou Sara Shepard

Snad nejlepší díl ze série doposud, samé zvraty a odhalování. Tuto sérii knih milují. Stejně dobré jako roztomilé malé lhářky a lepší než perfekcionistky. Já už svého kandidáta na vraha Sutton mám. Dávám pět hvězdiček a doporučují.

05.10.2021 5 z 5

Dvě pravdy a lež Dvě pravdy a lež Sara Shepard

(SPOILER) Milují na tom to, jak jsou všichni do toho zamotaní. A každou chvíli se podezřívá někdo jiný. Jak je to napínavé. Nevím proč, ale něco mi nesedí na Ethanovi, ale nevím, jaký by měl motiv, zabít Emmino dvojče, ale to by mi pak bylo Emmy líto. Vrhám se na další díl. Dávám pět hvězdiček a doporučují.

05.10.2021 5 z 5

Nekonečná pláž Nekonečná pláž Jenny Colgan

Líbilo se mi to víc než jednička. Letní oddechové čtení. Dávám tři hvězdičky.

30.09.2021 3 z 5

Ona to ví Ona to ví Lorena Franco

Kniha se mi velmi líbila, ale taky jsem měla při čtení chvilkama pocit, že jsem četla něco moc rychle a ne moc pozorně, ale ne ono to takto zapeklité je. Na konci jsem vše pochopila a krásně to zapadlo do sebe. Dávám pět hvězdiček a doporučují.

30.08.2021 5 z 5